Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11782
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11782

Guest

Witam
Na wstępie chciałbym poinformować że nie jest to prezentacja sojuszu :) Takowa pojawi się w odpowiednim miejscu i temacie gdy pojawi się informacja o starcie świata. Ustawienia są wszystkim znane ale jeszcze raz je przypomnę :


[SPR]
Prędkość: 4x
Prędkość jednostek: 3x
Prędkość handlu: 4x
Ochrona nowych graczy: 7 dni
Limit członków sojuszu: 40
Morale: nieaktywne
Wersja podboju: stara
Przerwa nocna: od 23:00 do 07:00
Skracanie rekrutacji jednostek: aktywne
AT: 10s
[/SPR]

Jak głoszą plotki mają tutaj zawitać największe sławy polskiego grepolis wraz ze swoimi sojuszami. Czy plotki się potwierdzą okaże się to w dniu kiedy wystartuje świat. Teraz coś na temat sojuszu. Jak widać limit członków jest mały to oznacza że może pojawić się sporo akademii lub bratnich sojuszy. W tym miejscu chciałbym lekko przedstawić sojusz w jakim będę grał.

Nazwa sojuszu -> TubylerczykomSpełłyFajle

Kryteria Rekrutacji -> Szukamy graczy aktywnych i nie bojących się walki. Wychodzimy z założenia że doświadczenie można nabyć. Cenimy graczy lojalnych i umiejących grać zespołowo.


Władza Sojuszu -> Sojusz nie będzie miał rady, będzie rządzony twardą ręką przez założycieli. Nie będzie demokracji - każdy wchodzi na własną odpowiedzialność.

Polityka Sojuszu -> Pakty po dłuższym okresie gry.

Skład Sojuszu :


[SPR]

1. OsZczepCS
2. Grzmot1
3. Vimes1
4. Łukasz 2016
5. Usiek00
6. Tosia*
7. Talonis
8. Zgredkovsky
9. Justin32
10. Hesso
11. pich
12. **Adasko**
13. bandit1985
14. cekm
15. NERFBLOCKERSI
16. AlBundyPL
17. kura34
18. papaj04
19. egan
20. NANUK
21. adam0105
22. zolwik1983
23. SpecOps
24. dyziolll
25. marcinn1666
26. T.O.F
27. Gezerter
28. TheEnd.
29. stashek
30. bondziol
31. kaust
32. grzelson
33. Krab034
34. Alvaro
35. Komboy
36. N.F.Z
37. gakys1
38. BioręTo
39. xCasanti
40. rothi89
[/SPR]

Jeśli ktoś byłby zainteresowany dołączeniem do nas prosimy pisać podania na privy w FO lub grze i uprzedzamy że nie potrzebujemy kretów :)



Ps Ten post będzie cały czas aktualizowany jeśli pojawią się jakieś zmiany w składzie sojuszu lub opisie. Prośba do moderatora by nie kasował tematu jeśli jest w złym miejscu ;) Gdyby tak było proszę o pw i przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce. Pozdrawiam

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Temat powstał z kilku powodów ale najważniejszy to taki że z niektórymi graczami nie mamy kontaktu więc fajnie jakby potwierdzili chęć gry z nami w tym temacie oraz by zostawili jakiś kontakt na pw mi ([PROFIL]*Adasko*[/PROFIL]) lub Oszczepowi ([PROFIL]OsZczepCS[/PROFIL]).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19785

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Jeżeli jest możliwość to chętnie dołączę do zacnego grona w\w graczy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Skoro uważacie, że doświadczenie można nabyć, to ja z miłą chęcią zgłaszam swoją kandydaturę. Z aktywnością nie ma u mnie problemów, a co do lęku przed walką... Jestem wojownikiem od urodzenia i doskonale zdaję sobie sprawę, że jedno wyklucza drugie.

Walka u Waszego boku, na tak ciekawym świecie była by spełnieniem najśmielszych marzeń gracza, który poznaje tajniki Grepolisa. Bardzo proszę o możliwość dostąpienia tego zaszczytu.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

nie chcesz kretów a się aż prosisz o nich haha
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

nie chcesz kretów a się aż prosisz o nich haha

Grzegorz to nie jest tak że każdy kto się wpisze dostanie zaproszenie :) Jak na razie mamy grupę graczy która się zna, czekamy na potwierdzenie od kilku graczy. Poza tym to tylko gra i fajnie by było aby potencjalny kret to zrozumiał. Grepolis to nie lotto tu się nie gra o miliony złotych czy jakieś super nagrody:) każdy gra dla przyjemności, każdy ma znajomych którzy mogą być w przeciwnych sojuszach ale to nie oznacza że mają wynosić z forum info dla nich. Przecież nie zabronimy im też mieć kontaktu z nimi, chodzi o to by byli lojalni wobec pozostałych graczy w sojuszu. Może już czas by na naszych serwerach zapanowała taka kultura gry jak na międzynarodowych gdzie znajomi którzy sa w przeciwnych sojuszach walczą miedzy sobą a nie sprzedają sobie informacje z forum. Ta gra to zabawa i taka sama rywalizacja jak mecz w Pro Evo, Fifę, BF3 czy Csa.

- - - Automatycznie połączono posty - - -
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

mnie też byś przyjął??
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Decyzja nie zależy tylko ode mnie ;) na razie głownie z polecenia dopisuje graczy, jeszcze czekam na kilka nicków. Jeśli wpadniesz sam to zapewne miejsce będzie.
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Manfred i Adasko w jednym sojuszu? Ale bedzie sie dzialo az chyba wpadne tam by zobaczyc jak wspolpracuja tacy gracze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

zapisałbym się ale za szybki świat na mój Plan dnia ;)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Chętnie bym zagrał.
Czekałem na ten świat wolałbym nowy system ale stary też ok.
U mnie z czasem trochę kiepski z tego co wiem podbój bardzo szybki (6 godzin?)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Manfred i Adasko w jednym sojuszu? Ale bedzie sie dzialo az chyba wpadne tam by zobaczyc jak wspolpracuja tacy gracze

Graliśmy już kiedyś - raz na PL co prawda w innych sojuszach ale współpracowaliśmy i raz czy dwa na EN
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Graliśmy już kiedyś - raz na PL co prawda w innych sojuszach ale współpracowaliśmy i raz czy dwa na EN

Pamietam tylko 1 serwer en (graliśmy tam razem) ale na PL ? Chodzi o sojusz Sami Swoi z Tau ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Adasko, a mnie wezmiesz ? :D
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

mnie tez mnie tez :eek:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Pamietam tylko 1 serwer en (graliśmy tam razem) ale na PL ? Chodzi o sojusz Sami Swoi z Tau ?

nie no aż takiej dobrej pamięci nie nam. Ale na pewno gdzieś na PL już grałem gdzie miałem zaszczyt zobaczyć Twój wdzięk i klasę gry z ludźmi
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Skoro uważacie, że doświadczenie można nabyć, to ja z miłą chęcią zgłaszam swoją kandydaturę. Z aktywnością nie ma u mnie problemów, a co do lęku przed walką... Jestem wojownikiem od urodzenia i doskonale zdaję sobie sprawę, że jedno wyklucza drugie.

Walka u Waszego boku, na tak ciekawym świecie była by spełnieniem najśmielszych marzeń gracza, który poznaje tajniki Grepolisa. Bardzo proszę o możliwość dostąpienia tego zaszczytu.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany dołączeniem do nas prosimy pisać podania na privy w FO lub grze
Kontakt z 2 osobami wymienionymi w temacie. Ja jestem tylko autorem tematu ;) sojusz nie jest mój, tak jak napisałem na początku będę tylko w nim grał:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Adasko, a mnie wezmiesz ? :D

Jeśli ktoś byłby zainteresowany dołączeniem do nas prosimy pisać podania na privy w FO lub grze
Kontakt z 2 osobami wymienionymi w temacie. Ja jestem tylko autorem tematu ;) sojusz nie jest mój, tak jak napisałem na początku będę tylko w nim grał:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

mnie tez mnie tez :eek:

Jeśli ktoś byłby zainteresowany dołączeniem do nas prosimy pisać podania na privy w FO lub grze
Kontakt z 2 osobami wymienionymi w temacie. Ja jestem tylko autorem tematu ;) sojusz nie jest mój, tak jak napisałem na początku będę tylko w nim grał:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nie no aż takiej dobrej pamięci nie nam. Ale na pewno gdzieś na PL już grałem gdzie miałem zaszczyt zobaczyć Twój wdzięk i klasę gry z ludźmi

Nazwa sojuszu by się przydała bo mniej więcej pamiętam wszystkie z jakimi miałem pakty na danych serwerach.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Chętnie bym zagrał.
Czekałem na ten świat wolałbym nowy system ale stary też ok.
U mnie z czasem trochę kiepski z tego co wiem podbój bardzo szybki (6 godzin?)

Jeśli ktoś byłby zainteresowany dołączeniem do nas prosimy pisać podania na privy w FO lub grze
Kontakt z 2 osobami wymienionymi w temacie. Ja jestem tylko autorem tematu ;) sojusz nie jest mój, tak jak napisałem na początku będę tylko w nim grał:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Manfred i Adasko w jednym sojuszu? Ale bedzie sie dzialo az chyba wpadne tam by zobaczyc jak wspolpracuja tacy gracze

Jeśli ktoś byłby zainteresowany dołączeniem do nas prosimy pisać podania na privy w FO lub grze
Kontakt z 2 osobami wymienionymi w temacie. Ja jestem tylko autorem tematu ;) sojusz nie jest mój, tak jak napisałem na początku będę tylko w nim grał:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

A to nie, dziekuje, ja chce byc pod Twoja wodza, gdyz od dluzszego czasu marze o tym, by Ci sie odzwieczyc za Ateny i Twoja klase :D, z Maratonu uciekles, z tej "czworeczki" nie uciekniesz :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

A to nie, dziekuje, ja chce byc pod Twoja wodza, gdyz od dluzszego czasu marze o tym, by Ci sie odzwieczyc za Ateny i Twoja klase :D, z Maratonu uciekles, z tej "czworeczki" nie uciekniesz :)

Mylisz pojęcia bo na maratonie nie miałem przed kim uciekać, postanowiłem że tam kończę i to samo zrobił szmunkling. Ja nie mam nicku grzesiekstar by uciekać z jakiegokolwiek serwera (tak jak ty na Atenach).

Btw wracając do maratonu nawet nie pomogło to że Hasycz wypisywał na profilu jakie sojusze pokonaliśmy. Graliśmy małą grupą ludzi a oklep zbierały wszystkie sojusze w okolicy;) Znudziła nas gra do 1 bramki i zrobiliśmy resety. Z urodzinowego serwera zrezygnuje po tym jak będzie blisko EC bo nie zamierzam znowu się bawić w wysyłanie surki by jakiś noobek twojego pokroju nagle wyszedł z soja i rozwalił cuda bo spanikował że nie da rady.

Dlatego rekrutacja jest głownie z polecenia by nie było takich akcji. Pzdr

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nawet gdyby to był mój sojusz nie spełniasz najważniejszych kryteriów :

- lojalność (nie wiesz co to jest)
- umiejętność gry w zespole (po Atenach było widać że dzielisz sojusz na osoby lepsze i gorsze, te którym pomagasz i tym którym nie pomagasz)

Oceniając to jak grałeś nie wyraziłbym zgody na to byś dołączył do tego sojuszu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry