Przesyłanie surowców pomiędzy własnymi miastami

Czy dodać ułatwienie handlu pomiędzy własnymi miastami

  • Tak

    Głosy: 105 95,5%
  • Nie

    Głosy: 3 2,7%
  • Wyobrażam to sobie inaczej

    Głosy: 2 1,8%

  • W sumie głosujących
    110
Status
Zamknięty.

Robin65

Zespół Grepolis
Czy ja wiem grałem w różne sieciówki i w żadnej przesyłanie sobie samemu surowców czy innych rzeczy nie stanowiło problemu. Tu jest to proste w obrębie jednej wyspy natomiast jak już miasta są rozłożone po całym morzu to stanowi to pewien problem. Druga sprawa to to, że żadna nowa gra strategiczna nie uniknie porównań do swoich poprzedniczek zwłaszcza o takiej grywalności jak plemiona i różnicowanie się na siłę poprzez utrudnianie interfejsu może doprowadzić do sytuacji absurdalnych.
 

DeletedUser

Guest
Oj "ogrudku" widać jesteś zazdrosny, że czyjś pomysł został miło przyjęty i ma spore szanse przejść do gry, a Twoje są zawsze odrzucane (twoje propozycje są... no comment...)
 

DeletedUser

Guest
widać dwie osoby dały na nie a jedną z nich jest ogrud5000
 

DeletedUser

Guest
jak najbardziej tak ;) mam nadzieję, że przejdzie i nie będzie tylko dla posiadaczy konta premium ;)
 

DeletedUser

Guest
w sumie dobry pomysl :) napewno bardziej sie przyda w pozniejszym stadium rozwoju gry, ale jestem na TAK
 

DeletedUser

Guest
Jestem oczywiście za ,oby zostało to dodane.
Oczywiście wiem ,że pierw musi tu zajrzeć ktoś z góry.
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli chodzi o ankietę to sytuacja jest klarowna, czy będzie odzew od administracji?
 

DeletedUser

Guest
Odzewu pewnie nie będzie ale zawsze można spróbować.
Ja oczywiście jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
Jest sposób na szybkie przesyłanie surowców...oczywiście nie tak szybkie,jak w/w propozycja,ale równie skuteczne.
Chyba nikt tego nie opisał.

1. Wchodzimy na przegląd swojego profilu, z którego widać liste polis.
2. Strzałkami na "górze" wybieramy polis z którego chcemy wysłać surowce.
3. W profilu na "dole" wybieramy polis, klikamy na nie, wchodzimy na handel i wysyłamy surowce.

Nie trzeba nic szukać po morzach i oceanach :)
 

DeletedUser

Guest
Właśnie miałem taką ankiete założyć , robie we wszystkich miastach festyn i musze dosyłać sobie surowce , jest to denerwujące , zwłaszcza jak mapa nie wchodzi lub sie wiesza , nie wiem czy tylko ja tak mam , ale to pewnie wina mobilnego neta z orange , badziew straszny...

oczywiście moja odpowiedź na pytanie do ankiety TAK
 

DeletedUser

Guest
A może tak

A nie lepiej jakby przy liście miast po kliknięciu wyskakiwało to okienko "Podgląd miasta-Do mapy-Pokaż informacje o mieście". To ułatwiłoby wysyłanie surowców, ale i wsparcia też. Mam dwa miasta, więc jeśli to zauważyłem to musi być naprawdę denerwujący błąd.
Sorry jeśli już ktoś to napisał ale nie chciało mi się tego wszystkiego czytać :l.
 

DeletedUser6708

Guest
to powino być dawno zrobione, w plemionach to jest łatwe a tu czeba szukać bez sensu miasta do którego wysyłamy surowce, nie mówiąc ze wysłąć mozna stosunkowo mało. wynik ankiety jest dobitny!


Ortografia się kłania.
Kamil (yetj)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
pomysl jest super
mam nadzieje ze zostanie zrealizowany

oczywiscie jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
Jestem za a nawet nie przeciw :)) Genialny pomysł, znacznie ułatwi to grę, bo szukanie swoich miast na wielkiej mapie, czasami bywa męczące :)
 

DeletedUser6995

Guest
Ja również jestem za tylko bym troszkę to zmienił a mianowicie żeby była opcja szukaj miast wystarczyło by wpisać i wysłać zamiast szukać tego po mapie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry