[Nowość] Opis

  • Rozpoczynający wątek spartakus.drk
  • Data rozpoczęcia

Jesteś na tak czy nie?

  • TAK

    Głosy: 5 18,5%
  • NIE

    Głosy: 21 77,8%
  • Obojętnie

    Głosy: 1 3,7%

  • W sumie głosujących
    27
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, pomyślałem by dodać nową funkcje, dzięki której gracze mogli by dowiedzieć się czegoś o innych osobach. Coś podobnego jest już np. na naszym forum i na wielu podobnych grach, więc czemu w naszej grze nie ma takiego czegoś być. Wiem że jest już podobny temat, ale tu przedstawiam ten temat tylko bardziej graficznie ;) A więc...

Wchodząc w profil gracza mało informacji dowiadujemy się na temat danego gracza. No, na nie których jest jakiś skromny opis :eek:. I to wszystko. Bez sensu jest pisania w obecnym opisie swój wygląd zewnętrzny i te sprawy. Te ulepszenie umożliwia wpisanie naszego adresu zamieszkania, wieku, zainteresowań oraz daty założenia konta. Jeśli ktoś nie będzie miał ochoty wpisać swoich danych, pozostanie obok danych w profilu taka kreseczka (-). Na każdym nowym serwerze było by takie ulepszenie. Myślę że nie którym nowym jak i starszym graczom takie coś może pomóc w zapoznaniu się itp.
 

Załączniki

  • qwr.png
    qwr.png
    376,1 KB · Wyświetlenia: 101
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Opis

Nie, na nie. Bez sensu jest tworzyć opis, bo można to wpisać w profilu, a nie tworzyć kolejne zakładki. Jeszcze gorszą propozycją jest Gracz od:, bo np. weteran Grepolis jest od np. 02/01/2010 i Ci lepsi od niego mogą to wykorzystać.

P.S: Zapomniałeś o ankiecie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Opis

A jak jest ankieta, to musi być bezterminowa i do tego z opcją "obojętnie"
smiley_emoticons_biggrin.gif


Dla mnie też na nie...jak ktoś chce, to może sobie przecież takie rzeczy w profilu wpisać. Dla mnie, to niepotrzebne zaśmiecanie profilu gracza, który stałby się mniej czytelny z powodu zbyt dużego zatłoczenia przestrzennego
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Opis

Również jestem na Nie:) dla mnie to troszkę bez sensu. Taką wiedza mogliby ludzi wykorzystać na niekorzyść tego, co podaje owe dane.
Poza tym przy większej ilości imast gdzie miałoby się znajdować to pole które umiejscowiłes pod nimi?

2
 

DeletedUser

Guest
Odp: Opis

Również jestem na Nie:) dla mnie to troszkę bez sensu. Taką wiedza mogliby ludzi wykorzystać na niekorzyść tego, co podaje owe dane.
Poza tym przy większej ilości imast gdzie miałoby się znajdować to pole które umiejscowiłes pod nimi?

2
Nie dopracowałem. Przy polu z miastami stałby taki jakby spoiler do rozwinięcia listy miast, przy ilości powyżej 3 wiosk. PS. Wiem, trochę bez sensu ale na wielu gier tego typu jest taka funkcja. Czemu miałaby komuś szkodzić, chyba podanie miejscowości nie jest obowiązkowe, nawet jeśli ktoś poda to nie wbije pod jego dom jakiś pijak z kosą?? :) @DonBeker, ankiete robiłem po stworzeniu tematu tak szybko że pominąłem kilka ważnych przycisków.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Opis

Nie dopracowałem. Przy polu z miastami stałby taki jakby spoiler do rozwinięcia listy miast, przy ilości powyżej 3 wiosk. PS. Wiem, trochę bez sensu ale na wielu gier tego typu jest taka funkcja. Czemu miałaby komuś szkodzić, chyba podanie miejscowości nie jest obowiązkowe, nawet jeśli ktoś poda to nie wbije pod jego dom jakiś pijak z kosą?? :)
Podajesz powiedzmy, że masz 16 lat, czyli okres liceum/technikum itp. Ktoś wiedząc to może wykorzystać fakt Twojego pobytu w szkole i w tym czasie nękać Cię, aż w rezultacie stracisz wszystki miasta o ile wcześniej nie podbiją Ci głównego:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22282

Guest
Odp: Opis

Sorry ale niestety również na nie:(
To bez sensu bo to dane prywatne
Chyba nie chcesz by grepolis stalo sie gra dla takich ''zboczeńców'' co tylko dzieci szukaja do...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Opis

Głos oczywiście na nie ponieważ taka możliwość istnieje już w opisie swojego profilu
 
Status
Zamknięty.
Do góry