Powiadomienia na telefon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19433
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś aby powiadomienia na telefon zostały usunięte????


  • W sumie głosujących
    61
Status
Zamknięty.

DeletedUser19433

Guest
Czy istnieje jakąś opcja żeby usunąć z grepolis powiadomienia o atakach??? Jeżeli znaczna ilość będzie na tak???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19421

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

Ten pomysł jest beznadziejny!
huba14555 pewnie sam masz te apke.
A jeśli jej nie będzie pewnie cie podbiją co z tego, że ty będziesz miał łatwiej podbijać innych chociarz nie weim ci doświadczeni będą siedzieć wtedy 24 godziny na dobe by pilnować wiosek a ciebie w taki sposób podbiją bez problemu.

PS: I tak to nie wejdzie nawet jak by wszyscy na to głosowali mogą to przyjąc ale inno i tak na to się nie zgodzi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

Zdecydowanie na nie, kto chce to korzysta, komu przeszkadza, to nie korzysta...
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

Zdecydowanie na nie, kto chce to korzysta, komu przeszkadza, to nie korzysta...

Tez mi sie nie podoba ale gracz kóry dodał te propozyjce chce wbijac innym kolony skarży się, ze teraz jest za trudno xD
 

DeletedUser19433

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

Zdecydowanie na nie, kto chce to korzysta, komu przeszkadza, to nie korzysta...

co to za gra kiedy wiesz że nadciąga na ciebie atak???? Najlepszy jest atak z zaskoczenia:) Widać że grasz na powiadomieniach i nie umiesz grać bez nich. Ci co niby będą siedzieć 24 godz na dobe niech siedzą w końcu im się znudzi

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wbij człowieku kolona komuś kto wejdzie sobie na kompa i jeszcze twoje ataki wchodzą 5s przed kolonem co za problem jest sklinować????
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

Spokojnie sie da wbic kolona graczowi z powiadomieniami i to na szybkosci 1 na itace BW wbili yarolowi kolona a on ma apke a on ma 20 iles miast wiec nie widze problemu wystarczy umiec takie rzeczy robic

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A co to za gra kiedy nie wie sie czy ktos cie atakuje.

W starozytnosci wladcy swoich miast dostawali powiadomienia od strazy gdy nadciaga wrogie wojsko
 
Odp: Powiadomienia na telefon

co to za gra kiedy wiesz że nadciąga na ciebie atak??
powiem tak, Grepolis to nie jest pierwsza gra która posiada powiadomienia o atakach, mało tego spotkałem się z grą która nie dość że powiadamia o wysłanym ataku to i o szpiegu!!!
Sam do niedawna nie byłem zadowolony z tego że osoby grające na mobilce dostawały powiadomienia a moja biedna lumia tego nie potrafiła :( ale dało się z tym żyć a jak trochę woja się straciło - no cóż to tylko gra a pkt walki każdemu potrzebne.
 

DeletedUser18057

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

NIE.
a to dlatego że legalnie z tego mogą korzystać wszyscy a po ewentualnym usunięciu powiadomień będą z tego korzystać "oszuści"
jak ktoś nie chce z tego korzystać to niech po prostu nie korzysta.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

Ludzie, możecie być za lub przeciwko ale nie kompromitujcie się wpisami " jak ktoś nie chce niech nie używa". Nie rozumiecie o czym jest mowa?
I nie każdy może korzystać z tego udogodnienia - to druga sprawa. Tu nie ma równych szans.
 

DeletedUser19433

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

Zgadzam się z autorem powyżej. Niech większośc graczy przyzna się że doszła dzięki złotku tak daleko. Sprawiedliwośc w grepo także nie ma moim zdaniem już i tak gra jest dośc ułatwiona dla graczy którzy grają na złotku.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

Zdecydowanie na NIE.
Nie muszę wstawać o 5 rano by sprawdzać, czy kolon nie leci :)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

Zgadzam się z autorem powyżej. Niech większośc graczy przyzna się że doszła dzięki złotku tak daleko. Sprawiedliwośc w grepo także nie ma moim zdaniem już i tak gra jest dośc ułatwiona dla graczy którzy grają na złotku.


Co do twojej wypowiedzi to się zgodzę. Nie korzystam ze złota, ale szanse są takie: (oczywiście chodzi o szybki rozwój miasta, floty i armii lądowej) zwykły gracz : 13% przy dużej aktywności, przy małej 8%, złotnik 150% przy dużej aktywności i wszystkim bonusom, a przy małej aktywności 100%.
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

zaraz zobaczę wpisy, że to nie jest sprawiedliwe.
jest, skoro jest dozwolone.
zawsze w tego typu grach są akcje, że ktoś ma premium, ktoś ma telefon z powiadomieniami z aplikacji, ktoś oszukuje, bo podbija jak gracz jest w szkole/kosciele/kinie/łazience.

To jest gra i jezeli chcesz byc dobry to musisz mieć i złotka troche, a jak chcesz walic sie na froncie to i apka się przydaje :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

zaraz zobaczę wpisy, że to nie jest sprawiedliwe.
jest, skoro jest dozwolone.
zawsze w tego typu grach są akcje, że ktoś ma premium, ktoś ma telefon z powiadomieniami z aplikacji, ktoś oszukuje, bo podbija jak gracz jest w szkole/kosciele/kinie/łazience.

To jest gra i jezeli chcesz byc dobry to musisz mieć i złotka troche, a jak chcesz walic sie na froncie to i apka się przydaje :)

Jeśli coś jest dozwolone to znaczy, ze jest sprawiedliwe? To bardzo nowatorska myśl. Stwórz jakiś zupełnie nowy nurt w filozofii chłopie tylko dobrze go opisz, bo nikt przed tobą tego jeszcze na przestrzeni dziejów nie zrobił haha

Widzę, że większość patrzy na problem w zależności od tego czy używa czy nie używa tego szajsu z powiadomieniami. (@ Sisi załamałaś mnie :D )
A tu nie o to chodzi. Nie chodzi o sprawiedliwość ani nawet o zabijanie gry. Tu po prostu brak logiki jakiejkolwiek.

Jeden gracz płaci pełne premium i ma powiadomienie o atakach, a drugi tez płaci pełne premium i go nie ma, bo nie ma telefonu odpowiedniego. Nie wspomnę, ze ta sama aplikacja jest ZAKAZANA na przeglądarkę w kompie.

To za tydzień wprowadzą nowego boga, którego będą mogli używać posiadacze windy 8 a ci z ikspekiem i siódemką już nie. A za dwa tygodnie gracze z poza Polski będą mieć podgląd czy przeciwnik jest online a ci w kraju już nie bo coś tam, coś tam...
Tez wtedy Sestero napiszesz, że jak ktoś chce być na froncie to niech zainwestuje w przeprowadzkę do południowej Francji? Albo, ze to sprawiedliwe bo dozwolone?

Ja bym jeszcze zrozumiał, jakby te powiadomienia dali w opcji premium choć to i tak byłoby przegięcie ostre. No ale teraz gracz który płaci premkę a gra z kompa nie ma powiadomień a ten co grosza nie wydał na grę ma.

I tak dla pełnej jasności ja mam możliwość używania powiadomień. Wypróbowałem, niespecjalnie spełnia to moje oczekiwania i nie używam.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

Czemu załamałam?
Gram na 4 światach - musiałabym siedzieć non stop.
Te powiadomienia pozwalają mi na lajtową grę to raz,
a dwa wyrównać szanse moje ze złotnikami, którzy tego używają...
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

Czemu załamałam?
Gram na 4 światach - musiałabym siedzieć non stop.
Te powiadomienia pozwalają mi na lajtową grę to raz,
a dwa wyrównać szanse moje ze złotnikami, którzy tego używają...

Załamałaś pisząc, ze pasuje ci przeniesienie Tłustego Czwartku na środę bo TY masz wtedy umówiona kosmetyczkę :p

I nie zrozumiałaś mojego przekazu. Masz możliwość lajtowej gry bo spełniasz wymagania sprzętowe. Nie każdy je może spełnić. Nie każdy może "wyrównać szanse ze złotnikami"

Capisci?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

A co ma powiedzieć reszta jak nie ma takiej aplikacjii????????????
Zgadzam się z autorem powyżej. Niech większośc graczy przyzna się że doszła dzięki złotku tak daleko. Sprawiedliwośc w grepo także nie ma moim zdaniem już i tak gra jest dośc ułatwiona dla graczy którzy grają na złotku.
Aplikacja jest darmowa i może ja pobrać każdy. mamy ci dorównać bo ciebie nie stać na komórke?
Złotko nie złotko to nie ten temat złotko. Wszystkie gry przeglądarkowe mają opcje płatne i nie są obowiązkowe. mamy ci dorównać bo ty grasz bez?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

w każdej dziedzinie żądasz sprawiedliwości i równości?
prawda żądać możesz ale to tylko tyle, napocisz się a i tak nic nie wskórasz.
jeden ma merola a drugi nie, nie będę do sąsiadki mówiła aby go zamieniła na skuterka jak mam ja bo to niesprawiedliwe!?
graj tak na ile pozwalają ci możliwości a nie zazdrość drugiemu i wypominaj że jemu jest łatwiej a tobie nie.
premium używam, żaden problem kupić sobie pakiet za 45 za miesiąc a komórka mi działa tylko w pracy lub domu bo tylko tam mam sieć wi-fi. gram tylko wieczorem i rano i nie mówię że to niesprawiedliwe bo inni mają więcej czasu i żądam równości.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

Jak dla mnie defensywa i tak już jest faworyzowana przez grepo. Powiadomienia to kolejna rzecz kiedy agresorzy mają po <ciach>.

//edit: Przypominam że wulgaryzmy nawet wykropkowane dalej są wulgaryzmami. Upominam na przyszłość.
Red Slayer
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

mamy ci dorównać bo ciebie nie stać na komórke?

No wyobraź sobie, że nie wszystkich stać. Nikt nie zabrania grania przez komórkę. Na przeglądarce powiadomień nie ma, wiec tam tez nie powinno - proste.

jeden ma merola a drugi nie, nie będę do sąsiadki mówiła aby go zamieniła na skuterka jak mam ja bo to niesprawiedliwe!?

Ale przepisy o ruchu drogowym obowiązują wszystkich jednakowe. Ja za powiadomienia na kompa dostane bana a ty na komórę nie.

Według mnie tu sprawa jest oczywista. Wprowadzili nędzną aplikację (każdy kto gra przez fona to potwierdzi) i zachęcili do jej używania tymi powiadomieniami.
Wyszło tak, że dzieciaka w szkole to i tak się zjedzie bez problemu bo mu padnie bateria czy pani od matematyki karze schować tel. Problem jest z graczem który natychmiast po powiadomieniu odpali kompa. To zabija ta grę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry