Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

trzeba zrobić turnusy szkoleniowe do synchro, żeby się wreszcie na nowym systemie skończył płacz o polecenia w sekundę.
Żyła złota, ktoś chciałby zainwestować w pomysł?
Weź Słonko, bo aż mi puls skacze jak to czytam. Szczytem zwycięstwa uznajesz chyba turnus po moich miastach z dopalaczami, a nie nauką gry w synchro. Co ty wiesz o grze w synchro? Jak ty walisz na b00tach, bo grać nie potrafisz? Z czym ty do ludzi? Z zakłamaniem o którym wszyscy dobrze wiemy? Kiepsko z tym tekstem. Z grą również. Bez użytkowych diagramów byłbyś....
Ale teraz tylko to się ceni. Dlatego nie latam co serwer po wszystkich dla wszystkich, bo to.... no ale przynajmniej dali Ci się pobawić na Onchesmos.

Buziaki :)
 
Weź Słonko, bo aż mi puls skacze jak to czytam. Szczytem zwycięstwa uznajesz chyba turnus po moich miastach z dopalaczami, a nie nauką gry w synchro. Co ty wiesz o grze w synchro? Jak ty walisz na b00tach, bo grać nie potrafisz? Z czym ty do ludzi? Z zakłamaniem o którym wszyscy dobrze wiemy? Kiepsko z tym tekstem. Z grą również. Bez użytkowych diagramów byłbyś....
Ale teraz tylko to się ceni. Dlatego nie latam co serwer po wszystkich dla wszystkich, bo to.... no ale przynajmniej dali Ci się pobawić na Onchesmos.

Buziaki :)
Viserys:
*puszcza fejki w nocy i wkurza innych*
też Viserys:
*traci miasta i płacze, że to inni nie potrafią grać bo dostaje synchro na miasta i nie potrafi się przed tym obronić*

Płacz, że się nie umiesz obronić a nie, że dostajesz synchro na miasta >.>
A tak poza tym, nie chce się porównywać z Refem Wielkim ale to ja mam więcej Twoich wioch S ł O n K o.
 
Nigdy nie miałam okazji podziękować Ci za nie bo zamiast płakać do mnie - płakałaś do Gwiazdy. Na forum też użalasz się do Refa, a nie do mnie.
Co mam jeszcze zrobić, żebyś mnie zauważyła? Chcesz synchro ode mnie? Mam zabrać jeszcze jedną wiochę? Pofejkować?

Świat jest niesprawiedliwy. Aż człowiek tęskni za Mata Hari - ona przynajmniej umiała wyrazić swój gniew.
 
*puszcza fejki w nocy i wkurza innych* - pokaż mi rapki że robie to codziennie XD Zrobiono to raz w świąteczny czas dziecko, bo już wtedy wiadomix był na jakie mięso się rzucicie XD wkleić Ci i Tobie zdjęcia ile walicie i i le cofa wam ataków? 1 miasto. Zero obrony i zamiast puścić kloca, to seria 60-poiadomień, z czego 4 ataki - na puste miasto + wyczyszczona jaskinia XD
A wystarczyło puścić skan za kobel niż obniżać się ze swojej wartości.
 
"płakałaś do Gwiazdy." dobrze wiedzieć, że w tej grze wszyscy o sobie wszystko wiedzą i piszą i przekazują, kopiują i donoszą do supa XD

ponczoch - bo jak wskoczę w busa to w 12 minut się znajdę u Ciebie i porozmawiamy :) Panie Bartku. jak dobrze pamiętam
 
Do góry