Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19304

Guest
Odp: Retimno party

Napewno Nie :) bo chce pewnie chwilke pograć a tak to będzie błagac o srebro jak tylko szpiega wykryje :Di o deffa jak tylko ktos zacznie atakować :D

Oj tesknimy? Niepotrzebnie, Turek juz tu jest, oczywiscie z MDG, a gdzie? Kto wie;) aha blaszke ma lepsza za Omege;) nie pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Oj tesknimy? Niepotrzebnie, Turek juz tu jest, oczywiscie z MDG, a gdzie? Kto wie;) aha blaszke ma lepsza za Omege;) nie pozdrawiam.

uuuuu... To ciekawe, nie mogę coś znaleźć w żadnym sojuszu nicków, które nawiązywałyby do MDG. Czyżby wszyscy zmienili nicki, czy jeszcze nie kliknąłem na właściwy sojusz? :p
No bo aż tak ekipa raczej by się nie zmieniła...
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Retimno party

tu jest tak, że do końca nie wiadomo z kim się gra w sojuszu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Czy z ukazanych już sojuszy, można wytypować jakieś bogate w dobrych graczy...?

...w takich momentach żałuję, że nie mam pamięci do nicków ani kontaktu ze starymi sojusznikami.... :(
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Retimno party

Zakładam, że połowa tych dobrych ma inne nick czyli w sumie nie można nic powiedzieć na ten temat czy sojusze są bogate w dobrych czy nie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Tak z ciekawości, po ile macie wiosek i jak rozbudowane ? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

uuuuu... To ciekawe, nie mogę coś znaleźć w żadnym sojuszu nicków, które nawiązywałyby do MDG. Czyżby wszyscy zmienili nicki, czy jeszcze nie kliknąłem na właściwy sojusz? :p
No bo aż tak ekipa raczej by się nie zmieniła...

szkoda ze niemam wiele czasu bo widze ze stara gwardia tam jest ale w poniedzialek mam wolne to wejde zobacze co jest ciekawego na tym swiecie :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Zacznijmy i skończmy, sory za pomyłkę ;p
No ale mimo wszystko chodziło o wioski rolnicze :D
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Retimno party

U "nas" na wyspie są rozbudowane na 2-3 poziom- co prawda ja ich nie rozwijałem, ale sobie korzystam :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

No u nas na wyspie są na 3 poziomie a dwie wioski nawet już na 4 ;D
 
Odp: Retimno party

to coś słabo, ja już mam 5 na 4 poziomie i jedną na 3
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Do góry