[Forum] Połączenie konta z gry i FO

  • Rozpoczynający wątek Auditoree
  • Data rozpoczęcia

Dobra propozycja?

  • TAK

    Głosy: 18 85,7%
  • NIE

    Głosy: 2 9,5%
  • OBOJĘTNIE

    Głosy: 1 4,8%

  • W sumie głosujących
    21

DeletedUser

Guest
Proponuję wprowadzić opcję połączenia konta FO z tym, jakie mamy w grze.
Oczywiście byłaby możliwość połączenia kilku kont z gry, gdyż nie każdy ma tylko jedno konto.

Opcja połączenia znajdowała by się w edycji profilu pod nazwą: Połącz konto.
Kiedy na to klikniemy, to pojawiłoby się mniej więcej taki coś:
65931280303517452331.png

Kiedy byśmy kliknęli opcję Połącz kolejne konto, to pod tą opcją wyświetliły by się kolejne opcje do wpisania loginu i hasła.
Kiedy byśmy połączyli konto, to w tym miejscu co wpisaliśmy ten login i hasło, wyświetliłoby się takie coś: Połączone konto: XXX i obok tego opcja USUŃ. Czyli usunęłoby tylko połączenie konta z FO. Konto w grze zostałoby nienaruszone.

Kiedy byśmy mieli połączone to konto, to pod avatarem pod ostatnią z opcji, czyli Posty, wyświetlałoby się takie coś: Połączone konta: i tam byłby wyświetlany nasz nick z gry, czyli np. XXX. Kiedy na to klikniemy, to przekieruje nas na stronę, gdzie są zawarte wszystkie dane. Pokażę to w formie obrazków.
81739602482486624692.png

Po wybraniu świata wyświetliło by się coś takiego:
85017537754382529849.png


Czemu by miało to służyć?
Wiele osób w dyskusjach ogólnych pyta się, a na jakim świecie grasz itp.
Zaradziłoby to pytaniom bez sensu. Forum byłoby bardziej czystsze. Przecież to oczywiste, że i tak nikt nie zapamięta tych światów itd. A tak to wszystko pod ręką, można sprawdzić i nie czekać na odpowiedź.
Opcja ta służyłaby tym, którzy są aktywni i w grze i na FO.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, to chętnie odpowiem.

Obrazki odznaczeń wzięte z WIKI.
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Połączenie konta z gry i FO

Jestem za, super pomysł :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Żeby zachęcić graczy, to można dodać misję "połącz konto z forum". Nagrodą będzie 100 złota, a jeżeli ktoś nie chce, to będzie mógł odrzucić misję
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Połączenie konta z gry i FO

Jak dla mnie, to może być. Jeśli nie będzie to obligatoryjne, a jedynie fakultatywne, to wiele nie zmieni na forum, ale jak komuś się przyda i i będzie chęć korzystania z tego, to dlaczego nie?!

smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Połączenie konta z gry i FO

Chodzi głównie o to, że było za dużo pytań w formie: na jakim świecie grasz? Po co zaśmiecać forum czymś takim kilka razy. Moderatorzy będą mieli mniej do roboty ;P
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Połączenie konta z gry i FO

Jako nieobowiązkowa opcja na pewno na tak. Trzeba pamiętać jednak,że to też działa w drugą stronę i niektórzy udzielający się na forum w danym momencie nie mają żadnego konta (poprzednie usunęli itp.).
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Połączenie konta z gry i FO

Jestem na tak, przydatne i fajne :p (Więcej takich propozycji a może Ty zostaniesz mistrzem propozycji a raczej mistrzynią :D)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Połączenie konta z gry i FO

NewPlayer wczoraj na to wpadłam ;P Na czacie GT.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Połączenie konta z gry i FO

No to ja na tak. Często ja pytam się o to kogoś albo ktoś mnie o to, nie trzeba robić postaci na danym świecie. W styczniu głos na Ciebie! :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Połączenie konta z gry i FO

Głos za, taka funkcja może okazać się przydatna :)
Chodzi głównie o to, że było za dużo pytań w formie: na jakim świecie grasz? Po co zaśmiecać forum czymś takim kilka razy. Moderatorzy będą mieli mniej do roboty ;P
Mi się wydaje jak dobrze pamiętam że kiedyś była taka opcja i w profilu na forum dało się ustawić na jakim świecie się gra lecz było to tylko widoczne po wejściu w profil ale nie wiem co się z tym stało :confused:
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Połączenie konta z gry i FO

Propozycja odrzucona.
Powód: InnoGames nie ma w planach wprowadzenia na razie takiej opcji.
 
Do góry