1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Oddziały Wikingów

Dyskusja w 'Prezentacje sojuszy' rozpoczęta przez użytkownika elka170, 27. Paź 2010.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. elka170

elka170 Guest

Oddziały Wikingów

Akademia Sojuszu Wikingowie

Członków - 86
    Punkty- 1252624

RADA SOJUSZU

Założyciel-Spetrum
    Lider - Leinad93
    Dyplomata -elka170
    Rekrutant -ilonka1
    Moderator Forum -Tula

Próg punktowy wynosi
    3 500 tyś pkt.

Przyjmujemy graczy, którzy są aktywni. Mają oni rozwijać i budować miasta-matki. Gracze którzy nie bedą nadążać muszą poszukać sobie innego sojuszu. Zostaną tylko aktywni i tylko Ci co wiedzą po co tu są.
    Gracze którzy mają nieobecność nie zgłoszoną ( 7 dniową) będą przejamowani.

Jeśli masz już wystarczającą ilość punktów(50 tyś pkt). Obowiązuje Cię przeniesienie się do Wikingowie.Wszystkie inne pytania kierować do gracza takitamx i Spetrum

Ostatnio edytowane przez moderatora: 28. Paź 2010
  2. zelgawis2

zelgawis2 Guest

dobre farmy tam są, polecam ten sojusz.

3. volveryin7

volveryin7 Guest

lol
    trochę nie kapuje tego :D

Ale przejdźmy do rzeczy :) Z tego cytatu powyżej wynika że prezentujesz, coś na styl akademii :) To powinniście uwzględnić w prezentacji bo bez tego to to co napisałeś jest trochę nie logiczne ;)

Estetyka:
    Kolory - Trochę ich mało ale prezentacja też niezbyt "rozwinięta" :D Ten czerwony radzę zmienić bo trochę zbyt jaskrawy... 0,5pkt. bo są :)
    Entery i Akapity - Ilość sojuszników i pkt.sojuszu dał bym trochę wyżej (pod nazwą sojuszu i ludzi pełniących jakieś stanowisko) 1pkt.
    Wyśrodkowanie - brak 0pkt.
    Obrazki - ...jakoś ich nie widzę...mam wadę wzroku ale chyba nie aż taką :eek:
    oczywiście jest jeden ale zupełnie nie pasuje a poza tym w załączniku

Dane
    Nazwa - jest 1pkt.
    Osoby pełniące jakieś stanowisko : są, złe kolory, 0,5pkt
    Morza na których panuje rekrutacja - "wasz region" nie dużo mi mówi, albo podajecie konkretne morza albo nic nie podajecie 0pkt.
    Jakieś zasady, ograniczenia, warunki (np.po 3 dniach nieobecności wylatujesz...) - w tej prezentacji widocznie coś takiego nie zostało uwzględnione... 0pkt.
    Logo - brak 0pkt.
    Jeżeli piszesz że polskimi znakami to piszesz tak całą prezentacje a nie np.połowę
    Opis (czyli to co mniej więcej macie w profilu sojuszu) Nie wiem czy przypadkiem ta cała prezentacja nie jest jednym wielkim profilem :D 0pkt.

W tej prezentacji jakoś nie czuje tego że się starałeś/łaś/liście się - zrobione na musa

0,3/10

4. elka170

elka170 Guest

Fakt nie dokońca mi to wyszło pierwszy raz robię i uczę się na błędach

5. Wikingowie!!!!
    Od początku Was nie lubiłem!!
    Bo byłem w S-I-O:D
    Ale dostałem banka i dupcia:)
    ale daje Wam 7/10!:D

6. Szarak100

Szarak100 Guest

prożba