1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Podsumowanie świata Gela z punktu widzenia sojuszu Killa Beez

Dyskusja w 'Prezentacje oraz poszukiwanie sojuszy' rozpoczęta przez użytkownika ***Kojiro***, 29. Sie 2016.

1. *El Gato*

*El Gato*

Jestem ciekaw gdzie tą korone za akcjum widziałeś..
    Nie usprawiedliwiam mdg i nie zamierzam, grepostats nie działa faktycznie ale jest jeszcze intel - niestety nie da się porównać podbojów bo oba sojusze nie istnieją ale wiem jedno że łomotu nie było. Zabraliście im kilka wiosek a oni wam, dla mnie to żaden pogrom i to wszystko. Nie liczę tez to ile sojusznicy stracili bo to nie jest dyskusja o wszystkich tyko o tych 2 sojuszach. Miedzy wami na pewno nie było więcej podbojów niż 10-10 i to chcecie nazywać łomotem?

2. -Areczek-

-Areczek-

Nie pamiętam żebyśmy stracili jakieś miasto na rzecz MDG oprócz wioski Dmucha (i tu nie wbili na żywca).... może zdarzyło się że wbijali kolony gdy kogoś nie było ale nie pamiętam żebyśmy miasta tracili. Za to my im kilka kolonów na żywca wsadzilismy co doskonale pamiętam. Faktycznie może liczba przejęć nie była kosmiczna ale porażająca była niemoc MDG które nie mogło zrobić kompletnie nic, a regularnie traciło miasta :)

3. *El Gato*

*El Gato*

Te 10-10 było tylko dla przykładu że nie było dużo podbojów co oznacza że nie było łomotu. Dokładnej liczby nie znam i ciężko to sprawdzić skoro sojusze nie istnieją. Pisanie o tym już mnie nudzi jak nasza ekstraklasa.. Co do łomotu to przypomniał bym wpis hubala ale nie chce mi się już czytać tych nudnych przechwałek że się parę miast zabrało (mniej niz10).

4. Kot Felix

Kot Felix

5. trolll7

trolll7

hehe, podbiję wątek, bo dopiero dzisiaj tu trafiłem
    pokusiłem się o podobne podsumowanie w prywatnej rozmowie z królikiem, ale moja ocena sytuacji, która zresztą nie odbiega specjalnie chyba od tego co Łukasz napisał nie spotkała się u niego z aprobatą ;)

6. Kot Felix

Kot Felix

Z tym, żeby Killa po omacku budowała cuda to ja się nie zgodzę...mogliśmy iść na spokojne 3-3 z Luzakami, ale postanowiliśmy zaryzykować i się to opłaciło...trochę zdrowia mnie i innych ta EC kosztowała ;)
    Osobiście pokuszę się o stwierdzenia, że w naszym wykonaniu była to po prostu perfekcyjna EC, po EC zastanawiałem się jeszcze co można było zrobić lepiej/inaczej i nie bardzo widzę pola do poprawy (na zaangażowanie ludzi wpływu nie ma, można prosić, ale...sami wiecie). Straciliśmy niepotrzebnie tylko ok. 1h20min na Grobowcu bodajże na 5 lvl, bo na 4 zapchaliśmy na 2 kolejne, trzeba było tylko puścić budowę chwilkę po 4, ktoś się zobowiązał do tego (nie ważne już kto), wstaję 5:20, a Grobowiec nie był puszczony [​IMG]

Do góry