Polskie rozgrywki Speed

Czy jesteś za stworzeniem takich o to Polskich rozgrywek Speed ?


  • W sumie głosujących
    81
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Speedy są dla ludzi, którzy mają duuużo czasu, albo bezustanny dostęp do internetu i przede wszystkim chęci do gry.
Człowiek idzie na chwilę do łóżka i budzi się bez miast ;]

Jedyne co mogę dodać to opcja na rundy.

1. Dniowa/nocna
2. Tygodniowa
3. Miesięczna

I tutaj prędkości się zmniejszają od typu rozgrywki.
Sq.

Gra na rundy lub wyznaczenie celów. Wydaje mi się też, że wprowadzanie bonusów nocnych na speedzie mija się z celem. To ma być szybka rozgrywka dla wytrawnych gracz, albo dla wariatów ;] I niestety, ale wrogiem numer jeden będą bugi, które będą bardziej widoczne, albo raczej nabiorą na prędkości w pojawianiu się.

Kiedyś poznałam powód dla którego nie powstają speedy, ale oczywiście go nie pamiętam...
Nie jestem na nie. Sama w to grać nie będę, ale nie zabronię przecież innym.
SNAJPER007, wrzuć podsumowanie do pierwszego postu. Na świecie są lenie, które czytają tylko pierwszy i swój wpis (a i to nie zawsze) ;]
 

DeletedUser

Guest
:)

jestem za gralem na takim speedzie to chyba byla wersja testowa grepo 2.0 :) swietna sprawa :) i niezla jazda :p
 

DeletedUser

Guest
Kurdziaki :D Zagłosowałem za żeby statystykę poprawić, dużo graczy chce to takiego serwa to niech mają ;-) Osobiście się nie piszę
Szczerze to czekałem na wersję (nie ważne już jaką i z jakim systemem podboju) z prędkością 1, aż mnie zatkało :D Weźcie se kanapek na cały tydzień naróbcie żeby nie wstawać od kompa he he
Co do premium to wolałbym zapłacić wpisowe, lub stały tygodniowy/miesięczny abonament za możliwość gry, niż tak jak jest teraz. Przynajmniej byłyby równe szanse dla wszystkich, no i wielkich kozaków topki by nie było ;-)
 

DeletedUser

Guest
Prędkość 1 masz np. na Gammie :) Chyba że wolisz na równo z innymi startnąć :p Proszę się wypowiadać kto może i ma coś ciekawego do dodania :)
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Polskie rozgrywki Speed

hmm... speed world! fajna sprawa, lecz bez żadnego bonusa nocnego, bo (jak już ktoś mógł to wcześniej nadmienić) ten świat jest dla ludzi którym się nudzi i/lub są tylko ciekawi jak, to bd wyglądać. Ta pierwsza opcja nudy... chodzi o osoby przebywające na kompie 24h/dobę (znam nawet kilka takich osób) więc takiej osobie raczej bonus nocny bd przeszkadzać i nie bd czekał 8-10h na to, aby móc normalnie atakować...
a co do szybkości proponował bym 30x a pod koniec świata nawet 200x ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Polskie rozgrywki Speed

No w sumie.. na plemionach są speed, to tu też mogą być :)) Coś w sam raz, jak Jota dla kogoś za wolna :D
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Tak sobie myśle że z odpowiedzi na TAk zmieniam na OBOJĘTNIE ;) ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Polskie rozgrywki Speed

Ja też raczej tak może wtedy inno by sobie znalazło nowy sposób dochodów a nie ciągnąć tak z 2.XX
 

DeletedUser

Guest
Odp: Polskie rozgrywki Speed

szybka rozgrywka jak najbardziej ale prędkość 25 to przesada. jak mieliśmy możliwość zobaczyć prędkość budowy 12 i 6 jednostek to było już całkiem sporo więc 25 odpada bo to byłby świat dla no-lifów i trwałby bardzo krótko

już lepiej taki jak był na beta bohów lub 6 budowa 3(6)jednostki

a i wolałbym nowy podbój choć nie jestem pewien czy 1.xx czy 2.xx

ps: jeśli by było w stylu 2.xx to powinni zmienić sposoby pozyskiwania surowców(ewentanie badanie łup zmienić z takiego jak teraz na zwiększający ilość surki 2-krotnie a nie jakieś 8 okienek)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona

Propozycja odrzucona. Na chwilę obecną nie przewidujemy światów o podobnych parametrach. Jeśli takowe powstaną, gracze zostaną o tym poinformowani.
 
Status
Zamknięty.
Do góry