No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis!

Status
Zamknięty.
Fragment XVIII

Podaliście wiele miejsc, w których rzeczywiście występowały pewne elementy przedstawionego fragmentu. Niestety tym razem nikomu nie udało się odgadnąć i wskazać dokładnego miejsca, skąd pochodzi fragment XVII. Jak zapewne wiecie, od tego roku InnoGames wprowadziło wersję mobilną gry. Po zalogowaniu się do gry, wybierając ikonkę Miasto, a następnie rozwijając część oznaczoną Budynki możemy wejść do Senatu. Tam jest możliwość rozbudowy naszego miasta i właśnie stamtąd pochodzi zaprezentowany screen.
Screen_17_part_final.png


A teraz kolejny fragment do odgadnięcia:

Screen_18_part_1.png
 

DeletedUser12932

Guest
Odp: Fragment XVIII

Wchodzisz na wioskę rolniczą .
 

DeletedUser10681

Guest
Odp: Fragment XVIII

nieudane podbicie wioski rolniczej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser946

Guest
Odp: Fragment XVIII

obrazek jaki widzimy przy plądrowaniu wioski rolniczej o ile nie mamy zbadanego łupu, bo wtedy nie za wiele widać z tła ;)
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Fragment XIX

obrazek obecny przy zapraszaniu znajomych do gry:
fcb226c935f1400cb795ead.png
 

DeletedUser12932

Guest
Odp: Fragment XX

Targowisko powyżej 10 -20 poziomu .
 
Odp: Fragment XX

Niestety nie padła poprawna odpowiedź. W zawiązku z tym przedstawiam kolejną odsłonę fragmentu XX.
Screen_20_part_2.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fragment XX

Sorki za słabą jakość. Ta część pochodzi stąd. Handel z podbitą wioską.
sqo4uq.jpg
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Fragment XX

aaa :) wiedziałem jak wygląda ten obrazek ale za cholerę nie wiedziałem gdzie to się pojawia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fragment XX

Według mnie takie zdjęcia nie mają najmniejszego sensu, bo np. jeżeli ktoś ma targowisko to już takiego obrazka nie zobaczy, a jak ktoś nie ma, to zobaczy. Tak samo jak był fragment pod agorą i targowiskiem, mi to przysłoniła wieża, powinny być podawane fragmenty, które zobaczyć może każdy. Tytuł brzmi "[...] sprawdź jak dobrze znasz grepolis" co nie oznacza, że znam całą mapę gry na pamięć z najmniejszymi szczegółami....
 
Fragment XXI

Punkt dla Foureyedslash:
Screen_20_part_final.png


A gdzie to było?

Screen_21_part_1.png


Według mnie takie zdjęcia nie mają najmniejszego sensu, bo np. jeżeli ktoś ma targowisko to już takiego obrazka nie zobaczy, a jak ktoś nie ma, to zobaczy. Tak samo jak był fragment pod agorą i targowiskiem, mi to przysłoniła wieża, powinny być podawane fragmenty, które zobaczyć może każdy. Tytuł brzmi "[...] sprawdź jak dobrze znasz grepolis" co nie oznacza, że znam całą mapę gry na pamięć z najmniejszymi szczegółami....
Każdy kiedyś zaczynał i miał możliwość spotkać zarówno ten obrazek, jak i wcześniejszy.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser946

Guest
Odp: Fragment XXI

tło widoczne po wejściu w widok jaskini

116a6dd6fcc04dff87b8999.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fragment XXI

10.09.2011r. nie myślałem, że będzie taki konkurs. Kolejna rzecz, był fragment z placówki handlowej czy jakoś tak, nie mam jej i nie miałem, to nie zdobędę pkt. oraz jak już powiedziałem, niemożliwością jest znanie mapy z najmniejszymi szczegółami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry