Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11782
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11782

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

<ciach>

Aż tak dużo nie napisałem ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

<ciach>

jest tylko jeden facet który przebije Adasko w pisaniu powieści - jest nim Turek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

jest tylko jeden facet który przebije Adasko w pisaniu powieści - jest nim Turek

Blizniacy na bank a Turek 3 min wczesniej sie urodzil i dlatego ma "wieksze mozliwosci"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Jemu chyba o mnie chodzilo, q..a chyba przeginam z klikaniem bo Mickiewicz sie we mnie budzi hihi
ogólnie napisałem bo większości z nas udziela się pisanie bez końca, którego nie da się czytać. a zresztą nie pamiętam kafel abyś na atenach tak się udzielał. cały czas na forum ja za Mickiewicza robiłem hehe
 
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

ogólnie napisałem bo większości z nas udziela się pisanie bez końca, którego nie da się czytać. a zresztą nie pamiętam kafel abyś na atenach tak się udzielał. cały czas na forum ja za Mickiewicza robiłem hehe


Na TSie był bardziej wygadany szczególnie jak wypił :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Heh ciekawe rzeczy tu wychodzą:D
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

jest tylko jeden facet który przebije Adasko w pisaniu powieści - jest nim Turek

Zacznijmy od tego że nie pisze powieści ;) Turek lubił opisywać sytuacje na danym serwerze a ja tego nie robię. Nie płaczę na forum że ktoś kupuje miasta na cudakach za złoto, że komuś pomaga administracja itp głupoty:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Blizniacy na bank a Turek 3 min wczesniej sie urodzil i dlatego ma "wieksze mozliwosci"

Nie wiem co brałeś ale widocznie ma to zły wpływ na ciebie więc moja dobra rada odstaw ten towar. A co do tego że nie widziałeś bym się przyznał do błędu to skomentuję to tylko w 1 sposób :) czas udać się do okulisty gdyż niejednokrotnie napisałem na forum co źle zrobiłem i jakie błędy popełniłem. Nie jestem narcyzem i nawet gdybym nim był to nie jest to powód dla którego możesz mnie obrażać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19917

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

O jakiej bajkopisarce piszesz? Czy nie o Messi (jakieś cyferki jeszcze miała), która Cię tak na forum obrzucała błotem ze swoimi kolegami? Początek Knossos pamiętam Sojusz Django (czy jak im tam płynęło) Wspólne forum i temat pierwszy "ADAŚKO" haha Jak się żalili :( Adaśko taki Adaśko robi tak, a nie inaczej hahaha

Ale Ty też Adaś miałeś swoje za plecami :):) Dobrze pamiętam jak nazwałeś miasto z obrazom na jednego gracza wtedy forum huczało ;)

A jak ja się odezwałem z linkiem do jednego gracza to od razu podejrzenia o to, że to konto twoje...

<ciach>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Czy ja gdzieś napisałem że byłem grzeczny jak aniołek? O to chodzi właśnie że nie. Co do Gosi bo tak chyba ma na imię *Mesi* to jakbyś nie widział mam ją w znajomych i co o mnie pisała mnie nie interesuję bo przeprosiła mnie. Tu chodziło o inną osobę ale nie mam zamiaru drążyć tematu. To co napisałeś to standard zawsze jest na forum temat o mnie i się do tego przyzwyczaiłem. Zawsze w tym temacie jest opisane jaki jestem zły:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

ogólnie napisałem bo większości z nas udziela się pisanie bez końca, którego nie da się czytać. a zresztą nie pamiętam kafel abyś na atenach tak się udzielał. cały czas na forum ja za Mickiewicza robiłem hehe

Nie wiem pod jakim nickiem tam grales wiec nie wypowiem sie.
Na Atenach jak juz siedzialem to nawalalem w Dyziolka, nikomu tylu wiosek nie zabralem co jemu i nawet nie wiem dlaczego tak lubilem jego wiochy hihi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

ups małe faux pas. już piszę PW:)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Nie widziałem, bo mnie to nie interesuje, mam lepsze rzeczy do roboty :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Czy ja gdzieś napisałem że byłem grzeczny jak aniołek? O to chodzi właśnie że nie. Co do Gosi bo tak chyba ma na imię *Mesi* to jakbyś nie widział mam ją w znajomych i co o mnie pisała mnie nie interesuję bo przeprosiła mnie. Tu chodziło o inną osobę ale nie mam zamiaru drążyć tematu. To co napisałeś to standard zawsze jest na forum temat o mnie i się do tego przyzwyczaiłem. Zawsze w tym temacie jest opisane jaki jestem zły:)

dążyłeś do tego cały czas, by być gwiazdą grepo - tylko teraz palisz jana , iż nie wiesz skąd każdy ma jakieś żale i odwracasz kota ogonem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Jedno trzeba przyznac Adasko, jak pojawia sie jakis ciekawy temat z Twoim udzialem to zaraz dany temat zaczyna zyc wlasnym zyciem hihi
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

nom ciekawie sie robi ;) ide po popcorn:eek: i skracajcie swoje wywody do minimum bo za duzo trzeba czytac:mad:
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Przypominam że temat dotyczy sojuszu a nie mojej osoby, zostało nam kilka miejsc ale raczej już są zaklepane. Jeśli będzie jakaś konkretna informacja to Oszczep zapewne zabierze głos. Tym którzy z nudów przyszli mnie tu oczerniać odsyłam na inne forum (własnego sojuszu) i tam to róbcie do woli gdyż nikt wam tego nie zabroni. Pozdrawiam
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

swiatlo w wioskach zgasnie Xd dobre. jak chcesz kafel to zostaw mi na pw jakis kontakt bo moze bedzie okazja do gaszenia swiatelek :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

swiatlo w wioskach zgasnie Xd dobre. jak chcesz kafel to zostaw mi na pw jakis kontakt bo moze bedzie okazja do gaszenia swiatelek :D

Chyba ktos z energetycznego koncernu nie byl zadowolony z tego tekstu bo zniknol, zgaslo dla niego swiatelko FO hihi
(zaraz pewnie banika dostane i ciemnosc zapanuje na moim lapim)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

oj tam. powstaje przedpremierowa zapowiedź sojuszu co dla mnie jest czymś nowym i myślę ciekawym na grepo... co prawda wyobrażałem sobie prezentację w bardziej cywilizowanych warunkach a w efekcie końcowym wygląda jak dobra zapowiedź walki bokserskiej. tylko brakuje w tej prezentacji oficjalnego przeciwnika, który podniesie rękawice.
 
Status
Zamknięty.
Do góry