Polskie rozgrywki Speed

Czy jesteś za stworzeniem takich o to Polskich rozgrywek Speed ?


  • W sumie głosujących
    81
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Prosiłbym wszystkich zarejestrowanych przeglądających ten wątek o oddawanie głosów Z GŁOWĄ .

Podsumowując:
wiatyspeed.png

-Świat pierwszy - Omega Speed - styl 1.00/1.xx - wersja do wyboru .
-Świat drugi - Sigma Speed - styl 2.00/2.xx - wersja do wyboru .
-Limit graczy na każdy ze światów: 2000
-Koszty wstępu na któryś z podanych światów: 50/100 złotych monet /bądź 300 tysięcy każdego surowca - forma płatności do wyboru* .
-Światy te są tandemowe wobec siebie .
-Długość trwania rozgrywek: nmiesięcy
-Ranking sojuszy: jeśli jest 30 sojuszy i powstanie nowy (31) i gdy w ciągu jednej godziny wyprzedzi on sojusz nr 30 , pozostaje a wyprzedzony jest kasowany .
-Zwycięskie sojusze każdego ze światów (1sojusz na 1świat) , mające najwyższą średnią dostają automatycznie DZIKĄ KARTĘ do świata bohaterów
-Poziom kultury na start: 3


*możliwość wprowadzenia rodzaju wyboru płatności bądź wskazanie tej jednej , konkretnej .

Jeśli o czymś zapomniałem napisać , to pisać :)

Prosiłbym szanowny Team o przemyślenie tego na nowo .
Wydaje mi się i mam nadzieję że przedstawiona powyżej podrasowana wersja nie będzie niczym ta z angielskiego serwera więc może zaryzykujmy ten ostatni raz i się przekonajmy ?!


Ps. Myślałem o tym też by wszystkie rodzaje wysp zmiksować :) Tzn. te które są w 1.00 były też w 2.00 a te co są w 2.00 były też w 1.00 :) Oczywiście chodzi o miksowanie wyspy tych małych jak i tych dużych wyłącznie na obu światach :)

Pozdrawiam SNAJPER007 :)

Edit za radą
Lainy:)
^Podsumowanie
z całego wątku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Przy takiej prędkości jednostek kolon będzie szedł parę minut a kolonizacja trwałaby z godzinę maks, trzeba by chyba wprowadzić bonus nocny od 22 do 18, bo w przeciwnym razie wychodzisz do szkoły/pracy o 8 rano mając 5-6 miast a wracasz o 16 nie mając już żadnego, niby serwer speed to speed ale kurde bez przesadyzmu :) Ale nie grałem nigdy na serwerze speed więc nie wiem jak to się odbywa i ile tam trwa rozgrywka, może właśnie w tym jest cały fan że może dojść do "sudden death" - w kilka godzin z króla morza stajesz się pastuchem bez miast :) No i należałoby wyznaczyć jakieś ramy czasowe powiedzmy miesiąc czasu życia serwera żeby wyłonić najlepszy sojusz, bo tak w nieskończoność gra traciłaby sens - za dużo byłoby farmienia "nowych" a za mało realnej walki między sojuszami
 

DeletedUser

Guest
Dobrze napisałeś . Bonusy można by dać nawet 2 hehe :) Jeden w nocy od 20:00 do 8 potem w ciągu dni tak od 12:00 do 15:00 :) Albo właśnie jeden taki długi :) A te rozgrywki speed angielskie to chyba trwają nadal ,,, zaczęły się i nie skończyły heh :D I żywot też można dać jakiś miesiąc lub 2 :) to jest chyba pierwszy taki wybryk w propozycjach więc można by nad nim pracować , udoskonalić i wprowadzić więc proszę pisać z propozycjami ulepszenia tego :)
 

DeletedUser8642

Guest
Gre na takich serwach mozna podzielić by na ery które kończyła by budowa cudów ale miesiąc to malo aby udowodnić zasłużone zwycięstwo sojuszu, moim zdaniem powinno być to conajmniej około 3 miesiące.
Popieram bonus nocny ale jeśli ktoś nie będzie produkował woja nontoper to bonus nocny i tak nie pomoże..

Pomysł do poprawki.
Czy konieczne jest wpisowe i jakiekolwiek ograniczenie serwa przez ilość graczy? Tylu ilu wejdzie niech gra ,a złoto i tak będzie wplywało za premke.

:cool:
 

DeletedUser

Guest
Oj nie wiem ... Lepiej wprowadzić ograniczenie bo wtedy gracze będą wiedzieć że trza grać a nie , połowa się będzie obijała :( A co do cudów to lepiej chyba by było bez nich ... Chociaż wtedy przy takiej prędkości dynamika by była i nikt by sie nie nudził wiec może , może , najpierw poczekajmy na naszych słynnych na całe forum krytyków którzy ocenia pomysł :)!
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem pomysł jest spoko, ograniczenie graczy też powinno być aby nie było tak jak na niektórych serwerach że połowa miast to opuszczone miasta:p
a druga sprawa to taka żeby sojusze były małe ja bym proponował ograniczenie członków sojuszu do 30 max 35
 

DeletedUser4784

Guest
Pomysł nie głupi ale prędkość przegięta :)

Ale serwer speed byłby fajną sprawą.

Tylko ustawienia proponowałbym bardziej racjonalne, np:
Wersja świata: omega speed- 2.0 , sigma speed: 1.0
(chociaż pasowało by, by zablokowano na obu światach cuda :) To ma być świat dla zabijaków a nie bobów budowniczych :p)
prędkość świata: x6
prędkość jednostek: x2
Bonus nocny: 00:00-5:00
system podboju: nowy
morale: nie aktywne
anty-timing: +/- 5s (będzie większy hardcore)
limit członków: 50
ochrona początkowa: 3dni
Trwałość serwera: 6miesięcy od dnia rozpoczęcia, po tym czasie sojusz z najlepszymi statystykami pod względem rankingu agresorów i średniej pkt na gracza wygrywa, automatycznie dostając przepustki do świata bohaterów :)
Na start: zamiast 2 to 3 poziomy kultury
Max graczy: 2000

Serwer w sam raz dla no-life ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pamiętajcie na czym polegają te rozgrywki ! Nie na darmo się tak nazywają . Po za tym na którymś naszym świecie jest prędkość 4 wiec co to by była dla tych osób za różnica ? Minimum musi mieć z te 20 ... Chyba że wszyscy już będą mówić ze za duża i tak jest . O ograniczeniu sojuszu czy pisałem nie wiem . 30 osób można dać lub 40 . Prędkość jednostek taka jak świat ! Zobaczcie sobie w ustawieniach tych angielskich speedów ! Te światy od starych się nie będą niczym różnić prawie :(Co do nowego podboju to można by go zastosować na jednym świecie bo sporo osób gra na światach ze starym systemem ... No i jak fajnie się pisze z takimi graczami :) ! Proszę wreszcie team o wypowiedź bo coraz bardziej się nie cierpliwie :) Widzę że Dozymetryk oddał głos :) Rozwiniesz go w poście może ;)?
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

SNAJPER007 jak ktoś nie posiada złotej sakiewki ?? Wysoka cenna;):D:D
 

DeletedUser

Guest
No cóż, wszystkie serwer typu "speed" we wszystkich grach MMO mają inny system płatności niż te "darmowe" (w przenośni bo wiadomo, żeby inni mogli grać za darmo ktoś inny musi zapłacić) i jest w nich "wpisowe" na start, bo patrząc na to z perspektywy firmy i potencjalnego zarobku - ludzie grają na "darmowych" serwerach za darmo i przez to są "karani" wolniejszym rozwojem, osoby którym nie chce się czekać mogą rozwój przyśpieszyć wykupując opcje premium, na serwerze typu speed szybkość gry jest większa więc i pokusa wykupienia premki jest mniejsza, dlatego trzeba coś zapłacić "na start". Z drugiej strony - proponowane 100 sztuk złota za wjazd to ledwo 10 zł za sms'a, chyba nawet najbiedniejszy gimnazjalista z kieszonkowego (nie wspominając o ludziach pracujących) może sobie odłożyć taką kwotę i raz na te 3-4 miesiące pozwolić na chwileczkę zapomnienia :) i zagrać w speed'a.
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Lysteria Ja tam mam odłożoną kasę ale na życie :D:D
Nawet zaczynam ją liczyć.Niektórych stać a niektóry nie. ;)
Wiadomo kto ma pieniądze rządzi . :(
 

DeletedUser

Guest
No to niestety, musisz zdecydować czy wolisz jeść i mieszkać w ciepłym mieszkaniu czy może nie dojadać, żyć pod mostem ale za to mieć konto na serwerze speed :) Tak jak pisałem - 10 zł to nie jest fortuna, no chyba że support by zaszalał i za wjazd na serwer trzeba by zapłacić np. 1000 złota :-(
 

DeletedUser

Guest
generalnie nie jest to zły pomysł
zapewne kilu chętnych by się znalazło i kasę by wysupłali na wpisowe, zwłaszcza gracze premium którzy nie moga doczekać się cudów

Matus, Twoja propozycja prędkości to jednak nie jest speed, tylko taki mały tuning tego co można zastać na jocie :)
w tego typu rozgrywkach to musi być minimum x20
 

DeletedUser

Guest
Po co się oburzać?
Nie ma obowiązku logowania się na takim serwerze:)
Jestem za:)
Prędkość: minimum x25 (tak jak było swego czasu na becie)
bonus: 00:00 - 8:00
system podboju: nowy (przynajmniej w wersji 2.xx)
limit członków: 30
bez morale
 

DeletedUser

Guest
No to już możemy przypuścić że 2.xx będzie z nowym podbojem ... a ze starym 1.xx . a ten bonus to za późno się uaktywnia mi się wydaje , na takich światach będzie lepiej jakby był od 20 do 8 ... i temat nabiera rozmachu hehe :D Przypominam że na angielski taki serwer trza było dać chyba 240złota ...

Z tego co doszły mnie słuchy ;) O złocie można by zapomnieć ... Jeśli już to jakieś GÓRA 50sztuk . Opłata mogłaby być w surkach ... Np. po 100'000każdego . Lub też kto pierwszy ten lepszy :) a rekrutowałoby się wtedy po 350 osób z każdego świata .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Prosiłbym wszystkich zarejestrowanych przeglądających ten wątek o oddawanie głosów Z GŁOWĄ .

Podsumowując:
wiatyspeed.png

-Świat pierwszy - Omega Speed - styl 1.00/1.xx - wersja do wyboru .
-Świat drugi - Sigma Speed - styl 2.00/2.xx - wersja do wyboru .
-Limit graczy na każdy ze światów: 2000
-Koszty wstępu na któryś z podanych światów: 50/100 złotych monet /bądź 300 tysięcy każdego surowca - forma płatności do wyboru* .
-Światy te są tandemowe wobec siebie .
-Długość trwania rozgrywek: nmiesięcy
-Ranking sojuszy: jeśli jest 30 sojuszy i powstanie nowy (31) i gdy w ciągu jednej godziny wyprzedzi on sojusz nr 30 , pozostaje a wyprzedzony jest kasowany .
-Zwycięskie sojusze każdego ze światów (1sojusz na 1świat) , mające najwyższą średnią dostają automatycznie DZIKĄ KARTĘ do świata bohaterów
-Poziom kultury na start: 3


*możliwość wprowadzenia rodzaju wyboru płatności bądź wskazanie tej jednej , konkretnej .

Jeśli o czymś zapomniałem napisać , to pisać :)

Prosiłbym szanowny Team o przemyślenie tego na nowo .
Wydaje mi się i mam nadzieję że przedstawiona powyżej podrasowana wersja nie będzie niczym ta z angielskiego serwera więc może zaryzykujmy ten ostatni raz i się przekonajmy ?!


Ps. Myślałem o tym też by wszystkie rodzaje wysp zmiksować :) Tzn. te które są w 1.00 były też w 2.00 a te co są w 2.00 były też w 1.00 :) Oczywiście chodzi o miksowanie wyspy tych małych jak i tych dużych wyłącznie na obu światach :)

Pozdrawiam SNAJPER007 :)
 

DeletedUser

Guest
Ale czemu na 2.0 akurat nowy???Myślę , że najlepszym rozwiązaniem byłoby zrobienie sondy , dzięki której dowiedzielibyśmy się , jaki system podboju wolą ;)
 

DeletedUser

Guest
A to ty nie chcesz nowego systemu ;)? Jak chcecie , możemy zrobić ale gdzie bo na forum takiej możliwości raczej nie będzie ...?
 

DeletedUser

Guest
Wiadomo mi tyle, że już były 3 rundy 'szybkich' na angielskich serwerach.
Wtedy było mówione, że już w ogóle nie będzie szybkich.
Nie wiem czy teraz stosunek to tego jakoś znacząco się zmienił ale wątpię.

Co do samej propozycji to wszystko fajnie opisane, wiesz czego chcesz i co proponujesz.
Ja nie mam nic przeciwko gdyby 'szybkie' wystartowały.

Jedyne co mogę dodać to opcja na rundy.

1. Dniowa/nocna
2. Tygodniowa
3. Miesięczna

I tutaj prędkości się zmniejszają od typu rozgrywki.


To tyle ode mnie.

Sq.
 

DeletedUser

Guest
A to ty nie chcesz nowego systemu ;)? Jak chcecie , możemy zrobić ale gdzie bo na forum takiej możliwości raczej nie będzie ...?

Nie , zdecydowanie wolę stary system podboju ;) A co do tego , żeby zrobić rundę dniową to to chyba nie ma sensu......Ale Tygodniowa , miesięczna to już może być ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry