nowy system

  • Rozpoczynający wątek Kurczak Dozymetryczny
  • Data rozpoczęcia

jak w temacie

  • Grałem 2 systemami - wolę stary

    Głosy: 24 40,0%
  • Grałem 2 systemami - wolę nowy

    Głosy: 2 3,3%
  • Grałem tylko starym - wolę stary

    Głosy: 23 38,3%
  • Grałem tylko starym - wolę nowy

    Głosy: 0 0,0%
  • Grałem tylko nowym - wolę stary

    Głosy: 0 0,0%
  • Grałem tylko nowym - wolę nowy

    Głosy: 5 8,3%
  • Obojętne / podobają mi się oba

    Głosy: 6 10,0%

  • W sumie głosujących
    60
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
nowy system przejmowania

Witam,

z góry proszę: nie traktujcie tej sondy jako czegoś od teamu :) to taka moja prywatna sonda. chciałbym poznać wasze opinie na temat nowego systemu podboju skoro gracie na nowym systemie. mogą też wypowiadać się osoby które nie miały do czynienia z nowym systemem (zabłąkali się tu przypadkiem). chyba nic więcej nie muszę dodawać:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jestem fanem starego systemu :)
Nowego nie wypróbowałem bo jakoś nie mogę się do niego przekonać. Podobno miał być ułatwieniem, ale ja nie widzę nic niezrozumiałego w starym systemie. Mam tylko nadzieję, że wystartują jeszcze światy na starych, dobrych zasadach.
 

DeletedUser

Guest
nie wiem czy zauważyłeś tekst w updacie że jeśli spodoba się nowy system to wprowadzi się go na wszystkich światach...
 

DeletedUser

Guest
Niestety zauważyłem :/
Ale naiwnie liczę na to, że się nie przyjmie.
 

DeletedUser

Guest
Stary, stary i jeszcze raz stary, mam nadzieję że może wprowadzą kiedyś świat ze starym systemem ;)
 

DeletedUser

Guest
stary czy nowy to dla mnie obojetne:)
wiem jedno nie narzucajcie graczom systemu podboju bo to nie ma sensu tylko niech zostanie możliwość wyboru światów z nowym i starym systemem i każdy będzie zadowolony:)


image.php
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Grałem starym i nowym systemem i bezdyskusyjnie stary jest lepszy
 

DeletedUser

Guest
Niestety również muszę powiedzieć, że stary dużo bardziej emocjonujący.
 

DeletedUser

Guest
stary dużo bardziej emocjonujący.

no tak... te emocje: wyślą coś czy nic? 1 czy 20 ataków? po 1 czy po 50 ogniowych? przeżyję okup czy nie? nie był też zbyt skomplikowany: robisz wjazd na chatę, dosyłasz wsparcie i czekasz czy nikt ataku nie wyśle. nie wiem gdzie widziano trudność:D
 

DeletedUser

Guest
Ja pamiętam jak mi wsparcie przysyłali podczas okupacji - to były czasy mmm
 

DeletedUser17

Guest
Przeniosłem do działu pytania, gdyż dział ten ma więcej odwiedzin aniżeli dział świata Eta.

Liczę na wasz udział w sondzie.

Osobiście jestem za starym-tylko na nim grałem, a wierząc temu co słyszałem od ludzi, to wiele niespodzianek może spotkać agresora gdy już wzniesił bunt, a ja nie lubie nagłych zwroów akcji, szczególnie gdy mam ponieść duże straty
 

DeletedUser

Guest
W grałem tylko na starym ale jak słyszę o nowym to mi wydaje się że on jest gorszy. Dlaczego? Np.:
Bunt skończył się o 01:00 więc nasłałbym kolona około 6:20 i wróciłbym po 15:00 i kolon zniszczony bo wsparcie doszło o np. 12:00.
 

DeletedUser

Guest
Zły jest przede wszystkim dlatego, że przejęcie miasta w pojedynke graniczy z cudem, praktycznie nie da się tego dokonac bez pomocy sojuszu.
Najpierw nalezy wyczyscic wioske, rozpoczac bunt, nastepnie przez najblizsze 12 godzin wybijac wojsko, ktore obronca zdążył odbudowac oraz wsparcie, ktore otrzymal... dopiero po 12h ciągłej walki wysylamy kolona, rzecz jasna wioska musi byc pusta lub znacznie oslabiona.

Przeciez to chore! W pojedynke jest to realne gdy obronca nie gra lub nie posiada sojuszu
 

DeletedUser

Guest
Zły jest przede wszystkim dlatego, że przejęcie miasta w pojedynke graniczy z cudem, praktycznie nie da się tego dokonac bez pomocy sojuszu.
Najpierw nalezy wyczyscic wioske, rozpoczac bunt, nastepnie przez najblizsze 12 godzin wybijac wojsko, ktore obronca zdążył odbudowac oraz wsparcie, ktore otrzymal... dopiero po 12h ciągłej walki wysylamy kolona, rzecz jasna wioska musi byc pusta lub znacznie oslabiona.

Przeciez to chore! W pojedynke jest to realne gdy obronca nie gra lub nie posiada sojuszu
zgadzam się w 100% ale w obecnej mojej pozycji pasuje mi to jak:D:D
nie trzeba mieć sojuszu żeby sobie poradzić:)
 

DeletedUser

Guest
za to mający sojusz może być niepokonany. nie będą już potrzebne duże ilości defa lądowego - wystarczy podesłać sporo birem by nie dopuścić do przejęcia miasta.
 

DeletedUser

Guest
nie wystarczy pomyśleć gdzie idzie SK i w wtedy wstawić defa proste a skutkuje:)
nie trzeba wielkiej siły
 

DeletedUser

Guest
Ja grałem tylko na starym i nic trudnego tu nie ma. Jestem dość świeżym graczem, ale "mój" sposób podboju wydaje się świetny- prosty, w miarę szybki i skuteczny, bez większych niespodzianek. Natomiast jak czytałem nową "prostszą" wersję podboju, to szczerze mówiąc nie zrozumiałem jej. To skutecznie zniechęciło mnie do zalogowania się na Zecie.
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie wg. mnie lepszy jest Stary jak grałem na Nowym to odechciało mi się grać tam :).
 

DeletedUser

Guest
A wystarczyłoby poprawić stary system zamiast robić nowy. Wystarczyłaby informacja że miasto jest oblegane (w momencie gdy chce zaatakować miasto). I mała podpowiedź poniżej że atak może doprowadzić do przerwania oblężenia. Podobna podpowiedź przy wysyłaniu wsparcia do obleganego miasta.
 

DeletedUser

Guest
mario pomysł dobry... ale ja uwielbiam takie akcje gdy przejmuję miasto a tam od jego ziomków wsparcie idzie:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry