Obóz najemników

  • Rozpoczynający wątek lordmari
  • Data rozpoczęcia

Podoba się wam pomysł z obozem?

  • Tak

    Głosy: 79 65,8%
  • Nie

    Głosy: 41 34,2%

  • W sumie głosujących
    120
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tak

Jestem za tylko tych najmników przydałoby się dopracować
 

DeletedUser

Guest
Najemnicy były by to zwykłe jednostki, które walczyłyby bronią tnącą. Obrona przeciw obuchowym 10, tnącym 12, dystansowy 10. Ich najm do wojska niezbierałby wolnych miejsc w gospodarstwie i można ich bybyło nająć tylko 40 tygodniowo. Koszt jednostki:500 złotych monet
 

DeletedUser

Guest
ta gra = starozytna grecja a juz chcecie samurajow itd jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Mi też sie nie podoba te pomysł nie pasuje to do gry......
 

DeletedUser

Guest
ma racje przecierz to gracja a nie chiny raczej to nie wypali grecja to grecja
jak byś wymyślił coś od nich było by w porzo narazie jestem na nie

kolega musi nauczyć się miejsca bytu ninja isamurajów ,bo to nie chiny tylko japonia:eek:
 

DeletedUser

Guest
Proszę państwa, samurajowie i ninja odpadli jakby w "pierwszej turze" głosowania, proszę z tego powodu nie zaznaczać nie. Temat został już przezemnie dopracowany, i jak jest kilka postów wyżej zostali sami najemnicy. Proszę czytać uważnie
 

DeletedUser

Guest
ja mimo wszystko dalej na nie-jest dobrze tak jak jest teraz :)
 

DeletedUser

Guest
ci co dali tak to chyba czas ich nie obchodzi oczywiście jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście jestem na TAK;

proponowałbym nazwę budynku tak jak jest "obóz najemników" przy wynajmowaniu ich napis "wynajmij najemników" a później pisze ile mamy "najemników"
ps. po co wymyślać nazwy? Może ich jeszcze nazwać Marek Najemnik, Michał, Karol itd... ?

Co do miejsca byłby największy problem, jak wspominałeś między koszarami a akademią - tam się odbywa Pochód triumfalny.
ew. może dodać tą opcję w jaskini - "Zwołaj najemników"

Produkcja - 25 jednostek po 5tyś każdego surowca, siedzą 5dni w mieście, można ich wysyłać za pomocą statków transportowych jako wsparcie i atak.

Proponuje aby władali bronią tnącą o ataku 2.500 łącznie - po 100, 1 jednostka.
Szybkość ruchu 25
Pojemność łupu 0
Obrona na broń obuchową 800
na broń tnącą 700
na broń dystansową 600

Myślę, że pomogłem dopracować pomysł :)
 

DeletedUser

Guest
jhgj

skąd ninja w starożytnej grecji może jeszcze łucznicy będą mieli UZI
 

DeletedUser

Guest
Panowie, ni piszcie już takich tekstów, pomysł pomimo początkowych absurdów zaczyna przybierać akceptowalne formy (poza ta miniaturką) więc nie psujmy już tego czczą dyskusją.

Ja widze to tak:

1. Budynek "obóz najemników" jako budynek specjalny"
2. Jednostka najemnik bez kombinacji, lekko ofensywna, ale zbliżona statystykami do piechoty jaka mamy w grze.
3. powoływana czasowo jak milicja, np. do jednego ataku, lub np. na 6 godzin.
4. jednostka powoływana za srebro lub łupy (tzn. że atak z takimi jednostkami oznaczałby że najemnicy zagarniają łupy, tak w rzeczywistości bywało)
 

DeletedUser

Guest
@Voltan: odnośnie pkt 4 - problem z łupem byłby gdyby najemnicy zginęli. z tym srebrem bym nie przesadzał. niestety nie ma w targowisku opcji wybierania swoich miast w celu wysłania surowców, więc wysyłanie srebra z wysp z plusem na srebro troche uciążliwe jest a srebro towar deficytowy (pochłania je w dużych ilościach wojsko i jaskinia oraz najważniejsze badania) i bywa że nie można sie na nie wymienić z wieśniakami z wyspy.proponowałbym więc w cenie umieścić każdy surowiec.
 

DeletedUser

Guest
@Voltan: odnośnie pkt 4 - problem z łupem byłby gdyby najemnicy zginęli. z tym srebrem bym nie przesadzał. niestety nie ma w targowisku opcji wybierania swoich miast w celu wysłania surowców, więc wysyłanie srebra z wysp z plusem na srebro troche uciążliwe jest a srebro towar deficytowy (pochłania je w dużych ilościach wojsko i jaskinia oraz najważniejsze badania) i bywa że nie można sie na nie wymienić z wieśniakami z wyspy.proponowałbym więc w cenie umieścić każdy surowiec.

Tak, masz rację, srebro i tak jest drogie i deficytowe.
 

DeletedUser

Guest
jeśli chodzi o budynek do to debilne aby dawać najemników w mieście.Najlepiej by było gdyby obóz był na wyspie tylko 1 i trzeba badania:siły najemne.Jak myślicie:confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry