Problem z zalogowaniem

  • Rozpoczynający wątek aro1968
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Bea8a dzięki wszystko działa ciastka i wszystko inne wywaliłem programem Advanced System Care i już wszysko ok
 

DeletedUser

Guest
na mozilla firefox mi nie działa a na explorerze już działa
 

DeletedUser

Guest
a jak na IE 8 histori pamięć oki ale ciasteczek niemoge wywala mi że system coś jest włączony i nie zezwala na usunięcie plików cookie
 

DeletedUser

Guest
Mozilla Firefox

Narzędzia -> Opcje -> Prywatność
[ Program Firefox: będzie używał ustawień historii użytkownika ]
[ Akceptuj ciasteczka z innych witryn -> Przechowuj: do zamknięcia programu firefox ]
 

DeletedUser

Guest
Chyba czas temat odgrzać, bo chcę się zalogować i nie ma mojego serwera Eta - już drugi raz mi się to zdarza
 

DeletedUser

Guest
Chyba czas temat odgrzać, bo chcę się zalogować i nie ma mojego serwera Eta - już drugi raz mi się to zdarza

Pokazuje się lista do wybrania świata?
tak się dzieje jak dwa razy klikniemy zazwyczaj wtedy klikam wyloguj(mam ustawione zapamiętywanie hasła) i wpisuje nick i hasło i już normalnie jest
 

DeletedUser

Guest
Chyba czas temat odgrzać, bo chcę się zalogować i nie ma mojego serwera Eta - już drugi raz mi się to zdarza

ja natomiast ma to dość często i zazwyczaj odświeżam 1 stronę i zazwyczaj za pierwszym drugim razem jest git
lenia na pasy ma sie :)
 

DeletedUser

Guest
A mi znowu się coś kaszani :mad::mad::mad:

Zalogowuje się normalnie ale jak na coś klikam to mi wyskakuje coś takiego:

500 - Internal Server Error

To błąd serwera jakis czy mam coś z kompem:confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
500 - Internal Server Error
to oznacza że nie możesz się połączyć z tą stroną w sieci
czyli to jest lag lub przeciążenie

no albo ruter ci sie tnie (czy też modem) one też potrafią sie przycinać i warto czasem wyjąc wtyczkę kilka sec i serwować po sieci

ale stawiam na to ze to lagi na ich stronę
- od kilku dni gra dziwnie działa
powoli- nie loguje się - czarne obrazki

coś robią - cierpliwości oby na dobre to wyszło :)
 

DeletedUser

Guest
3 bracia sproboj z internet explorer ;p
bo niekiedy przegladarki tak szwankuja
 

DeletedUser

Guest
ale stawiam na to ze to lagi na ich stronę
- od kilku dni gra dziwnie działa
powoli- nie loguje się - czarne obrazki

coś robią - cierpliwości oby na dobre to wyszło :)

ten błąd związany jest z przeglądarka i wyczyszczenie pamięci podręcznej pomaga.
 

DeletedUser

Guest
Ja z kolei mam problem z zalogowaniem się na epsilon. Theta normalnie mi działa.
Ciasteczka czyściłem, ccleanerem też, resetowałem modem. Sprawdzałem grę na mozilli i ie na dwóch komputerach.
Zgłosiłem ticketa, ale na razie bez odpowiedzi a fajnie by się było zalogować, po prowadzimy podwójna okupację...

Już działa. Nie wiem co pomogło, bo każdą rzecz robiłem kilka razy zanim zaskoczyło. Może komuś się przyda.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry