Punkty POP a wysokość nagród

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser34715
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
zauważ jedną zależność miasto z palika na 10lvl senat (997p) i jakie od razu misje dostajesz nie są to "I czy II" jak na początku stawiania wiochy ..

przykład z Nagidosa miasto 8188p (50234punkty rozwoju) poziom senatu 24
misje z wojskiem VII lvl (kawaleria 24 przez 7h)
teraz podnoszę do 25lvl senat i nic poza tym , nawet mogę coś zdowngrejdować aby punkty miasta się nie zmieniły i poczekać na misję z wojem
niestety trafiła się misja z bonusem do ataku .. wait na następną
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser34715

Guest
Logiczne w miarę są Wasze wpisy, ale poczekajmy na odpowiedź specjalistów z obsługi gry.
 
coś jednak przesadziłem z tymi senatami , ale nie do końca ... testuję teraz na Lecie gdzie jestem sam na wyspie i podnoszę tylko senat w górę .. a miasto 2700+/- senat już na 16 i level nagród podszedł do IV na 14l senatu były "III" ..
natomiast na Helike .. póki co mimo 3 x senat na 25l to nagordy max iX więc wychodzi że jeszcze same miasta muszą lekko pójść do góry z punktacją ... ale ta punktacja nie wiele się zmieniła +/- 14tys , 11tys 6tys ...
w którymś momencie już mi "X" wskakiwały ale zacząłem odzyskiwać ludków ze zbędnych zabudowań i teraz podnoszę z nowu ...

to na Lecie będzie najbardziej owocne w testach skoro sam jestem na wyspie ;) .
ale mit że chodzi o wszystkie miasta na wyspie chyba do obalenia jest ... jak już to wszystkie swoje ... ( przykłądem Nagidso gdzie moja wiocha ma 9k a te na wyspie ( 4 po 1-2k ) a reszta maluchy <600p a level misji VII

edit 2020.12.15
udało się na Helike "X" lvl misji zdobyć musiałem nieco podnieść miasta i kształtuje się to następująco
15885 , 11965 , 7965 ( wszędzie również senat na 25l ) poniżej tych wartości +/1000 lvl misji był IX

edit 2021.01.04
Dimale ,
jedno własne miasto na wyspie 15k senat na max jak i kilka innych zabudów ;) zanim nie podrasowałem budowli misje były VIII i IX
tak więc poziom innych miast na wyspie można w zupełności wykluczyć do zależnego poziomu misji wyspowych .. wiele tu szaraków więc poziomy miast spadają co by się miało przełożenie na lvl misji wyspowych a tak się nie dzieje .

misje juz "X" sie pojawiają ...
reszta miast na wyspie
fe178ba99fa58bf9e57b8bc2f8f4842b.png



przyznaje się do błędu , obaliłem swój mit odnośnie lvl senatu i lvl misji ;)
Dimale ,
zburzyłem senat do 20lvl z 25 , podniosłem inne budynki aby uzyskać minimum 15310p i misje nadal pojawiają się z lvl "X"

widocznie był to tylko zbieg okoliczności że podnosząc senat ( co nie zawsze robię ) w tym samym momencie misje zaczynały wskakiwać z wyższymi levelami ... a było to bardziej związane z punktacją polis niż z lvl samego senatu

edit 2021.01.12
oki obaliłem swój mit dotyczący zależności poziomu senatu do wysokości levelu nagród wyspowych
Dimale .. senat zburzony do 16lvl , podniosłem inne zabudowy aby wyrównać poziom miasta 15259 - misje nadal z lvl "X" :)
przepraszam za zamieszanie , był to jak się okazuje wyłącznie zbieg okoliczności

podsumowując
mając jedno miasto na wyspie aby uzyskać 'X' lvl misji wyspowych polis musi mieć minimum 15k punktów ;)
mając więcej miast trzeba już sobie samemu sprawdzić .. dla 3 własnych miast na jednej wyspie +/- 35k punktów w sumie
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry