Nowy system podboju

  • Rozpoczynający wątek kpt.
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czy mogę wysłać kolona, nie posiadająć zbadanego podboju/buntu i przejąć miasto jeżeli wcześniej ktoś inny z mojego sojuszu ten bunt wzniecił.

Niestety jest to niemożliwe


Nowy system podboju jest jaki jest i trzeba sobie z nim radzić. Jest wiele nowych strategicznie koncepcji rozwoju sytuacji i jest to fajne.

Jak zamierzacie marudzić to zmieńcie świat na inny...
 

DeletedUser

Guest
Niestety jest to niemożliwe


Nowy system podboju jest jaki jest i trzeba sobie z nim radzić. Jest wiele nowych strategicznie koncepcji rozwoju sytuacji i jest to fajne.

Jak zamierzacie marudzić to zmieńcie świat na inny...

Ale kto marudzi? Ja tylko pytam, bo do miejsca przeznaczenia mój kolon płynął by 20 godzin więc po co marnować czas żeby przekonać się organoleptycznie.
 

DeletedUser

Guest
Jak zrozumieałem, bunt jest głównie po to aby wyciągnąć od graczy forsę na konto premium :)
Ale z innej beczki nigdzie nie znalazłem informacji o tym czy w trakcie buntu mogę atakować miasto gdzie wznieciłem bunt, aby sukcesywnie niszczyć gromadzące się tam siły przeciwnkia?
Jeśli ktoś zna odpowiedź i się z nią podzieli będzie milo :)
 

DeletedUser

Guest
mozesz i to własciwie jedyne wyjscie, żeby przejęcie sie udalo
 

DeletedUser

Guest
jeszcze mała nieścisłość

Jeśli wznieciłem bunt to muszę zaatakować przed jego końcem, jeśłi tak to atak zwykły czy bunt prosze o odpowiedź w tej kwestii
Z góry dzięki
 

Robin65

Zespół Grepolis
opis nowej formy zdobywania miasta jest jednoznaczny:
3. Bunt rozwija się przez 12 godzin.
4. Po tych 12 godzinach miasto znajduje się w stanie buntu i agresor może je zaatakować statkiem kolonizacyjnym w czasie następnych 12 godzin. Jeżeli wygra walkę, miasto od razu należy do niego.
 

DeletedUser

Guest
ładnie to wygląda - problem polega na tym jak zdobyc pierwsze 3 osady
póxniej pójdzie łatwiej.
Gram ze starym systemem i tamten moim zdaniem jest ok.
A ten ??
bedzie trudniejszy dla agresora niestety
ale na wszystko jest sposób hehe
 
Status
Zamknięty.
Do góry