Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

Hold up, dla Bronderów to jest obraźliwe, gdy ktoś ich nazywa nickiem ich lidera? Czy skąd taka ostra reakcja?
Ostra? Nie widzę abym rzucała nożami ;)
Po prostu zastanawiałam się skąd takie nazewnictwo wobec naszej grupy znajomych.
A że na forum nawet gdy my milczymy zawsze ktoś trzaska naszymi nickami na forum ogólnym, spytałam aby zrozumieć dlaczego tak się dzieje :)

alphahydranoid fajnie mi wytłumaczył skąd ta nazwa, przyjęłam to do wiadomości i tyle.
Nie widzę tutaj ostrej reakcji. A skąd Tobie przyszło do głowy, że nick brondera (który nie zawsze jest liderem w sojuszu jak mniemasz) jest obraźliwy dla nas? Czyżby to była normalna rekacja?
 
Ostatnia edycja:
Wiem, ze boli, ale bedzie lepiej. Zajmij sie pogromem i zloceniem offa, a ja zajme moja setką patusow, ktora nigdy wczesniej nie grala ze mna i dwojka przydupasow.
kacperek lan naleśniczek za mną, idziemy ogladac wielkie zwyciestwo Afery futerkowej
ale ty serio nie zrozumiałeś. Wy czy lisy bądź veni to wg mnie właśnie te ekipy, które mają wyrobioną nazwę i większą bądź mniejszą renomę. W przeciwieństwie do jednorazowych tworów pozlepianych z różnych sojuszy z poprzedniego świata.

Mam nadzieję że już wszystko jasne i mogę wrócić do złocenia offów
 
ale ty serio nie zrozumiałeś. Wy czy lisy bądź veni to wg mnie właśnie te ekipy, które mają wyrobioną nazwę i większą bądź mniejszą renomę. W przeciwieństwie do jednorazowych tworów pozlepianych z różnych sojuszy z poprzedniego świata.

Mam nadzieję że już wszystko jasne i mogę wrócić do złocenia offów
Królik top jak zawsze, najlepszy dowódca sojuszu
 
Hold up, dla Bronderów to jest obraźliwe, gdy ktoś ich nazywa nickiem ich lidera? Czy skąd taka ostra reakcja?

Następny mądrala, któremu odbiło. Jak nie Arlenel z mądrościami to znalazł się Ref, któremu coś się udaje? A co się udaje? Wbijanie się na nudne wyspy zamiast trzymać się swojej ekipy.... uuuu.... Gwiazda normalnie. Gwiazda taka, że zabłyśnie i zgaśnie jak na poprzednich światach.
 
Do góry