Polityka i mapki


Pomimo faworyzowania jednej ze stron ciężko powiedzieć, ale skusiłbym się stwierdzeniu, że jednak delikatną przewagę ma Kolor Czerwony.

Owszem, Koalicja z koloru Białego ma przewagę punktową i ilości miast, ale kompletnie zawaliła przygotowania do dużych świątyń/ olimpu.
To, co widać na mapce poza centrum to stosunkowo nowe paliki koalicji białych, pomimo, że lokalizacja jest dobra to te 34 dni, aby przygotować miasto może być utopią. Ruch dobry, ale zbyt późny.

Wszystko rozstrzygnie się w trakcie dużych świątyń, to one zdecydują, która strona wygra. Aczkolwiek do tego czasu, może odpaść kolejny gracz z "topki" co też może przechylić szalę zwycięstwa.
 
Warto zaznaczyć że czerwona koalicja nagle w połowie serwera stwierdziła że jednak podpisuje pakty z innymi sojuszami bo było nie ciekawie..
Czerwoni - 150 osób
Biali- 92 osoby
Pomimo faworyzowania jednej ze stron ciężko powiedzieć, ale skusiłbym się stwierdzeniu, że jednak delikatną przewagę ma Kolor Czerwony.

Owszem, Koalicja z koloru Białego ma przewagę punktową i ilości miast, ale kompletnie zawaliła przygotowania do dużych świątyń/ olimpu.
To, co widać na mapce poza centrum to stosunkowo nowe paliki koalicji białych, pomimo, że lokalizacja jest dobra to te 34 dni, aby przygotować miasto może być utopią. Ruch dobry, ale zbyt późny.

No nie wiem , nie wiem. Bardziej był by przychylny powiedzieć równe 50/50 ale wiadomo , różne punkty widzenia.
 
Warto zaznaczyć że czerwona koalicja nagle w połowie serwera stwierdziła że jednak podpisuje pakty z innymi sojuszami bo było nie ciekawie..
Czerwoni - 150 osób
Biali- 92 osoby


No nie wiem , nie wiem. Bardziej był by przychylny powiedzieć równe 50/50 ale wiadomo , różne punkty widzenia.ca

To prawda, za duży moloch zrobili Biali, aby grać nadal egoistycznie. Szkoda, że z tych 150 gra 10%, a reszta to niedzielni gracze, próbujący przeczekać do końca świata :)
 
Do góry