[Nowość] Odznaczenia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19276
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie aby te Odznaczenia Zostały Wprowadzone?


  • W sumie głosujących
    21

DeletedUser19276

Guest
Mam Propozycję Odznaczeń Takich:
1 Agresor Świata
Top 1
Top 10
Top 50
Top 100
2 Obrońca Świata
Top 1
Top 10
Top 50
Top 100
3 Wojownik Świata
Top 1
Top 10
Top 50
Top 100

To jest tylko propozycja mogło by być też tylko od Top 1 - do Top 10 to jest kwestia do dogadania. Na pewno ciekawsza była by gra i każdy by chciał zdobyć te odznaczenia i Światy by się ruszyły i aktywność graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15166

Guest
Odp: Odznaczenia

Głos za, myślę że takie odznaczenia się przydadzą, ale wydaje mi się że już była kilka miesięcy temu taka propozycja.
 

DeletedUser19276

Guest
Odp: Odznaczenia

Też myślałem o takim czymś dla sojuszy gra była by ciekawsza bo powstają tylko sojusze aby budować a wiadomo o co najbardziej chodzi w tej grze wtedy sojusze by naprawdę rywalizowały.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Odznaczenia

Propozycja w sumie nawet fajna :D głos na tak

ps. One by miały być przyznawane po zamknięciu świata ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odznaczenia

Tak samo głos na tak :) ja myślę że w czasie gry kolega ma na myśli w każdym razie w to samo :D
 

DeletedUser19276

Guest
Odp: Odznaczenia

Oczywiście chodzi o Świat jak jest Otwarty i odznaczenie by obowiązywało po 3 dniach aby nie było tak że ktoś wskoczy na parę godzin np: na 10 miejsce i dostanie odznaczenie tylko musi być 3 dni dopiero dostanie odznaczenie.Myśle że tak było by dobrze
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Odznaczenia

Jak najbardziej dobry pomysł ,gdyż odznaczenia "top x jakiegoś morza" i "top x jakiegoś świata" bazują na punktach,a jak wiadomo ,nie każdy gracz dąży do gromadzenia jak największej ich ilości (sam za czasów, gdy grałem ,wolałem bawić się armią niż senatem). Tylko istotnym szczegółem będzie to ,co powiedział jeden z przedmówców, w pierwsze dni świata ,a już szczególnie w pierwsze dni po ochronce strasznie łatwo jest wbić się do topki agresorów, wystarczy zrobić woja, 2 razy trafić kogoś w pierwszą godzinę i już jesteś w top 5. W związku z tym propozycję należy ulepszyć o czas ,po którym takie odznaczenie można zdobyć (proponuję: czas ochrony na danym świecie+tydzień).
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Odznaczenia

Bzdura.
Ja proponuje odznaczenie "trąba jerychońska" - za największą ilość zburzonego muru w przeliczeniu per level muru.
 
Odp: Odznaczenia

Jeżeli już takie odznaczenia to nie powinny być odznaczeniami stałymi tylko "ruchomymi" czyli powinny być przypisywane aktualnemu graczowi na pozycji pierwszej (a nie każdemu kto tą pozycję osiągnie), wtedy stały by się one bardziej prestiżowe a i może byłaby o nie walka:) Z resztą fajnie jakby i top 1 morza jak i świata też działał na takiej zasadzie :) A zostały by one na stałe tylko u gracza który przetrwał do samego końca świata na pierwszej pozycji :) mało osób mogło by mieć te odznaczenia (co by podniosło ic wartość) ale możliwe że dużo osób by o nie walczyło:) to i światy by tak szybko nie pustoszały po cudach :) Ale to takie moje przemyślenia :p
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Odznaczenia

Propozycja odrzucona.
Powód: InnoGames nie ma w planach wprowadzenia na razie takiej opcji. Wprowadzono już podobne odznaczenia.
 
Do góry