[Nowość] Ogłoszenie wewnętrzne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24848
  • Data rozpoczęcia

Czy zgadzasz się z poniższą opinią?

  • Tak

    Głosy: 5 41,7%
  • Nie

    Głosy: 6 50,0%
  • Wstrzymuję się od głosu

    Głosy: 1 8,3%

  • W sumie głosujących
    12

DeletedUser24848

Guest
Moja propozycja jest taka żeby wprowadzić możliwość dodawania obrazków do ogłoszeń wewnętrznych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ogłoszenie wewnętrzne

Jestem na tak. Pomysł bardzo dobry i wreszcie można by bardziej ozdobić stronę sojuszu. Można by dać jakieś wymagania. Np. obrazek - max. 240x180.
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Ogłoszenie wewnętrzne

Dobry pomysł, ja bym jeszcze dodał w opisie profilu gracza znacznik do dodawania grafik typu
tego mi też brakuje
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ogłoszenie wewnętrzne

A ja jestem na nie. Jak dla mnie ogłoszenia wewnętrzne jak sama nazwa wskazuje służą do przekazywania ważnych informacji w sojuszu, a nie tworzenia nie wiadomo jakich "cudów", które jeszcze bardziej obciążą serwery.

A co do profilu gracza, to przecież jest "własny herb" i jak dla mnie to ten obrazek w profilu wystarczy...
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Ogłoszenie wewnętrzne

Moja propozycja jest taka żeby wprowadzić możliwość dodawania obrazków do ogłoszeń wewnętrznych.

Powiedz mi proszę jakie korzyści to będzie miało? Bo ja żadnych plusów tej propozycji nie widzę.
W sumie to co Beker napisał wystarcza aby oddać głos na nie i właśnie to zrobiłem.
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Ogłoszenie wewnętrzne

A ja jestem na nie. Jak dla mnie ogłoszenia wewnętrzne jak sama nazwa wskazuje służą do przekazywania ważnych informacji w sojuszu, a nie tworzenia nie wiadomo jakich "cudów", które jeszcze bardziej obciążą serwery.

A co do profilu gracza, to przecież jest "własny herb" i jak dla mnie to ten obrazek w profilu wystarczy...
Tak a jak chcesz zrobić w profilu coś w postaci herb i motto to nie jesteś w stanie tego ładnie zrobić,
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ogłoszenie wewnętrzne

Zawsze można w jakimś programie graficznym to zrobić i wrzucić we "własny herb"...ale tutaj chyba nie o to chodzi i zbaczamy z tematu. Może osobną propozycję zrobisz?
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Ogłoszenie wewnętrzne

A ja jestem na nie. Jak dla mnie ogłoszenia wewnętrzne jak sama nazwa wskazuje służą do przekazywania ważnych informacji w sojuszu, a nie tworzenia nie wiadomo jakich "cudów", które jeszcze bardziej obciążą serwery.

A co do profilu gracza, to przecież jest "własny herb" i jak dla mnie to ten obrazek w profilu wystarczy...

Co ty za głupoty piszesz? To nie obciąży serwera.Technicy wprowadzą takie zmiany.Po za tym będzie można fajne grafiti zrobić na ogłoszeniach wewnętrznych np takie:
an-WitajcieF20wF20Sojuszu-000000ffffffffffff29013-3-1-1-silver011.gif




Zawsze można w jakimś programie graficznym to zrobić i wrzucić we "własny herb"...ale tutaj chyba nie o to chodzi i zbaczamy z tematu. Może osobną propozycję zrobisz?
Ale nie wszyscy mają dostęp do programu graficznego.
Powiedz mi proszę jakie korzyści to będzie miało? Bo ja żadnych plusów tej propozycji nie widzę.
W sumie to co Beker napisał wystarcza aby oddać głos na nie i właśnie to zrobiłem.
Nie chciałbyś mieć możliwość przyozdobienia bardziej strony sojuszu?
grabierz.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ogłoszenie wewnętrzne

To w końcu Tobie chodzi o profil gracza, czy o ogłoszenie wewnętrzne, bo teraz już sam nie wiem. Piszesz o ogłoszeniu wewnętrznym cały czas, a cytujesz post BmidawidB mówiący o profilu gracza twierdząc, że o to Ci chodzi? Czyli jak?

Na różnych światach masz 500-1000 sojuszy. Każdy sobie będzie grafiki dodawał i dopiero zobaczysz, czy to nie zamuli gry...już i tak wprowadzono za dużo graficznych bajerów, które gracze hejtowali (na szczęście można je wyłączyć), żeby teraz dodawać kolejne graficzne bajery.
Powiedz mi, jaki jest problem z dostępem do programu graficznego? Przecież tutaj zwykły GIMP wystarczy, bo Paint to pewnie zapomniany już:)

Nie, nie chcielibyśmy przyozdobień ogłoszeń wewnętrznych. Wystarczy mi tam info o regulaminie i składzie rady...czasem o wojnach/paktach wspomnienie. Czyli to, co najważniejsze. A nie jakieś bajery dla dzieciaków...mnie osobiście takie "cudo" bardzo szybko odstraszyłoby od takiego sojuszu i bym podziękował im.
 

DeletedUser25428

Guest
Odp: Ogłoszenie wewnętrzne

Jestem na nie. Po co robić nie wiadomo jakie cuda ze zwykłych ogłoszeń wewnętrznych? W końcu to są zwykłe ogłoszenia wewnętrzne do przekazywania informacji, a nie jakieś cuda.
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Ogłoszenie wewnętrzne

To po co w ogóle używać obrazków w grepo?W końcu to są pierdoły dla dzieciaków.



(Post był sarkastyczny)
 
Do góry