[Ulepszenie] Potwierdzenie przyjęcia bonusu z misji.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15508
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za wprowadzeniem powiadomień?

  • Tak, jestem za.

    Głosy: 7 50,0%
  • Nie, jestem przeciwko.

    Głosy: 1 7,1%
  • Nie mam zdania./Obojętnie

    Głosy: 6 42,9%

  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser15508

Guest
Moja propozycja zrodziła się dosłownie z minutę temu:) Dotyczy ona potwierdzenia bonusów przede wszystkim negatywnych, które możemy otrzymać z misji wyspowych. Nie raz się dzieje, że mamy X misję, której wykonaniem jest warunek obniżonej siły ataku przez X godzin o 30%, przypadkiem włączymy go za szybko na nieodpowiednie z którego wcześniej wysłaliśmy atak i wejdzie on w czasie, kiedy owy bonus będzie aktywny. Przez własną, że tak powiem głupotę traci się sporo jeśli np rozbijamy okupację i z danego miasta leci pełna paczka ogników, czy lądu.
Dodam jeszcze, że można by zrobić takie coś jak jest na zasadzie złota, Ci co nie chcieliby to owe powiadomienia by im się nie pokazywały.

Myślę, że jasno opisana została przeze mnie propozycja, zapraszam do dyskusji i komentowania. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21733

Guest
Odp: Potwierdzenie przyjęcia bonusu z misji.

Mi coś takiego raczej nie jest potrzebne bo mam przyzwyczajenie, że zanim przyjmę misję to zerkam w ruchy :) Ale jeżeli będzie możliwość wyłączenia/włączenia tych potwierdzeń to jestem na tak :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Potwierdzenie przyjęcia bonusu z misji.

Myślę że nie jest to aż tak bardzo potrzebne ale z pewnością niektórym graczom się przyda, oczywiście według mnie powinna być opcja wyłączenia tego w ustawieniach. Głos za.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Potwierdzenie przyjęcia bonusu z misji.

Heh ja niestety wszystko na szybko chcę zrobić i juz nie raz taka niespodziewajka wyszła, że przyjmuję misje bez patrzenia dokłądnego na nazwy miast i w momencie kliknięcia orientuję się, że to było jednak złe heh:)
Opcja z wyłączeniem powiadomień - przewidziana:) Myślę, że w ustawieniach dało by się to zamieścić:)
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Potwierdzenie przyjęcia bonusu z misji.

mi to obojętne nawet jak to i tak da się żyć z tymi bonusami przez przypadek
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Potwierdzenie przyjęcia bonusu z misji.

Da się ale czasem o rozbiciu np okupacji decydują dosłownie sztuki rozbitych birem, a jak rzucisz sobie te 30% osłabienia to już niestety jest to sporo:)
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Potwierdzenie przyjęcia bonusu z misji.

Propozycja odrzucona.
Powód: Firma InnoGames nie ma w planach wprowadzana takiej propozycji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry