[Wyjaśnione] Prezent Urodzinowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29689
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29689

Guest
Cześć,

Mógłby ktoś z administracji podlinkować lub napisać co dostaje się na urodziny konta w grepolis? Szczególnie interesuje mnie co dostaję się za 5 rok
 

DeletedUser32517

Guest
Nie mamy żadnych informacji na temat składu pakietów za lata gry.
Zmysły, zbrojenia oraz bonus do surki w różnych proporcjach zależnych chyba od rocznicy jaką dane konto obchodzi. Teraz też doszły jeszcze skórki do miast. To chyba jedyne informacje jakie możemy udzielić supportowi jako gracze xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sapcio

Zespół Grepolis
Czy jest możliwość aby support zapytał się kogoś kto wie i przekazał nam tą informacje ?
Oczywiście support wysyła zapytania wszelkie na jakie nie znamy odpowiedzi.
Staramy się uzyskać na wszystkie nowości, zmiany, pytania kompleksowe informacje i nawet więcej, aby w pełni realizować swoje zadanie pomocy graczom.
Uzyskane informacje jak tylko otrzymujemy są Państwu przekazywane - Wiki, forum, ticket
Pewne kwestie są nam nie znane, tak jak nagrody za lata gry, które zapewne są modyfikowane i zmieniane. Może być też, że pula i zależności jakie tam występują są ciężkie do określenia i przekazania lub pewne informacje mają pozostań nieznane z różnych powódek.

Gracze mają prawo wymieniać się wiedzą sobie znana, jednak nie zawsze jest ona prawdziwa, wtedy support stara się udzielić informacji prawdziwych i rzetelnych na podstawie wiedzy jaka jest im przekazana i/lub potwierdzona.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser32517

Guest
Pewne kwestie są nam nie znane, tak jak lata gry, które zapewne są modyfikowane i zmieniane.
Jest to nie prawda. Zamieszczając ten komentarz w tamtym czasie musieliście mieć precyzyjne informacje. Nie wiem dlaczego teraz akurat stało się Wam to nie znane.
Najpewniej nie tylko ja odnoszę wrażenie że bujacie :)
Przez długi czas nagrody przyznawane w tych latach były takie same dla każdego gracza i nie były przydzielane losowo o czym z pewnością mógłby potwierdzić każdy gracz.
Nie będąc już złośliwym ja sam po prostu uznam że coś się zmieniło się w waszej polityce i tyle.
1E39CB4B-EE31-4D4F-89C4-B1D5634C9221.jpeg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dorocia

Zespół Grepolis
Pytanie dotyczy składu rodzajowego i ilościowego bonusów w pakietach urodzinowych czyli za lata gry. Proszę wskazać/zacytować, gdzie w prezentowanej mojej odpowiedzi znajduje się jakakolwiek wzmianka czy informacja na temat jakie bonusy przyznawane są za poszczególne rocznice. Bo ja takiej informacji nie widzę.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Jest to nie prawda. Zamieszczając ten komentarz w tamtym czasie musieliście mieć precyzyjne informacje. Nie wiem dlaczego teraz akurat stało się Wam to nie znane.
Najpewniej nie tylko ja odnoszę wrażenie że bujacie :)
Przez długi czas nagrody przyznawane w tych latach były takie same dla każdego gracza i nie były przydzielane losowo o czym z pewnością mógłby potwierdzić każdy gracz.
Nie będąc złośliwym ja sam po prostu uznam że coś się zmieniło się w waszej polityce i tyle.
W celu bardziej zrozumienia mojego postu zmodyfikowałem, aby jaśniej napisać co miałem na myśli w sensie pytania z 1 postu i chodzi o nagrodę.

Jaki cel by miał support, aby ukrywać taką informację przed graczami? Skoro mogą sami się nią wymienić. Nie zabraniamy wymiany informacji na ten temat i zachęcamy wszystkich, którzy otrzymali już nagrodę podzielili się nią w tym wątku.
 
Tu nie chodzi o ukrywanie, a to, że niektórych informacji, nie chce się sprawdzać po prostu.
Taka lista nagród z obozu czy koszt levelowania bohaterów(w monetach) to coś co od dawna mogło być na wiki, a jednak nie ma, co pokazuje brak dobrej woli z jednej strony :p
W sumie do zobaczenia za 3 dni chyba xD.
 

DeletedUser32517

Guest
Pytanie dotyczy składu rodzajowego i ilościowego bonusów w pakietach urodzinowych czyli za lata gry. Proszę wskazać/zacytować, gdzie w prezentowanej mojej odpowiedzi znajduje się jakakolwiek wzmianka czy informacja na temat jakie bonusy przyznawane są za poszczególne rocznice. Bo ja takiej informacji nie widzę.
Ja również chyba muszę sprecyzować

Zacytowałem fragment z postu Sapcia z którym się nie zgadzam. Pisząc o tym że lata w jakich nagrody są przyznawane, są Wam nie znane uznałem że jest to nie prawda i jako dowód zamieściłem screena w którym to pani precyzyjnie odpowiada za jakie lata owe nagrody są przyznawane. W końcu pisząc tamten post musiała pani opierać się na precyzyjnej informacji.

Leitusie są bardzo czepliwe za co z góry przepraszam.
 

DeletedUser29238

Guest
Wiadomo, że to są nagrody za lojalność, przyznawane co jakiś czas od rejestracji konta. Nie wiadomo natomiast co wchodzi w skład poszczególnych nagród. Nie mamy takiej wiedzy. Tak jak jest napisane wcześniej, jest to element niespodzianki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry