Promocje gier na steam itp.

  • Rozpoczynający wątek michauek0
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19187

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

Steam tą grę zablokowali, już nie można, więc pozostaje mi kupić :( Na steam działała chwilę, potem przestała :(
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

Do Civ IV trzeba dojrzeć :)
Gra świetna ,piątki nie próbowałem żeby porównywać ,ale jak już to zrobie to opisze "doznania" :)

Gdzie najdalej doszedłeś w Civ IV? W sensie jaki poziom trudności.
Chyba złożę temat dla fanów Civ :D
Najlepsze było Civ III, ale Civ II też nie jest takie sobie, super muzyczka. Świetnie porównuje z Civ IV ;)
 
Odp: Promocje gier na steam itp.

Gdzie najdalej doszedłeś w Civ IV? W sensie jaki poziom trudności.
Chyba złożę temat dla fanów Civ :D
Najlepsze było Civ III, ale Civ II też nie jest takie sobie, super muzyczka. Świetnie porównuje z Civ IV ;)


Nie pamiętam wysoko .
Wygrałem w każdym razie na każden mozliwy sposób próbując wykrozystać wszystkie możliwości gry do tej pory tak naprawdę nie wiem co mozna tam zrobić:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

CiviV zajmuje dużo czasu, dlatego wolę might and magic :)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

Jeśli ktoś zna jakiś sklep z Civ V i mi go na priv (bo tu nie wolno) poda to chętnie zagram na multi.
 
Odp: Promocje gier na steam itp.

To tak jak rozmowa czy lepiej kupić grę w Biedronce czy w Tesco...
Empik polecam - nie jest grą konkurencyjną ,a temat służy do wszelkich rozmowach o grach ,więc nie widzę problemu .
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

Ok, zrobię sobie spacer do Empiku i zobaczę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

Mam nadzieję, że byliście w tym roku grzeczni :D Bo mam dla was dobrą wiadomość. Dla niewiedzących o tej promocji. Na Steama możecie otrzymać grę Left 4 Dead 2. Oferta jest tylko jednodniowa :) Zgodnie z informacją zawartą na Steamie to do "10AM PST 12/26." Nie znam się na tych czasach, więc szybko bierzcie :) Wpisujecie w sklepie Steama tytuł tej gry i powinno pisać bezpłatne. Bierzecie tą grę i na dole pod obrazkami macie Zainstaluj. Nie musicie od razu pobierać, bo wystarczy, że macie ją w bibliotece.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

Mam nadzieję, że byliście w tym roku grzeczni :D Bo mam dla was dobrą wiadomość. Dla niewiedzących o tej promocji. Na Steama możecie otrzymać grę Left 4 Dead 2. Oferta jest tylko jednodniowa :) Zgodnie z informacją zawartą na Steamie to do "10AM PST 12/26." Nie znam się na tych czasach, więc szybko bierzcie :) Wpisujecie w sklepie Steama tytuł tej gry i powinno pisać bezpłatne. Bierzecie tą grę i na dole pod obrazkami macie Zainstaluj. Nie musicie od razu pobierać, bo wystarczy, że macie ją w bibliotece.
Chyba zbyt wiele osób pobrało ta grę bo mi jak wchodzę na sklep pokazuje błąd ,a cała reszta działa :mad: Dzięki za info ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

Spoko. Mi też steam tera padł i innym osobom też. Proponuję czatować po nocy :) Bo ja dokładnie nie wiem o której to się kończy, bo dla mnie te czasy to koszmar :) Ale nieźle zlaggowało steama hehe
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

Mam nadzieję, że byliście w tym roku grzeczni :D Bo mam dla was dobrą wiadomość. Dla niewiedzących o tej promocji. Na Steama możecie otrzymać grę Left 4 Dead 2. Oferta jest tylko jednodniowa :) Zgodnie z informacją zawartą na Steamie to do "10AM PST 12/26." Nie znam się na tych czasach, więc szybko bierzcie :) Wpisujecie w sklepie Steama tytuł tej gry i powinno pisać bezpłatne. Bierzecie tą grę i na dole pod obrazkami macie Zainstaluj. Nie musicie od razu pobierać, bo wystarczy, że macie ją w bibliotece.

Dzięki ci o pani :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zaraz zacznę to pobierać :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

Liczę na punkciki reputacji :) Gildon ja już mam pobrane, ale napisz, jak będziesz miał, bo z lw92 dziś grałam :)
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

jadłem gadałem i Audi była lepsza w killach ale hedów miała 6% wobec moich 9;)
ale gra dobra teraz est sporo promocji na steama
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

ja tam na steamie korzystam z kilku stron z promocjami/wygraniem za darmo gier jak Was interesuje któraś stronka na której można oddać gry na steama albo je wygrać zapraszam na pw
 

DeletedUser

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

Oszczep jeśli chcesz zyskać jakieś gierki to zapraszam do grupy steam Robimy Osiągnięcia. Co jakiś czas dajemy kody na darmowe gry :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry