1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Niereformowalni

Dyskusja w 'Prezentacje sojuszy' rozpoczęta przez użytkownika emagal, 9. Kwi 2010.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. emagal

emagal Guest

[​IMG][/quote]

2. angelo2700

angelo2700 Guest

no i gitara...
    Ładniutkie i takie inne niż reszta prezentacji.

3. gks1962

gks1962 Guest

żadnych opini ? :(
    chciałbym poznać wasze zdanie co do mojego dzieła

4. parqs

parqs Guest

Więc:
    -Nazwa sojuszu jest słabo widoczna
    -brak linków do dyplomaty czy też sojuszu
    -"u nas nie liczą sie punkty lecz człowiek" Pierwsza zasada każdej masówki

+wkład pracy w przygotowanie prezentacji graficznej

4,5/10

5. rage997

rage997 Guest

-Nazwa sojuszu jest bardzo dobrze widoczna
    -brak linków i opisów stanu budowli u dyplomaty jak i każdego członka sojuszu z osobna oraz stanu ich wojo aby ich sfarmić lub liczyc na to że defa przyślą... hm no "spartolone" na całego.
    -"u nas nie liczą sie punkty lecz człowiek" bardzo dobre dobre podejście... zabawa, aktywność kto by na siłę chciał młócić farmy aby się w punktacji wykazać skoro dają odpowiednią ilość siurki. Nawet mały skopie tyłek "aktywiście" za cztery miechy jeżeli będzie systematyczny i poswięcał minimu na tego czasoje@@ po 6/8h dziennie... masówki to zazwyczaj; Będziemy wielcy i potężni, chcemy żyć w spokoju, ogłaszamy sie na forum abyśmy mogli więcej ludzi przyjąć :D tych większych lub wsio jak leci. Zamiast zrobić sobie reklamę dor to dor i poinformować o tym każdą farmę w okolicy kto ma lepszy i operatywniejszy sojusz... o sorki ogłosili się łeee to masówka zwracam honor :rolleyes:

W porównaniu do innych... 7/10
    Ps
    Zasada reklamy;
    Ci co skończyli szkoły menadżerskie, marketingowe i coś koło tego wiedzą, że
    reklama ma być krótka, przyciągająca oko, estetyczna, powinna zawierać max skondensowanych informacji, nie zawierać niepotrzebnych info itd :p

Tu jest krótko i na temat... zainteresowany to skok do gry... staty... memory five Ewa84 i wszystko jasne. Posiedzisz w takim sojuszu z 1 miech to będziesz mógł go ocenic. Chyba że Twoi woje wycenę zrobili w praktyce i to parokrotnie lub zwróciłeś uwagę na przyjmowanie farm z okolicy...

Ostatnio edytowane przez moderatora: 17. Kwi 2010
  6. parqs

parqs Guest

:) Widzę że nazwa sojuszu "Malkontenci" doskonale odzwierciedla jego członków :)

Odniosę się do Twoich zastrzeżeń co do mojej oceny:
    - białe napisy na tle białych błyskawic są naprawdę mało wyraźne.
    - brak linków do dyplomaty czy osoby rekrutującej to błąd (poczytaj sobie opinie graczy na temat prezentacji na innych światach)
    - "bardzo dobre dobre podejście... zabawa" - zobaczymy po 2 tygodniach gdy okaże się że pomimo otoczenia członkami sojuszu zostaniesz przejęty, bo "każdy" nie znaczy dobry i skory do pomocy.
    -
    kolory użyte do stworzenia tej grafiki "za bardzo biją po oczach" co nie wygląda zbyt zachecająco
    - mam już troszeczkę doświadczenia w sojuszach i ich prowadzeniu: Rozbieżność między graczami w tym sojuszu: 250-1700pk. to zadatki na masówkę o ile znajdą sie chętni by być w niej członkiem :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 17. Kwi 2010
  7. rage997

rage997 Guest

o masz... teraz już wiem więcej. Dzięki za wykład... zmieniam zdanie i daję 7/10. :p

8. Suchoj-35

Suchoj-35 Guest

-Ja napisy widzę więc nie wiem czemu ty ich nie widzisz.
    -Spróbuj zrobić linka do gry w obrazie .jpg jakbyś nie zauważył to prezentacja graficzna.

Ładnie to zrobiłeś ;)

9/10

9. gks1962

gks1962 Guest

pokusiliśmy się o nową prezentację która znajduje się pod adresem

www.niereformowalni.za.pl

zapraszam do komentarzy

10. Cygan0123

Cygan0123 Guest

całkiem, całkiem ;) grafika mi nie odpowiada, ale + za to, że ci się chciało ;P powidz mi tylko- lista graczy sama się aktualizuje? 6/10 :) a ocena?? //Mariah Już dopisałem ;)//Cygan :p

Ostatnio edytowane przez moderatora: 30. Lis 2010

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.