[Naprawiony] Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3480
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

licho wie czy nadejście rapka też nie zlagowało
może to głupie ale po dzisiaj we wszystko chyba idzie wątpić :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

licho wie czy nadejście rapka też nie zlagowało
może to głupie ale po dzisiaj we wszystko chyba idzie wątpić :D

Bora masz tez screen z potuska pokazuje czas wejscia tych zapalek tuz po wyplynieciu.Tego nieda sie sfinglowac...
Dlatego jest czeski film.
Panie i Panowie z FF zrobili co mogli by trzymac kolona Sojusz Mamuta and znajomi zrobili wszystko by to rozbic

Stanelo na Mamutowym, raporty sa czarno na bialym

Wioska sie Wam nie nalezy bo okupacja padla.Macie ja bo gra jest czeskim filmem ,kontynuacja shagi ---> kup zloto albo gin. Czyste sportowe Grepolis szlag trafil.

/ciach/

ps ten post tez jest na screenie - nie kasowac :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

I po co się tak wzajemnie obrażać? Sprawa zgłoszona do supportu i to on będzie decydować, a nie my. Krzykiem na forum na pewno nic się nie zdziała.
smiley_emoticons_nicken.gif
 

DeletedUser21776

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

ja to juz wątpie w grepolis,gierka spoksik,spoko ludzi poznałem i chyba tylko to mnie tu trzyma jeszcze, no nic czekamy na rezultaty..choc pewnie nie oddadzą wiochy choc sie nalezy jak najbardziej
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
, za tyle czasu co w nocy nie przespane przez ludzi i za zgranie i zaangazowanie,jesli nie oddadzą to stracą tych co ich zywią
 
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

Bora masz tez screen z potuska pokazuje czas wejscia tych zapalek tuz po wyplynieciu.Tego nieda sie sfinglowac...
Dlatego jest czeski film.
Screen z GRCRT (Potuska) oczywiście, że da się bardzo łatwo sfingować. Co nie zmienia faktu, że support może w inny sposób sprawdzić dane ataki i odpowiednio przedstawić całą sytuację technikom. Jak już pisała Shannqa, zostało to uczynione. Pozostaje nam wszystkim jedynie czekać na odpowiedź od techników.

I po co się tak wzajemnie obrażać? Sprawa zgłoszona do supportu i to on będzie decydować, a nie my. Krzykiem na forum na pewno nic się nie zdziała.
smiley_emoticons_nicken.gif
Nawet też nie support, my jedynie jesteśmy pośrednikami. Decyzję będą podejmować twórcy gry. Dziękuję jednak za głos rozsądku, pozostałych proszę o zaprzestanie oftopowania i rozmów na temat supportu.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

no ja w takim wypadku czekam na info. Prosze tylko żeby pośrednicy przekazali tą wiadomość też tu na forum bo w tą całą sytuacje jest zaangażowane więcej osób niż tylko ja. Na dodatek sojusz który wioskę zabrał uważa że zabrał ją uczciwie dla tego chciałbym by było oficjalne info co do uczciwości zabrania tej wioski bądz nie.

z gry dziękuje.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze. Zaistniała sytuacja jest bardzo przykra bo cała radość z walki (bez względu na wynik) została zakłócona przez błąd który się pojawił. W raportach mamy dwie sprzeczne informacje: zatopienie statku kolonizacyjnego i zakończona sukcesem okupacja prowadzona przez ten właśnie statek. Jedna z tych sytuacji nie powinna zaistnieć, a jednak zaistniały obie. Screeny ilustrujące to zjawisko były już tu wklejane więc nie będę tego powtarzał. Żadna ze stron biorących udział w bitwie o miasto nie ponosi winy za to co się stało. Błąd zgłosiliśmy właściwym osobom i już tylko od nich jego dalszy los jest zależny. Co do dalszego losu, pomijając naprawienie błędu, to decyzja zapadnie na wyższym niż nasz szczeblu, my jedynie będziemy pośredniczyć w jej przekazaniu.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze. Zaistniała sytuacja jest bardzo przykra bo cała radość z walki (bez względu na wynik) została zakłócona przez błąd który się pojawił. W raportach mamy dwie sprzeczne informacje: zatopienie statku kolonizacyjnego i zakończona sukcesem okupacja prowadzona przez ten właśnie statek. Jedna z tych sytuacji nie powinna zaistnieć, a jednak zaistniały obie. Screeny ilustrujące to zjawisko były już tu wklejane więc nie będę tego powtarzał. Żadna ze stron biorących udział w bitwie o miasto nie ponosi winy za to co się stało. Błąd zgłosiliśmy właściwym osobom i już tylko od nich jego dalszy los jest zależny. Co do dalszego losu, pomijając naprawienie błędu, to decyzja zapadnie na wyższym niż nasz szczeblu, my jedynie będziemy pośredniczyć w jej przekazaniu.


zgodzę się, że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca ale jednak coś takiego się zdarzyło - czy jesteś w stanie już teraz napisać czy wioskę zabrano mi uczciwie czy nie? czyli wioska powinna być moja czy jego? bo tak naprawdę o to jest ten mały spór. Nie wspominając o tym że wioski nie ma prawowity właściciel.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

Manfred... przeczytaj jeszcze raz co napisał Robin65 i wtedy mi powiedz co tu ma uczciwość ?!

"W raportach mamy dwie sprzeczne informacje: zatopienie statku kolonizacyjnego i zakończona sukcesem okupacja prowadzona przez ten właśnie statek. Jedna z tych sytuacji nie powinna zaistnieć, a jednak zaistniały obie."
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

no nieuczciwe jest to że pomimo rozwalenia okupacji, rozwalenia kolona wioska i tak została stracona.

Jedna z rzeczy która tu nie powinna mieć miejsca to utrata wioski.
Wyobraź sobie jak kiedyś Ciebie będą okupować - twoi koledzy rozbijać będą okupacje i ją rozbiją a Ty i tak stracisz wioskę. Jak napiszesz na forum to ja wtedy będę się śmiał co Ty w ogóle chcesz
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

Sprawa jest oczywista, trzeba patrzeć co jest błędem ,a co nie.
Okupacja została definitywnie rozbita, mamy raporty. Z tego powinno wynikać to ,że Maniek powinien zachować wioskę,ale tak się nie stało i TO jest błędem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

Sprawa jest oczywista, trzeba patrzeć co jest błędem ,a co nie.
Okupacja została definitywnie rozbita, mamy raporty. Z tego powinno wynikać to ,że Maniek powinien zachować wioskę,ale tak się nie stało i TO jest błędem.

Nikt nie zaprzecza,że to był błąd,ale to błąd gry,a nie graczy dlatego posądzanie kogoś o nieuczciwość jest nie na miejscu.
Bana za wykorzystywanie błędów gry też się nie wlepi,bo nikt tego nie planował dlatego cała dyskusja nie ma kompletnie sensu.
Trzeba poczekać co zrobią Ci technicy ,ale nie nastawiajcie się zbytnio,bo to może potrwać..
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

Rozróżnijcie jedną rzecz. Manfred nie posądza was o nieuczciwość ,tylko sposób w jaki zabraliście mu wiochę , jedyne ,co chce ,to ją odzyskać ,bo twierdzi ,że stracił ją w wyniku nieuczciwego błędu. :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

Ludzie. Przecież błąd programu nie może być uczciwy czy nieuczciwy.
Weźcie odbijcie tą wiochę i będzie spokój. A Inno niech jednemu i drugiemu posiadaczowi wioski da w ramach odszkodowania gold do końca serwa, bo nieuczciwe to jest oferowanie komuś gry z takimi błędami i narażanie dwu sojuszy na stres:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

Ludzie. Przecież błąd programu nie może być uczciwy czy nieuczciwy.
Weźcie odbijcie tą wiochę i będzie spokój. A Inno niech jednemu i drugiemu posiadaczowi wioski da w ramach odszkodowania gold do końca serwa, bo nieuczciwe to jest oferowanie komuś gry z takimi błędami i narażanie dwu sojuszy na stres:)

ja nie chce golda - ja chce moją wioskę i tyle

błąd programu powoduje że ktoś zdobywa wioskę w nieuczciwy sposób - nie wazne że to nie jego wina ważne że nie była zdobywa w uczciwy sposób.
A tym bardziej że strona przeciwna uwaza że wszystko było ok.
Dla tego ja chce swoją wioskę i chce by było napisane że wioska była zdobyta choc nie powinna.

i nie będę odbijał swojej wioski bo to jakaś bzdura
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

ta gra zawiera wiele błędów. Ten o którym napisałeś. Wprowadzono kilka lat temu cuda, a serwery zawieszają się już przy stu atakach na jedno miasto, uniemozliwiając włascicielowi obronę i powodujac blokade raportów przez kilka godzin, co w starym systemie oznacza, ze broniący nie wiedzą czy odbijać, czy nie, atakujący zresztą podobnie nic nie wiedzą. Nawet pod pozorem błędu skasowano nam wiadmosci -bo -jak odpowiedziano na mojego ticketa - obciąza to serwery ( na szczęscie później się z tego wycofano).I tak dalej.
I właściciel gry z tym nic nie chce zrobić. Dlatego napisałam, ze jedyną nieuczciwoscią jest oferowanie wadliwej gry. Bo nawet gdyby kolega wspaniałomyślnie oddał Ci wioskę, przez co sprawa pomiędzy Wami byłaby załatwiona, system generowałby dalej błędy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

no nieuczciwe jest to że pomimo rozwalenia okupacji, rozwalenia kolona wioska i tak została stracona.

Jedna z rzeczy która tu nie powinna mieć miejsca to utrata wioski.
Wyobraź sobie jak kiedyś Ciebie będą okupować - twoi koledzy rozbijać będą okupacje i ją rozbiją a Ty i tak stracisz wioskę. Jak napiszesz na forum to ja wtedy będę się śmiał co Ty w ogóle chcesz

śmieję to ja się teraz z tej sytuacji :D
sorry ale ta gra nie jestem dla mnie wszystkim i szczerze to trochę bym powyzywał-ale do siebie-i bym grał dalej ;)
Ps: uczciwy Manfredzie... słownik j.polskiego dla Ciebie :D

uczciwość ż V, DCMs. ~ści, blm
«bycie uczciwym; prawość, rzetelność, sumienność»
Nieposzlakowana uczciwość.
Uczciwość w interesach, w postępowaniu.
Wierzyć w czyjąś uczciwość.
Ktoś znany ze swej uczciwości.


pozdrawiam ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

Uczciwie, to się w nocy śpi, a nie siedzi cały tydzień po nocach i podbija śpiących (to taki mały komentarz na koniec)

To jemu też to przekaż haha. W końcu od niego zapożyczyłem to słowo.

ja gram dalej i trochę wyzywam do siebie.

owszem czekam na rozwiązanie tej sytuacji
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

To jemu też to przekaż haha. W końcu od niego zapożyczyłem to słowo.

ja gram dalej i trochę wyzywam do siebie.

owszem czekam na rozwiązanie tej sytuacji

proszę bardzo... przekazałem jak prosiłeś :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

mija 11 dzień od błędu a ja nadal nic nie wiem. No szybkość działania mnie powala.

ile można czekac na rozwiązanie tak oczywistej sprawy
 
Status
Zamknięty.
Do góry