[Nowość] Odznaczenie

  • Rozpoczynający wątek Arko24
  • Data rozpoczęcia

Czy jestes za?

  • Tak

    Głosy: 3 18,8%
  • Nie

    Głosy: 10 62,5%
  • Obojętnie

    Głosy: 3 18,8%

  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam propozycję dodania nowego odznaczenia na temat Artemizy I z Karii. Gdy wspierasz Artemize i stracisz pewną ilość wojska, np. 100 jednostek wspierając ją można by dostać odznaczenie "Zdrajca"-100 twoich jednostek poniosło nie honorową śmierć wspierając Artemizę I z Karii.
Nie wiem czy to przejdzie wiec proszę o waszą opinie i głosy.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Odznaczenie

Dodaj ankietę :p
Co do tej odznaki .. w zasadzie to nic nie wniesie, ale ciekawy pomysł ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odznaczenie

to moj pierwszy temat wiec sam rozumiesz :D nie wszystko ogarniam ale dzieki i na dodatek nie wiem jak :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Odznaczenie

Eh...nawet jakby była chęć wśród graczy aby wprowadzić takie odznaczenie, to niestety jest to niewykonalne. Event się za szybko skończy, nim byśmy w ogóle mieli szansę wprowadzić takie odznaczenie:)

PS: Te dwa odznaczenia, które się dostaje za rozbicie miasta, nie wystarczają?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Odznaczenie

Dokładnie jak mówi DonBeker, nie ma możliwości na realizację tego:( Gdyby eventy były ogłaszane z wyprzedzeniem czasowym to ewentualnie mogłoby to przejść ale teraz ten pomysł jakoś nie ma za bardzo racji bytu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odznaczenie

To nic ale ja chcialem znac wasza opinie ;) ale szkoda ze to juz niemozliwe :(
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Odznaczenie

Opinia pozytywna myślę w większości przypadków i by wygrała ale jak już mówione, to raczej nie jest możliwe;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odznaczenie

Nie ma szans by w tak krótkim czasie wprowadzić to odznaczenie więc głos na nie
 
Odp: Odznaczenie

Przecież miasta ARtemizji nie da się nawet wspierać dopóki miasto nie jest całkowicie wyczyszczone. Lepsze by było odznaczenie za utrate np. 1000 offa poniosło śmierć atakująć Artemizje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry