Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Nie no bądźmy szczerzy, tu była patola od początku xD
My jesteśmy patola bo w tym uczestniczyliśmy, od pierwszego do 10 sojuszu, wymieniać idzie długo, tyle przymusowych wakacji to jeszcze nie widziałem po obu stronach konfliktu, fejki, gruzy, krety, oskarżenia, wybielanie się, jakieś zaczepki priv, no sporo tego było, akcja ciągłą jeszcze gorsza reakcje i błędne koło rozpoczęte. Nawet teraz jak jest koniec to po sobie wszyscy cisniemy bo każdy pamięta te lewe akcje :D żyć nie umierac, do następnego świata, który będzie pewno taki sam albo gorszy bo Ci sami gracze będą grać, nowych nie przybywa a starzy odchodzą.
 
Zapominasz o podłych relaxach i podłej kohorcie... ;)
na finiszu serwera (dodam jeszcze Ceris) wzięliście przykład z Cyrków i lecicie drugą dobę z fejkamina grzeluka i kadłubka...efekt Waszych działań to jedna wiocha w plecy (po nieudanej rolce)...pytane,czy skórka warta wyprawki? Zastanówmy się wszyscy (gracze nowego systemu) czy chcemy, aby kolejne serwery wyglądały w ten sposób? Niestety wszystko ku temu zmierza...Naprawdę chcemy mieć rynsztok jaki ma miejsce na starym systemie? Jak nikt tego nie ukróci to kolejne serwery właśnie w ten sposób będą wyglądały....
 
mistrzu jako wielokrotny adresat Waszych fejków pozwól, że się wypowiem...gdzieś wyżej piszesz, że fejkowałeś, fejkujesz i będziesz fejkował, tylko najśmieszniejsze jest to, że Ty praktycznie ich nie wysyłałeś
smiley-emoticons-smilenew.gif
, czekałeś tylko razem z zygim na rapki i korzystałeś z ;roboty; innych...Sam Cyrki pofejkowałem jedną noc (po 3 (TRZECIEJ!!) dobie Waszych fejków, kilka tysięcy rapków miałem) i było wielkie oburzenie kilkunastu Waszych graczy...jak śmiem wysyłać na nich nocne ataki?, przecież w nocy się śpi...normalnie funkcjonujący człowiek w nocy śpi. Wasze fejkowanie nie miało nic wspólnego ze normalną grą, ich celem było zamęczyć/zniechęcić graczy, żeby wyłączyli apki, a wiadomo, że gra bez apki nie ma najmniejszego sensu...sama królowa złomu Drfe w privie, bardzo pewnie mi pisała, że i tak nie dogram serwera, skutecznie uprzykrzycie mi grę;) bo strzelę szarę, zwieję na urlop, pójdę w rozbiórkę. Mimo Waszych bardzo wielu prób mam się całkiem nieźle;) Takich graczy jak ja, ktorch obraliście za swoje cele było kilkunastu, nie wszyscy niestety wytrzymali. Pofejkować to sobie można dzień przed akcją, wbijając jakieś bunty, a nie latać na poszczególnych graczy po kilka dni... zero szacunku do Was Cyrki za takie granie, to nie miało nic wspólnego z fajną zabawa i szeroko rozumianym funem z gry. Na innych serwerach z czerwonymi normalnie się piszę, wymieniając sobie privy, tutaj nie miało to w ogóle miejsca, strasznie toksyczny serwer, niech on już się kończy!!
Ja nie fejkowałem(raz w dzień poleciałem 4 bo potrzebowałem rozbić 40 ogni z offa bo na syreny wymieniałem, ale się nie udało) , więc się wypowiem w innej kwestii poruszonej w wypowiedzi, po co komu wypominać złom skoro wszyscy się złomują, chyba że przeszkadza wam to, że nie mieliście złotych zmysłów. A wracając do fejków przypuszczam, że część robiła te fejki z nudów, bo skoro front stał i tylko mieliście zawalone deffem, a ataków mało co, bo nie ma nam co pw w deffie nabijać, może liczyli, że ktoś nie wytrzyma i zacznie latać. No i też jak było napisane w postach wyżej chciałbym nadmienić, że jak przyszedłem na ten świat to akurat była taka sytuacja, że jeden gracz latał kilka h ogniami, na was puszczane około 1-2 w nocy wchodziły po 7 i Wojtynol kazał mu przestać, więc gracz skończył grę, ale wkrótce Wojtynol poszedł na urlop i nie miał już kto trzymać ludzi w ryzach.
 
na finiszu serwera (dodam jeszcze Ceris) wzięliście przykład z Cyrków i lecicie drugą dobę z fejkamina grzeluka i kadłubka...efekt Waszych działań to jedna wiocha w plecy (po nieudanej rolce)...pytane,czy skórka warta wyprawki? Zastanówmy się wszyscy (gracze nowego systemu) czy chcemy, aby kolejne serwery wyglądały w ten sposób? Niestety wszystko ku temu zmierza...Naprawdę chcemy mieć rynsztok jaki ma miejsce na starym systemie? Jak nikt tego nie ukróci to kolejne serwery właśnie w ten sposób będą wyglądały....
Problem jest taki, że gracze którzy to ukrócali odchodzą...
 
Ja nie fejkowałem(raz w dzień poleciałem 4 bo potrzebowałem rozbić 40 ogni z offa bo na syreny wymieniałem, ale się nie udało) , więc się wypowiem w innej kwestii poruszonej w wypowiedzi, po co komu wypominać złom skoro wszyscy się złomują, chyba że przeszkadza wam to, że nie mieliście złotych zmysłów. A wracając do fejków przypuszczam, że część robiła te fejki z nudów, bo skoro front stał i tylko mieliście zawalone deffem, a ataków mało co, bo nie ma nam co pw w deffie nabijać, może liczyli, że ktoś nie wytrzyma i zacznie latać. No i też jak było napisane w postach wyżej chciałbym nadmienić, że jak przyszedłem na ten świat to akurat była taka sytuacja, że jeden gracz latał kilka h ogniami, na was puszczane około 1-2 w nocy wchodziły po 7 i Wojtynol kazał mu przestać, więc gracz skończył grę, ale wkrótce Wojtynol poszedł na urlop i nie miał już kto trzymać ludzi w ryzach.
To to nie był spartanin91 czy jak on ma? Tego to już nie widać ale widać, że ktoś inny tak robił, koleżka wam puszczał na nas ognie po 5h+ kolo 2 w nocy wielokrotnie bez celu no ale kto to tam by widział, wazne, że puszczał takie gracz cyrkow, który przestał grać po upomnieniu wojtynola.
 
Nie odchodzą. Sami to akceptują :) Akceptują i brnął w to głębiej niż wszyscy Ci nowi :) Kiedyś były zasady? Ja tego niestety nie pamiętam ale jak tak było to cała nasza starsza gwardia powinna o tym przypomnieć, bo to oni zarządzają nami :)
nwm kiedyś grałem więcej deffem, ale nie przypominam sobie z farsali, cytery, czy zakrosu zakładki fejkowanie XD. Zresztą Lindos jak grałem na
starym też fejków nie było nwm kto tę modę wprowadził, raz na jakiś czas jeszcze można jak się nie chce skanować tylko porty posprawdzać, ale męczenie dzień w dzień to nabijanie pw po prostu, bo zwykle wstawia deffa.
 
To to nie był spartanin91 czy jak on ma? Tego to już nie widać ale widać, że ktoś inny tak robił, koleżka wam puszczał na nas ognie po 5h+ kolo 2 w nocy wielokrotnie bez celu no ale kto to tam by widział, wazne, że puszczał takie gracz cyrkow, który przestał grać po upomnieniu wojtynola.
Puszczał jimmy buttler od nas, z drugiej strony jak mówimy o fejkowaniu to mi się np też krety nie podobaja co jak jest ryzyko, że trafia do rozbiórki to wieja na urlop, a potem wracaja jak się zaczyna coś dziać. Szkoda, że nikt o grajku nie pamiętał, dopiero sobie jak zszedł z urlopu jedna osoba przypomniała, ze cudaki na Knossos rozwalił, a na olincie też podobno teren pod cudaki 2 tygodnie przed era wyszarzył...
 
na finiszu serwera (dodam jeszcze Ceris) wzięliście przykład z Cyrków i lecicie drugą dobę z fejkamina grzeluka i kadłubka...efekt Waszych działań to jedna wiocha w plecy (po nieudanej rolce)...pytane,czy skórka warta wyprawki? Zastanówmy się wszyscy (gracze nowego systemu) czy chcemy, aby kolejne serwery wyglądały w ten sposób? Niestety wszystko ku temu zmierza...Naprawdę chcemy mieć rynsztok jaki ma miejsce na starym systemie? Jak nikt tego nie ukróci to kolejne serwery właśnie w ten sposób będą wyglądały....
patrząc na wypowiedzi stwierdzam, że to na nowym jest większy rynsztok, zapraszam do grania i wypowiadania się

pozdrawiam cieplutko
 
Fejki

Były u nas osoby które tak robiły, Wojtek chciał zapobiec ale psycha padła i poszedł grać w rybki. Zresztą wiesz spora masówka każdego do pionu nie postawisz i musisz im dać wolną rękę patrząc na działania erguna. Wysyłał masy szkoda że nigdy do mnie że będzie fejkował cały sojusz. Wiesz możemy gdybać było to bylo i na kolejnym serwerze będzie to samo. Ile razy tak było xD
nwm kiedyś grałem więcej deffem, ale nie przypominam sobie z farsali, cytery, czy zakrosu zakładki fejkowanie XD. Zresztą Lindos jak grałem na
starym też fejków nie było nwm kto tę modę wprowadził, raz na jakiś czas jeszcze można jak się nie chce skanować tylko porty posprawdzać, ale męczenie dzień w dzień to nabijanie pw po prostu, bo zwykle wstawia deffa.
blodi tak walczył z wysyłaniem fejków w swoim sojku, że powstała oddzielna zakładka fejkowanie
smiley-emoticons-lol.gif
 

DeletedUser23982

Guest
na finiszu serwera (dodam jeszcze Ceris) wzięliście przykład z Cyrków i lecicie drugą dobę z fejkamina grzeluka i kadłubka...efekt Waszych działań to jedna wiocha w plecy (po nieudanej rolce)...pytane,czy skórka warta wyprawki? Zastanówmy się wszyscy (gracze nowego systemu) czy chcemy, aby kolejne serwery wyglądały w ten sposób? Niestety wszystko ku temu zmierza...Naprawdę chcemy mieć rynsztok jaki ma miejsce na starym systemie? Jak nikt tego nie ukróci to kolejne serwery właśnie w ten sposób będą wyglądały....
Krzysiek stary system zależy jaki sojusz jest na tym świecie. Bo jest taki sojusz co średnia wieku rady to chyba 18 lat maksymalnie. I tam w pewnych kręgach jeden napisze na FO I żeby było mu lżej pisze na dc by go spropsować. Niestety czasy spoko i fajnych graczy przeminęły (i to z wiatrem) . Siedzi taka banda co przyjdzie jedyne ich zmartwienie czy rodzice dadzą im jutro kieszonkowe i siedza 24 w przepoconych gaciach.
porekim123 Krzysio nie wbije na stary system :)
 
Krzysiek stary system zależy jaki sojusz jest na tym świecie. Bo jest taki sojusz co średnia wieku rady to chyba 18 lat maksymalnie. I tam w pewnych kręgach jeden napisze na FO I żeby było mu lżej pisze na dc by go spropsować. Niestety czasy spoko i fajnych graczy przeminęły (i to z wiatrem) . Siedzi taka banda co przyjdzie jedyne ich zmartwienie czy rodzice dadzą im jutro kieszonkowe i siedza 24 w przepoconych gaciach.
porekim123 Krzysio nie wbije na stary system :)
Czyli jak na każdym starosystemowym świecie xd Dwa razy grałem to mnie zwyzywali :C
 
Krzysiek stary system zależy jaki sojusz jest na tym świecie. Bo jest taki sojusz co średnia wieku rady to chyba 18 lat maksymalnie. I tam w pewnych kręgach jeden napisze na FO I żeby było mu lżej pisze na dc by go spropsować. Niestety czasy spoko i fajnych graczy przeminęły (i to z wiatrem) . Siedzi taka banda co przyjdzie jedyne ich zmartwienie czy rodzice dadzą im jutro kieszonkowe i siedza 24 w przepoconych gaciach.
porekim123 Krzysio nie wbije na stary system :)
Rany boskie, jaki Ty jesteś zakompleksiony na naszym punkcie to się w czapie nie mieści xD
Co nie wejdziesz na to forum, to tylko przytyk w naszym kierunku, byleby o sobie przypomnieć.
Idź lepiej zawołaj kumpli z oślej, żeby weszli na serwerek nam błyskami rzucać, może poczujesz się wtedy lepiej, panie dorosły :>
 
Do góry