1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Poszukuję sojuszu na świecie Juktas

Dyskusja w 'Prezentacje oraz poszukiwanie sojuszy' rozpoczęta przez użytkownika yetj, 18. Cze 2013.

1. yetj

yetj

Rozpoczynamy po raz kolejny poszukiwania sojuszu! Nie masz gdzie się podziać i szukasz miejsca dla siebie? Zaprezentuj się innym w tym temacie.

Schemat pozostaje ten sam:
    Jak wiadomo, można dopisać więcej informacji, aby ludzie z sojuszu zainteresowali się Tobą i przyjęli Cię w swoje szeregi.

2. t3rmit2000

t3rmit2000 Guest

Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Juktas

Nick z gry: t3rmit7991
    Doświadczenie w Grepolis: 1,5 roku
    Coś o sobie: Jestem miły pomocny :) Mam poczucie humoru. Albo tylko tak myśle :D
    Jakiego sojuszu poszukujesz: Zgranego ekipy która lubi się bawic i ma jakieś doświadczenie

3. agnieszkaa

agnieszkaa

Nick- agnieszkaa
    Doświadczenie w Grepolis- hm będzie ponad 3 lata już
    Jakiego sojuszu poszukujesz- aktywnego,:d

4. ALLADYN7

ALLADYN7 Guest

Agnieszka?
    3 lata doświadczenia?
    Szukasz aktywnego?
    hmmm...
    odezwij się na priv, mam pewne kontakty i mogę co nieco pomóc, oczywiście jeżeli nie mówimy o grze ;-)

5. Bozias

Bozias Guest

Szukam jakiegoś sensownego sojuszu w okolicy. Grę rozpocząłem wczoraj po zachodniej części m56.
    Jestem dość doświadczonym, aktywnym graczem z dobrym, prawie nieprzerwanym dostępem do internetu(ah ta technika).

Zdarzyło mi się w historii troszkę zamieszać na światach:
    -Beta pod nickiem Xantus79(przez pewien czas top4, a do zakończenia rozgrywki nie spadłem poniżej top40)
    -Kappa już pod aktualnym nickiem Rokossowski, bez specjalnych osiagnięć czy entuzjazmu
    oraz
    -Chi również pod nickiem Rokossowski, gdzie grę rozpocząłem dość późno, lecz do końca rozgrywki pozostałem top1 swojego morza.

6. agnieszkaa

agnieszkaa

Dziękuję, po napisaniu na forum że poszukuję odezwał się ktoś w grze do mnie i jestem w zabawnym sojuszu;D w każdym razie jest wesoło i o to chodzi;)

7. fliperobandito

fliperobandito

Hmm.
    Ciężko chyba znaleść zgraną pake więc i ja się ogłoszę że szukam dobrej paczki która pogra razem dłużej niż miesiąc .
    doświadczenie jest grałem zawsze pod swoim nickiem :) szczególnie Jota.

8. ALLADYN7

ALLADYN7 Guest

Nie wiem czy zauważyłaś, ale ja raczej proponowałem Ci pracę w night clubie. No ale pewnie i tak byś się nie nadawała...

9. agnieszkaa

agnieszkaa

No nie bardzo bo w nocy to ja śpię :D

10. Mef cio

Mef cio Guest

Spanie w nocy jest przereklamowane ;P

Nick z gry: Mef cio - głupio to wygląda, ale przypadkowo nacisnąłem spację, jak zakładałem konto i nie zauważyłem.
    Doświadczenie w Grepolis: Prawdę mówiąc brak, ale mam doświadczenie z wielu innych podobnych gier.
    Coś o sobie: Spokojny, kulturalny i z poczuciem humoru ;)
    Jakiego sojuszu poszukujesz: na pewno aktywnego. Teraz niby mam sojusz, ale go usunę jak dostanę dobrą ofertę.

11. Pan-Dorian

Pan-Dorian Guest

Czy Ty nie grałeś przypadkiem w sojuszu Legion Polski ( to tylko jedna z nazw bo trochę tam się zmieniało, jacyś Hoplici byliście). Ja grałem na Jocie ( nick: Lukasonidas ) i prowadziłem Akademię dla Knights Templar ( Dark Angels wcześniej) niestety jak się wojna na dobre rozpętała zaczęła się praca i co najciekawsz mnie pewnie ominęło. Pamiętam tylko, że na moim morzu bliśmy w defensywie.

Poszukuję doświadczonego sojuszu.
    Grałem Jocie 1,5 roku, potem kilka tygodni na światach 2.xx ale jakoś mnie nie wciągnęła gra w tamtych światach. Chcę spróbować na Juktas i grać z oraz przeciwko topowym graczom, a nie dzieciarni, która pisze wiadomości w stylu: "nie podbijaj mnie" albo "mój kolega ma tutaj 20 000 pkt i Cię podbije jak będziesz mnie atakował".
    Jestem na morzu 76, nick taki jak na forum.
    Do gry logouje się zaraz po otwarciu oczu a wylogowywuje się późną nocą. Mam swoje lata także nocami już tyle nie siedzę :)

Pozdrawiam graczy "starych" światów przed erą złota i 2.xxx

Do góry