Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser27349

Guest
No to jednak nic o mnie nie wiesz ,ale sobie uważaj jak tam chcesz .Nikt mnie za uszy nie ciągnie :) I nie napisałam,że ja Cię nie lubi ,a to nie było Karpiu tylko Carphi jak coś .I ja nie chowam się pod różnymi nickami ,jak ty na każdym świecie to robisz.I mnie nic w oczy nie kole ,gram na tyle ile mi czas pozwala .A ty cały czas o jednym ,na każdym świecie jedno i to samo .Ciągle wracasz do jednego świat ,który nie dług zostanie zamknięty ;p
I na tym skończę rozmowę z tobą ,bo nic ciekawego już raczej nie powiesz .Bo to jest Olous a nie Carphi :)
Nie wrócę tylko do jednego świata. Wrócę do innego. Gdzie wymyśliłaś sobie opóźnianie cudaków przeciwko "Za Chwilę" wyrzucając cały sojusz. Matematyka na najwyższy poziomie bo cudaki wystartowały a cały sojusz nie mógł sypać. Nie będę tego nawet komentować jak stwierdziłaś że SAMA zasypiesz jednego cudaka aby ich zablokować :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31211

Guest
Nie wrócę tylko do jednego świata. Wrócę do innego. Gdzie wymyśliłaś sobie opóźnianie cudaków przeciwko "Za Chwilę" wyrzucając cały sojusz. Matematyka na najwyższy poziomie bo cudaki wystartowały a cały sojusz nie mógł sypać. Nie będę tego nawet komentować jak stwierdziłaś że SAMA zasypiesz jednego cudaka aby ich zablokować :D
Aż mnie zatkało ,hahah Jednak mnie z kimś mylisz ,bo ja nie sypałam cudaków jako założyciel ;p Ani nikogo nie wyrzucałam ,ani nikogo nie blokowałam ,ani nigdzie nie stawiałam aby zablokować .Kubas ,nie wiem skąd ty bierzesz te kłamstwa ;p Nigdy nie grałam na świecie przeciwko Za chwilę.Przestań mnie już oczerniać i mówić nie prawdę ale w sumie mnie rozbawiłeś :)
 

DeletedUser29757

Guest
Nie wrócę tylko do jednego świata. Wrócę do innego. Gdzie wymyśliłaś sobie opóźnianie cudaków przeciwko "Za Chwilę" wyrzucając cały sojusz. Matematyka na najwyższy poziomie bo cudaki wystartowały a cały sojusz nie mógł sypać. Nie będę tego nawet komentować jak stwierdziłaś że SAMA zasypiesz jednego cudaka aby ich zablokować :D
Mylisz ją z *Halrey Quinn*. To dwóch różnych graczy. Tą tutaj raczej ze Śpiochami powinieneś kojarzyć.
 

DeletedUser27349

Guest
Mylisz ją z *Halrey Quinn*. To dwóch różnych graczy. Tą tutaj raczej ze Śpiochami powinieneś kojarzyć.
Masz rację, ale po wrzuceniu w statystyki zobaczyłem co chciałem zobaczyć. Nieudolnego gracza który nic nie wnosi do sojuszu na każdym świecie. Harley zawsze próbujesz zabłysnąć a nawet na messembri utopiłem Ci 2-3 kloce sprzedając jeszcze wam surkę. Po zaangażowaniu połowę sojuszu dopiero się udało i to jeszcze ktoś inny musiał to zrobić za Ciebie :D
Chętnie zrobię zakład że nawet 1/4 tego świata nie przegrasz. Miasto już jedno straciłaś, patrząc na pw pewnie oddałaś za darmo? :)
 
Nie wrócę tylko do jednego świata. Wrócę do innego. Gdzie wymyśliłaś sobie opóźnianie cudaków przeciwko "Za Chwilę" wyrzucając cały sojusz. Matematyka na najwyższy poziomie bo cudaki wystartowały a cały sojusz nie mógł sypać. Nie będę tego nawet komentować jak stwierdziłaś że SAMA zasypiesz jednego cudaka aby ich zablokować :D
Że co ktoś zrobił xD?
 

DeletedUser29757

Guest
Ale przesrane, mieć podobny nick do osoby, która takie maniany odwala :rolleyes:
MTS tam tak przeciągały start ery cudów, że się przejechali na tym przejechali grubo. Gdyby nie kombintowali to pewnie by przegrali 4:3 - ale dzięki ich manewrom ZC sygrało pewniw 7:0/ Ale co też trzeba oddać *Harley Quinn* to że takiego zaangażowania jak ona diablica77 pokazały podczas ery cudów po to należy szanować. Grały do końca. Szacun. Na[suły nam krwi co niemiara.
 

DeletedUser31211

Guest
Masz rację, ale po wrzuceniu w statystyki zobaczyłem co chciałem zobaczyć. Nieudolnego gracza który nic nie wnosi do sojuszu na każdym świecie. Harley zawsze próbujesz zabłysnąć a nawet na messembri utopiłem Ci 2-3 kloce sprzedając jeszcze wam surkę. Po zaangażowaniu połowę sojuszu dopiero się udało i to jeszcze ktoś inny musiał to zrobić za Ciebie :D
Chętnie zrobię zakład że nawet 1/4 tego świata nie przegrasz. Miasto już jedno straciłaś, patrząc na pw pewnie oddałaś za darmo? :)
Kubas ty jednak dziwny jesteś :) Żadnych klocków na Ciebie nie wysyłałam i nie miałam zamiaru przejmować twoich miast,a po drugie na tym świecie ja nie gram ;p I przestań jakieś dziwne rzeczy pisać ,bo tylko się ośmieszasz.I faktycznie nie ma co z tobą prowadzić rozmowy ,bo nie umiesz nawet przyznać się do błędu,że mnie pomyliłeś z innym graczem
 
Do góry