nowy system

  • Rozpoczynający wątek Kurczak Dozymetryczny
  • Data rozpoczęcia

jak w temacie

  • Grałem 2 systemami - wolę stary

    Głosy: 24 40,0%
  • Grałem 2 systemami - wolę nowy

    Głosy: 2 3,3%
  • Grałem tylko starym - wolę stary

    Głosy: 23 38,3%
  • Grałem tylko starym - wolę nowy

    Głosy: 0 0,0%
  • Grałem tylko nowym - wolę stary

    Głosy: 0 0,0%
  • Grałem tylko nowym - wolę nowy

    Głosy: 5 8,3%
  • Obojętne / podobają mi się oba

    Głosy: 6 10,0%

  • W sumie głosujących
    60
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tyle, że właśnie ze względu na kłopoty graczy w orientacji ,,Czy mam Ci dać wsparcie czy Cie atakować?'' doprowadziło do powstania tego bulwersującego systemu podbojów.
 

DeletedUser

Guest
Nie zabardzo wiem czym sie roznia (bo nie podbijalem narazie;) ) ale jak mowia ze stary lepszy to ja tez tak mowie :D
 

DeletedUser

Guest
Zacytuje tu pewne słowa:
Zmianę tę wprowadzamy, ponieważ zauważyliśmy, że wielu graczy nie radzi sobie ze starym systemem podboju i nie wie, kiedy posyłać pomoc a kiedy ataki do atakowanego miasta.

Czyli wystarczy im powiedzieć co mają robić. W postaci podpowiedzi. A nie od razu zmieniać i to na taki system, który większości osób całkowicie się nie podoba...
 

DeletedUser

Guest
Tyle, że właśnie ze względu na kłopoty graczy w orientacji ,,Czy mam Ci dać wsparcie czy Cie atakować?'' doprowadziło do powstania tego bulwersującego systemu podbojów.

Zgadzam się z tobą. Dla mnie to przewaga bo często dostaję wsparcie od wroga podczas okupacji :) Powinno być jakaś krótką informacje o wsparciu czy ataku np. kiedy robisz kolona, jesteś podbijany i z początku; jeśli tak byłoby to nowy system byłby zbędny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tak się zastanawiam... Czy w późniejszym etapie gry (np po 10-12 miesiącach) w nowym systemie nie będzie wykrwawiania się - w końcu każdy liczący się gracz będzie miał tyle wojska (swojego+sojusznicze) by nikt nie zdołał przejąć mu miasta a każdy liczący się atakujący straci mnóstwo ofa?
 

DeletedUser462

Guest
Jeśli ktoś ma problem ze zrozumieniem zasad starego podboju to powinien się zastanowić czy ta gra jest dla niego.

Mnie martwi coś innego. Zrobiono ankietę, nowy system został skrytykowany a wyniki sondy są jednoznaczne.

Administracja uszczęśliwia nas jednak kolejnym światem z nowym systemem podboju.

Oczywiście, zaraz mi powiecie że jak mi się nie podoba to mogę nie grać ale taka polityka twórców gry po prostu mnie zastanawia.
 

DeletedUser

Guest
Popieram pana Up :)
Też mnie to bulwersuje, mimo iż stary system jest 100 razy lepszy
 

DeletedUser

Guest
Mam nadzieję że powstaną jeszcze światy z starym podbojem....
 

DeletedUser

Guest
a ja mam nadzieje ze stary system podboju wejdzie zamiast nowego na nowe swiaty bo ten nowy sysetm jest tak beznadziejny , ze szkoda gadac. zanim rozpocznie sie bunt przez te 12h caly sojusz zdazy wyslac tyle wsparciaa , ze to masakra, i z poczatku jak ktos ma 1 miasto nie ma szans na przebicie sie przez takie miasto..
 

DeletedUser

Guest
To prawda, w życiu nie zacznę grać na świecie z nowym systemem podboju. A jak by komuś przyszło do głowy na becie zmienić system podboju na nowy to rezygnuję.
 

DeletedUser

Guest
w starym systemie musiałeś urozmaicić wojsko:
- def do obrony przed próbą podboju
- def do obrony rozpoczętego podboju
- off do rozpoczęcia podboju
- off do przerwania podboju

w nowym systemie najlepiej chyba jechać na offie i liczyć że nikomu nie odbije cię podbić:) ewentualnie mieć jakieś biremki by po wywołaniu buntu nie doszło do przejęcia.

ja tez gram narazie tylko na alfie. na tecie próbowałem sił w nowym systemie ale mnie zjechali:D o mały włos nie przejąłem miasta... nie jest trudno jeśli gracz jest w małym słabym sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
ZDECYDOWANIE lepszy jest stary system. Gram na nowym i starym i co chce w nowym kogos podbic, to musze instrukcje czytac, bo sie gubie. przeciez ten stary jest nawet bardziej realistyczny...
 

DeletedUser

Guest
według mie na wszystkich światach powinien być wprowadzony i stary i nowy system na raz - przecież ze soba nie kolidują :D:D:D
agresor będzie wybierał czy podbój czy bunt i tyle ..
po co blokować tylko jeden rodzaj podboju na danym świecie ..
 
Status
Zamknięty.
Do góry