Nowy bóg-Afrodyta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19187
  • Data rozpoczęcia

Jesteś na...

  • Tak, mało jest bogów w grze

    Głosy: 20 55,6%
  • Nie, bo czym mniej bogów tym lepiej

    Głosy: 5 13,9%
  • Obojętne mi to, bo i tak korzystam tylko z jednego boga

    Głosy: 0 0,0%
  • Jestem za, ale z poprawkami

    Głosy: 11 30,6%

  • W sumie głosujących
    36
Status
Zamknięty.

DeletedUser19187

Guest
Witam.
Postanowiłem, że po temacie ''olimpijska dwunastka'' [nie mój temat!] wymyślę JEDNEGO boga do gry. Jest to Afrodyta.
A teraz zaklęcia: nazwa/opis/skutek/koszt
*Miasto miłości- wojsko przepełnia miłość do swoich rodzin. Nie chcą walczyć, a spędzać czas z rodziną. Miasto nie może atakować innych przez 6h. 230 łask.
*Bogactwa Jaskini- za sprawą Afrodyty róże wyrastają w jaskini, blokując szpiegom dostęp do ich bogactwa. Jaskinia traci 1000-3000 srebra. 100 łask.
*Nienawiść- Afrodyta schodzi na Ziemię i zauracza każdą jednostkę mityczną. Po jej zniknięciu mityczne jednostki czują gniew. Jednostki mityczne z miasta atakują 10% silniej w następnym ataku. 250 łask.
*Rolnicza miłość- Afrodyta rzuca czar na wioski na wyspie. Każdy znalazł sobie drugą połówkę. Wioski rolnicze oferują 12% surowców więcej przez 5h. 60 łask.

Jednostki mityczne:
Syrena:
Koszt:
Wood.png
1500
Stone.png
2500
Iron.png
3000
Favor.png
200
Świątynia: 10
Port: 12
Badanie: Jednostka jest zbadana
Wolni mieszkańcy:
Pop.png
30
Atak:
Att_hack.png
550 (broń obuchowa)
Obrona przeciw broniom:
*obuchowym
Def_hack.png
270
*tnącym
Def_pierce.png
150
*dystansowym
Def_distance.png
220
Szybkość:
Speed.png
37
Pojemność łupu:
Booty_icon.png
255

OPIS:
Syrena-piękna kobieta z ogonem ryby. Potrafi szybko pływać, ale też przenieść dużą ilość łupów. Ze swoim mieczem jest bardzo zaciekłą i trudną przeciwniczką.


Charyta: (dzięki cewen :D)
Koszt:
Wood.png
1400
Stone.png
2500
Iron.png
600
Favor.png
175
Świątynia: 6
Koszary: 8
Badanie: Jednostka jest zbadana
Wolni mieszkańcy:
Pop.png
25
Atak:
Att_Sharp.png
450 (broń tnąca)
Obrona przeciw broniom:
*obuchowym
Def_hack.png
320
*tnącym
Def_pierce.png
140
*dystansowym
Def_distance.png
180
Szybkość:
Speed.png
22
Pojemność łupu:
Booty_icon.png
300

OPIS:
Charyta- Bogini piękna, wdzięku oraz dobrej zabawy. Jej broń tworzy okropne rany, a szybkość czyni ją bardzo zręczną przeciwniczką.


/edit: Jeśli głosujecie na ''za, ale z poprawkami'' Napiszcie jakie to mają być poprawki!
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy bóg-Afrodyta

Dobry pomysł.Jestem za , ale z poprawkami :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy bóg-Afrodyta

Napisałeś "Postanowiłem, że po temacie ''olimpijska dwunastka'' [nie mój temat!] wymyślę JEDNEGO boga do gry. Jest to Artemida." popraw nie Artemida tylko Afrodyta. pozatym słabe ma zakłęcia
Jestem za ale z poprawkami
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Nowy bóg-Afrodyta

No dziękuję za zauważenie błędu. I podawajcie jaki poprawki chcecie, to zawsze się coś zmieni :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy bóg-Afrodyta

fajny pomysł :) tylko ten bóg stosunkowo za mało łask ciągnie za syrene
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy bóg-Afrodyta

Fajne te zaklęcia wymyśliłeś:) Mi się bardzo podoba, tylko czy Syrena byłaby lądową jednostką?? Mi się bardziej kojarzy z morską:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy bóg-Afrodyta

jednostki mityczne powinny być 2. gdzie druga?

*Miasto miłości- wojsko przepełnia miłość do swoich rodzin. Nie chcą walczyć, a spędzać czas z rodziną. Miasto nie może atakować innych przez 6h. 230 łask.
to całkowicie załatwia problem okupacji - kolon wejdzie to prze pare godzin można spokojnie bunkrować miasto

*Bogactwa Jaskini- za sprawą Afrodyty róże wyrastają w jaskini, blokując szpiegom dostęp do ich bogactwa. Jaskinia traci 1000-3000 srebra. 100 łask.

ciekawe :D

*Boskie piękno- Wojska wroga atakując miasto zauważają przy drodze piękną kobietę. Zatrzymują się, aby ją podziwiać. Wojsko atakujące nasze miasto idzie 10% dłużej. 180 łask.
propozycje zmiany szybkości czarami nie przejdą - można w ten sposób sprawić by kolon nadział się na bratnie wojsko.

*Rolnicza miłość- Artemida rzuca czar na wioski na wyspie. Każdy znalazł sobie drugą połówkę. Wioski rolnicze oferują 12% surowców więcej. 60 łask.
ciekawe

masz dużo do poprawy w propozycji...
 
