Odznaczenia - poziomy w zależności od prędkości świata

Czy stopnie odznaczeń powinny zależeć od prędkości świata?

  • Tak

    Głosy: 15 46,9%
  • Nie

    Głosy: 11 34,4%
  • Obojętne

    Głosy: 6 18,8%

  • W sumie głosujących
    32
Tutaj na Wiki mamy wypisane podstawowe odznaczenia stopniowane w grze (np. Rabuś, Handlarz czy Nieustępliwy wojownik). Wydaje mi się, że zdecydowanie łatwiej jest zdobyć poszczególne stopnie tych odznaczeń na szybszych światach, niż na wolniejszych.

Dlatego też proponuję, aby zmienić wymagane wartości dostosowując je do tego, jak szybki jest świat. Może niekoniecznie zależność liniowa byłaby najlepsza, ale powiedzmy, że wstępnie jeśli na świecie z prędkością 1x potrzeba 500 jednostek surowca dla stopnia I Rabusia, to na świecie 4x potrzeba tych surowców 2000 jednostek. Podobnie z pozostałymi tego typu odznaczeniami.

Taki mały ukłon w kierunku osób, które lubią przeglądać swoje odznaczenia. Wydaje mi się, że często to właśnie one grają na wolniejszych światach, więc czemu by im nie ułatwić często dla nich nieosiągalnych najwyższych odznaczeń?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odznaczenia - poziomy w zależności od prędkości świata

Na obu światach starając się tak samo można nie doczekać się odznaczenia o pewnym poziomie, aczkolwiek... powszechnie wiadomo (a przynajmniej jak nie wiadomo, to nie trudno sprawdzić), że świat X jest 2x wolniejszy niż świat Y, więc wielkość poziomu uzyskanych odznak nie ma większego znaczenia, dopóki za odznaki nie mamy żadnych korzyści. Gdyby zaistniały korzyści (np. takie, jakie kiedyś proponowałem na tym forum) to rzeczywiście prędkość miałaby znaczenie, bo na jednym świecie mielibyśmy więcej korzyści niż na innym, ale i tu można by się nie bawić w uzależnianie od prędkości, bo wszyscy na danym świecie grają z tą samą, więc mają równe szanse.

nie mniej wiem, że są gracze, którzy uwielbiają zdobywać odznaki i im więcej, im lepsze, tym bardziej się z nich cieszą, więc na pewno dla tej grupy ta propozycja byłaby przydatna.

ogólnie głos na tak.
 

DeletedUser19191

Guest
Odp: Odznaczenia - poziomy w zależności od prędkości świata

jestem na nie, ponieważ w grepolis się nie gra dla odznaczeń tylko dla przyjemności i dobrej zabawy
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Odznaczenia - poziomy w zależności od prędkości świata

głos na nie :p te odznaczenia nawet nie są czymś o co się walczy;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odznaczenia - poziomy w zależności od prędkości świata

Podoba mi się ten pomysł.Nie wiem,czy to dostosowanie po prędkości jest odpowiednie i proponowałbym inne wartości,nie prędkość 3 to razy 3,ale gram na wolnym świecie(bizancjum) i rzeczywiście,zdobycie niektórych odznaczeń jest uciążliwe.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odznaczenia - poziomy w zależności od prędkości świata

nie odznaczeń żadnych nie powinno być
Przepraszam ale nie rozumiem odpowiedzi. Pytanie brzmi:
Czy stopnie odznaczeń powinny zależeć od prędkości świata?
więc proszę o odpowiedzi zgodne z treścią pytania.
Przepraszam ale ja nie rozumiem twojej odpowiedzi. Proszę o odpowiedź zgodną z treścią pytania, które brzmi:
Czy stopnie odznaczeń powinny zależeć od prędkości świata?





Wracając do sprawy. Propozycja ma ręce i nogi, ale czy potrzebna? Kurczak dobrze powiedział o braku korzyści. Póki odznaki pełnią rolę estetyczną, zmienianie w nich czegokolwiek na siłę jakoś nie ma sensu.

Daję obojętne, bo niby zmiana niewielka i nie psująca rozgrywki, ale imho lepiej aby ekipa od poprawek do gry zajęła się czymś "pożyteczniejszym" a to zostawiła na "przy okazji".
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Odznaczenia - poziomy w zależności od prędkości świata

Propozycja zaakceptowana.
 
Do góry