1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Propozycje FAQ i poradników

Dyskusja w 'FAQ' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 23. Sty 2014.

1. Shannqa

Shannqa

W tym temacie możecie zamieszczać propozycje FAQ i poradników, które chcielibyście przeczytać, począwszy od instrukcji dla początkujących graczy, po zaawansowane taktyki gry.

Przypomnę, że muszą być one związane z Grepolis, tak więc prosiłabym o nieproponowanie wątków typu "Jak upiec ciasto czekoladowe?" :)

2. Pyrozaur

Pyrozaur Guest

Odp: Propozycje FAQ i poradników

Witam :)
    Jestem początkujący i chętnie bym się dowiedział które budynki rozbudowywać najpierw i jakie badania rozwinąć w przypadku gdy chcę w miarę zbalansowane miasto :)

3. *Adasko*

*Adasko*

Co do budynków to najpierw każdy leci w podbój czyli stawia magazyn,akademie i port ;)

Dla tych co nie używają katapult to te badania wydają mi się najbardziej rozsądne bo potem można zmieniać specyfikacje miasta dowolnie od potrzeb :)

Badania :
    - Procarz
    - Łucznik
    - Hoplita
    - Straż
    - Ceramika
    - Kawalerzysta
    - Birema
    - Rydwan
    - Statek Ogniowy
    - Budowniczy Statków
    - Statek Kolonizacyjny
    - Szybka Łódź Transportowa
    - Pług
    - Koje
    - Falanga
    - Matematyka
    - Taran
    - Kartografia
    - Podbój

zostaną Ci 4 pkt do wykorzystania oczywiście nie trzeba badać hopity razem z rydwanem gdyż to ta sama broń ;)

Ostatnio edytowane: 7. Lut 2014
  4. Prometeusz10

Prometeusz10

Już się biorę do pracy, poradnik powinien być napisany do jutrzejszej 15:00.

5. arpe

arpe Guest

6. Posejdoel

Posejdoel Guest

Witam, chciałbym zamówić poradnik pt. "Specjalizacja miast" :D
    Ogólnie: które badania, którzy bogowie, które budynki, które budynki specjalne, może jeszcze którzy bohaterowie? ;)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 9. Mar 2015
  7. Sapcio

Sapcio Grepolis Team

Na forum istnieją już poradniki tego typu.
    Proszę dokładnie zapoznać się z tym działem.

8. Posejdoel

Posejdoel Guest

Niestety ja znalazłem tylko tyle:(:
    http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?18623-Specjalizacje-budynk%C3%B3w-rozbudowa-polis, ale tutaj jest "w miarę zbalansowane miasto"
    http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?20069-Bohaterowie, ale tutaj bohaterowie są tylko ogólnie i nie pisze który do czego
    http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?21759-Video-poradnik-rozbudowa-aspekty-wojenne-77-miast, ale tutaj z kolei mówi tylko na czym polega ta specjalizacja
    http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?18531-Bogowie-i-si%C5%82y-boskie, w sumie to tutaj coś znalazłem, ale tylko o bogach...

Dlatego jakbyś był tak miły i podał mi link do poradnika, w którym bym znalazł odpowiedź na pytanie to byłbym wdzięczny:eek:...

9. Sapcio

Sapcio Grepolis Team

10. -Achilles--

-Achilles--

Specjalizacja miast to indywidualna sprawa każdego gracza, każdy robi to trochę inaczej, ale przy wyborze miast do produkcji poszczególnych jednostek warto również wziąć pod uwagę dostępność surowców na wyspie.

http://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Poradnik:Szybka_produkcja_wojsk

Sapcio lubi to.
  11. Aneta34sos

Aneta34sos

Witam wszystkich dawno mnie tu na forum nie było (zapomniałam hasła :)),
    Ale nadszedł ten czas by zadać pytanie, jak i kiedy przyznajecie /albo uznajecie danego użytkownika jako GRACZA ROKU?

12. DonBeker

DonBeker

Nie wiem, jaki to ma związek z tym tematem, ale odpowiem na pytanie. Od 01.12 danego roku zbierani są kandydaci na Gracza Roku przez około półtora tygodnia...później następuje krótka weryfikacja tych osób (czy mogą kandydować według regulaminu konkursu) i następnie około półtora tygodnia trwa głosowanie na forum. 31.12 ogłaszane są wyniki.

PS: Sam bym trochę zmienił formułę tego konkursu, ale nie każdemu można dogodzić. Na forum każdy ma możliwość zagłosować, kto grał na danym świecie...w grze byłoby o to zdecydowanie trudniej, bo część osób kończy grę wcześniej i byliby takiej opcji pozbawieni.

13. Mozdur

Mozdur

hej dacie jakiś szybki świat ? najlepiej w te wakacje może pod koniec
    taki naprawde szybki , 444 albo 3/3/3

14. richardo3

richardo3

wyspa 184353 morze 35 wioski nieaktywne

Do góry