Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

4q0izq.jpg
 
Czego tu się bać wejdzie kilku graczy z sezonu na pory (Emporion ) , będzie okazja ich zlać i udowodnić że są słabi .

Wszyscy są słabi, wszyscy najgorsi, wszyscy to boby itp itd... Już czasem mam tak dość Twojego pisania ( lekko pisząc aby bana nie wyłapać) że to masakra. Tak się jarasz jakbyś to Ty był mistrzem tej gry. Ktoś wygra? Gratulacje. Ktoś przegra? Gratulacje przynajmniej za chęć walki. Proste? Proste. Co do Emporion... Wymieniasz nazwę tego świata jakby Sasha Grey na nim grała główną rolę i nagrała z Tobą setki vlogów " Jak zdobyć szczyt ". Pisanie też, że Agrest zrobił szare... I co was tak w tym jara? Jakby grał jeszcze z pół roku na serwie... Ale miesiąc? I już śmiechy bo szaraki zrobił? Na takim etapie gry to każdy sobie może zrobić szare. Naprawdę to o szarakach to już tak spleśniały temat, że gdyby był kanapką to Ty i inni byście to zjadali z smakiem i się cieszyli jak myszy do sera. Pozdro.
 

DeletedUser29239

Guest
Wszyscy są słabi, wszyscy najgorsi, wszyscy to boby itp itd... Już czasem mam tak dość Twojego pisania ( lekko pisząc aby bana nie wyłapać) że to masakra. Tak się jarasz jakbyś to Ty był mistrzem tej gry. Ktoś wygra? Gratulacje. Ktoś przegra? Gratulacje przynajmniej za chęć walki. Proste? Proste. Co do Emporion... Wymieniasz nazwę tego świata jakby Sasha Grey na nim grała główną rolę i nagrała z Tobą setki vlogów " Jak zdobyć szczyt ". Pisanie też, że Agrest zrobił szare... I co was tak w tym jara? Jakby grał jeszcze z pół roku na serwie... Ale miesiąc? I już śmiechy bo szaraki zrobił? Na takim etapie gry to każdy sobie może zrobić szare. Naprawdę to o szarakach to już tak spleśniały temat, że gdyby był kanapką to Ty i inni byście to zjadali z smakiem i się cieszyli jak myszy do sera. Pozdro.

Lubię to :)
 
Bijesz pewnie do tego wpisu , kumaci wiedzą jaki jest przekaż :;)
Co do szarych , genezę sobie poszukaj w innej zakładce forum , może wtedy zrozumiesz dlaczego ta łatka się dalej ciągnie za Twoim kolegą :)
Za Tobą jedynie co może się ciągnąć to przerośnięte ego " mistrza ". Serio, pamiętaj że każdy, doslownie każdy może trafić jak kosa na kamień. I to nie zawsze działa w jedną stronę. Dziś Ty jesteś zwycięzcą a jutro Twój wróg.
 
kazdy dostaje
w jednosci sila
jedni ida w off drudzy deff
wszystko zalezy od ekipy
a ekipy caly czas sie zmeniaja
np emporiion
0jedynkowy w inym
łos
taksobiegram
a olius kazdy w inym soju
wszystko zalezy od miejsca siedzenia
 

DeletedUser33478

Guest
Bijesz pewnie do tego wpisu , kumaci wiedzą jaki jest przekaż :;)
Co do szarych , genezę sobie poszukaj w innej zakładce forum , może wtedy zrozumiesz dlaczego ta łatka się dalej ciągnie za Twoim kolegą :)

TSG sorry, ale jak uważasz, że ja pyskówkę zacząłem, to masz mniej iq niż myślałem xd

Rozumiem, bronisz honoru kolegów, ale rób to z głową ;)
 
Do góry