[Naprawiony] Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3480
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

no ja w takim wypadku czekam na info. Prosze tylko żeby pośrednicy przekazali tą wiadomość też tu na forum bo w tą całą sytuacje jest zaangażowane więcej osób niż tylko ja. Na dodatek sojusz który wioskę zabrał uważa że zabrał ją uczciwie dla tego chciałbym by było oficjalne info co do uczciwości zabrania tej wioski bądz nie.

z gry dziękuje.

Na prośbę autora wątku: zaistniała sytuacja była błędem, miasto nie powinno zostać przejęte. Programiści wprowadzili poprawki w grze, które mają na celu upewnienie się, że podobny przypadek nie wystąpi w przyszłości u innych graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

a dostal te wioske tym razem?

edit. z tego co widze to nie, czemu mnie to nie dziwi :D?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17666

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

Na prośbę autora wątku: zaistniała sytuacja była błędem, miasto nie powinno zostać przejęte. Programiści wprowadzili poprawki w grze, które mają na celu upewnienie się, że podobny przypadek nie wystąpi w przyszłości u innych graczy.
Każdy honorowy gracz w takim przypadku oddał by wioske.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

wojna nie ma nic wspolnego z honorem :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

nie oczekiwałem że wróg odda wioskę bo był błąd i tak wypada.

Oczekiwałem to od administracji że tak zrobią. Niestety wioski nie dostałem, dostałem rekompensatę w postaci złota przynajmiej tak oni to nazwali. Szkoda tylko że w tym wszystkim brało wiele osób udział i co ja mam im teraz powiedziec? napracowali się a wioski nie ma.

dziękuje wam za pomoc i przykro mi ze tak wyszło.

I dziękuje Shannqa za wyjaśnienie bo to dla mnie ważne - w tym wypadku wróg twierdził że to nie był błąd, teraz może zmieni zdanie.

temat do zamknięcia.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

No i szkoda wystąpiła ,nie wiem jak Maniek to odczuwa ale widać że gracz się nie "poczuł" do odpowiedzialności :(
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

Nie ukrywam ,że odszkodowanie w postaci złota ,jeśli już ,to powinno pójść do tych wszystkich ,którzy ognie potracili nadaremno...
Ale trudno , co zrobili ,to zrobili ,nic więcej pewno nie ugramy...
 
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

Takiego czegoś na grepo jeszcze nie widziałem :confused: Teraz wróg powinien oddać Tobie wiochę - przynajmniej tak wypada :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Problem z rozbiciem okupacji (RETIMNO)

Jakby wrogowie robili to co wypada, to pewnie losy połowy światów na grepo potoczyłyby się inaczej:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry