Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

Nie atałasz, znowu robicie pannę lekkich obyczajów z logiki
Nemezis od was latał z gradem i fejkami, w kontrze dostał to samo, a jakieś rafałki czy inne pokemony słały fejki i błyskały nam graczy
"fair play" jest tylko w jedną stronę, wy i wasi mogą robić co chcą, ale do krytykowania nas i naszych graczy jesteście pierwsi
Kacperku sami stosujecie taktykę ucieczka i widły dla czego się dziwisz że to działa w dwie strony ? Nemezis nie użył pierwszy gradu ponieważ nie miał a pokazał raporty z ataków od was z gradem dla tego sam zrobiłem na wszelki wypadek bo wiedziałem że lada dzień któryś to użyje na mnie , na każdym świecie każdy wie co powoduje atak gradem ,sam napisałem do rady że buduje to i też mi napisali że takie coś ma swoje konsekwencje ale napisałem że to do odwetu nie do ataku
 
Kacperku sami stosujecie taktykę ucieczka i widły dla czego się dziwisz że to działa w dwie strony ? Nemezis nie użył pierwszy gradu ponieważ nie miał a pokazał raporty z ataków od was z gradem dla tego sam zrobiłem na wszelki wypadek bo wiedziałem że lada dzień któryś to użyje na mnie , na każdym świecie każdy wie co powoduje atak gradem ,sam napisałem do rady że buduje to i też mi napisali że takie coś ma swoje konsekwencje ale napisałem że to do odwetu nie do ataku


Nemezis dostał grad za wysyłanie fejków o róznych porach i cofanie.Chociaz od innych osob grad latał na innej wyspie,bo było to u nas w raportach z obrony. Pisałem o tym z Atałaszem czemu go graduje.
Nigdy wcześniej nawet nie badałem gradu, a sam grad bez powodu u nas od zawsze był zakazany. Używamy go tylko w kontrze do fejków i gradowania przez innych, bo po co psuć sobie swoje przyszłe wioski.
Ostatecznie Nemezis miał trzy dni przed komputerem,a potem potracił wszystkie wioski na naszych wyspach i poszedł na urlop.
Do tego gradowałem tylko ja, a na mnie katasów w nocy nie wysłałeś tylko na kogoś kto nie gradował.
Nie pierwszy raz widzę odpowiedzialność zbiorową, ale pierwszy kiedy takowa nie dotyczy głównego "winowajcy", a jego kolegów xd
 
Tak, my zaczęliśmy pierwsi gradowac wioski, które i tak za maksymalnie tydzień trafiłyby do nas.
W sumie to już trafiły xd
Ja dobrze wiedziałem że nie utrzymam się sam prawie w centrum i że to kwestia czasu dla tego kazano mi się przenosić fakt przedłużył bym to jeszcze ale sprawy osobiste nie pozwoliły mi wejść na grę
Co do gradu to były pokazywane raporty czyli burzyluscie własne miasta jak nemezis wróci to może ci wysłać raporty fakt mało ważne już są ale dla zasady
 
Nemezis dostał grad za wysyłanie fejków o róznych porach i cofanie.Chociaz od innych osob grad latał na innej wyspie,bo było to u nas w raportach z obrony. Pisałem o tym z Atałaszem czemu go graduje.
Nigdy wcześniej nawet nie badałem gradu, a sam grad bez powodu u nas od zawsze był zakazany. Używamy go tylko w kontrze do fejków i gradowania przez innych, bo po co psuć sobie swoje przyszłe wioski.
Ostatecznie Nemezis miał trzy dni przed komputerem,a potem potracił wszystkie wioski na naszych wyspach i poszedł na urlop.
Do tego gradowałem tylko ja, a na mnie katasów w nocy nie wysłałeś tylko na kogoś kto nie gradował.
Nie pierwszy raz widzę odpowiedzialność zbiorową, ale pierwszy kiedy takowa nie dotyczy głównego "winowajcy", a jego kolegów xd
Tak to prawda przyznaje się do błędu bo zamiast do ciebie wysłać poleciałem obok pomyliłem gracza ale już było za późno i spodziewałem się że też tym dostanę
 
Nemezis nie użył pierwszy gradu ponieważ nie miał a pokazał raporty z ataków od was z gradem dla tego sam zrobiłem na wszelki wypadek bo wiedziałem że lada dzień któryś to użyje na mnie , na każdym świecie każdy wie co powoduje atak gradem ,sam napisałem do rady że buduje to i też mi napisali że takie coś ma swoje konsekwencje ale napisałem że to do odwetu nie do ataku


Zabawne, że Ty to napisałeś.
 
Do góry