Odp: Nowy bóg-Afrodyta

Jestem na nie ,
Być może z poprawkami by to przeszło ,ale musi ich być bardzo dużo.
Głownie chodzi o czar Boskie piękno.
Wyobraźmy sobie ,że 3 graczy robi akcje mają po tyle miast , że nie na każdy atak starcza im czarów (by go zakryć) w tej sytuacji obrońca wybiera atak puszcza na niego ten czar i paczka ogni zamiast przed kolonem wchodzi po.
Kilka godzin planowania i synchronizacji poszło na marne przez jeden czar.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Nowy bóg-Afrodyta

jednostki mityczne powinny być 2. gdzie druga?

*Miasto miłości- wojsko przepełnia miłość do swoich rodzin. Nie chcą walczyć, a spędzać czas z rodziną. Miasto nie może atakować innych przez 6h. 230 łask.
to całkowicie załatwia problem okupacji - kolon wejdzie to prze pare godzin można spokojnie bunkrować miasto

*Bogactwa Jaskini- za sprawą Afrodyty róże wyrastają w jaskini, blokując szpiegom dostęp do ich bogactwa. Jaskinia traci 1000-3000 srebra. 100 łask.

ciekawe :D

*Boskie piękno- Wojska wroga atakując miasto zauważają przy drodze piękną kobietę. Zatrzymują się, aby ją podziwiać. Wojsko atakujące nasze miasto idzie 10% dłużej. 180 łask.
propozycje zmiany szybkości czarami nie przejdą - można w ten sposób sprawić by kolon nadział się na bratnie wojsko.

*Rolnicza miłość- Artemida rzuca czar na wioski na wyspie. Każdy znalazł sobie drugą połówkę. Wioski rolnicze oferują 12% surowców więcej. 60 łask.
ciekawe

masz dużo do poprawy w propozycji...



Napisałem, że nie mam pomysłu na drugą jednostkę, ale niedługo może coś w mitologii znajdę :D A co do Boskiego Piękna to zastąpię go innym czarem, tylko dajcie mi trochę czasu na wymyślenie go :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy bóg-Afrodyta

Drugą jednostką mogłyby być Charyty...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19187

Guest
Odp: Nowy bóg-Afrodyta

Dobry pomysł, wymyślę jakieś statystyki tej oto jednostki i dodam do pierwszego postu. Oczywiście łap +.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy bóg-Afrodyta

"*Rolnicza miłość- Artemida rzuca czar na wioski na wyspie. Każdy znalazł sobie drugą połówkę. Wioski rolnicze oferują 12% surowców więcej. 60 łask."

Znowu jest napisane Artemida :D
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Nowy bóg-Afrodyta

Drodzy gracze, proszę Was 231 raz, że jeśli głosujecie na ostatnią opcję, napiszcie co to ma być za poprawka :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy bóg-Afrodyta

Oczywiście, tak jak inni pisali nie pasuje mi czar Boskie piękno. Byłbym też za tym, żeby zmienić zastosowanie czaru Miasto miłości. Wystarczy, że w sojuszu jest szpieg, daje znać wrogom,a oni rzucają ten czar na 10 miast i akcję trzeba przekładać. Proponuję czar podobny do zadowolenia tylko,że na przyrost łask, czyli "Przyrost łask wzrasta o 50% na 12 godzin,w mieście,na które rzucono to zaklęcie"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy bóg-Afrodyta

Wieeem, Eros, mały bożek zakochanych wedlug mitologii byl synem Afrodyty, to tez mogloby byc zaklecie na np oslabienie jednostek broniacych miasto....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19691

Guest
Odp: Nowy bóg-Afrodyta

Może zamiast brak ataku przez 6h,dać dodatkowy punkt kultury i zwiększyć dwukrotnie cenę-do 460 łask
Boskie Piękno to coś takiego. Boska Praca-Budowle,Rekrutacja jednostek i statków są budowane/rekrutowane o połowę taniej i szybciej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy bóg-Afrodyta

Ten 2 bożek powinien po 13000 każdego surowca kosztować z takim atakiem
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Nowy bóg-Afrodyta

Jak najbardziej za :) miałem zrobić propozycję boga Aresa ale skoro już jest jedna nie będę robił na razie kolejnej
*Miasto miłości- wojsko przepełnia miłość do swoich rodzin. Nie chcą walczyć, a spędzać czas z rodziną. Miasto nie może atakować innych przez 6h. 230 łask.
jest ok ale zamieniłbym na: Wróg nie może wysłać żadnego ataku przez 4 godziny (Jedynie możliwy Atak Kolonizatora przy rozpoczętym buncie)
*Bogactwa Jaskini- za sprawą Afrodyty róże wyrastają w jaskini, blokując szpiegom dostęp do ich bogactwa. Jaskinia traci 1000-3000 srebra. 100 łask.
ok
*Boskie piękno- Wojska wroga atakując miasto zauważają przy drodze piękną kobietę. Zatrzymują się, aby ją podziwiać. Wojsko atakujące nasze miasto idzie 10% dłużej. 180 łask. [będzie inny czar, traktuj go jak by go tu nie było!]
to się nie nadaje proponuję: szybkość budowy w senacie wzrasta o 30%, szybkość twoich jednostek lądowych i morskich wzrasta o 10%, lub twoje szczęście podczas bitwy wzrasta o 5% (maksymalnie 30) na 4h
*Rolnicza miłość- Afrodyta rzuca czar na wioski na wyspie. Każdy znalazł sobie drugą połówkę. Wioski rolnicze oferują 12% surowców więcej. 60 łask.
ok
 
Status
Zamknięty.
Do góry