Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Ja tu głupstwa nie widziałam. Nie napisałeś o jakie wioski Ci chodzi.. Aczkolwiek po nicku redka trudno domyślić się, ze po drugiej stronie kobieta.. nieprawdaż? :)

No jest ochronka 3 dzień nowego świata chyba nie trudno domyślić się że chodziło o wioski rolnicze :) Co do nicka to nie patrzyłem :p
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Retimno party

Ojjj.. różne pytania ludzie zadają :) Nawet tacy, którzy już trochę w tę grę grają :)
 

DeletedUser9244

Guest
Odp: Retimno party

na razie mozna by rzec, ze same boby na tym swiecie :p przy takiej predkosci 7 dni ochrony to zdecydowanie za wiele.. oj pojda w swiat kolony juz pierwszego dnia po ochronce cos czuje :-D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Retimno party

na razie mozna by rzec, ze same boby na tym swiecie :p przy takiej predkosci 7 dni ochrony to zdecydowanie za wiele.. oj pojda w swiat kolony juz pierwszego dnia po ochronce cos czuje :-D

Też szykujesz kolona zaraz po ochronce?:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

No powiem szczerze że nie sądziłem iż tak szybko mi będzie szło a nie jestem w rankingu w pierwszej 10 i nie jade na złocie ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

uuuuu... To ciekawe, nie mogę coś znaleźć w żadnym sojuszu nicków, które nawiązywałyby do MDG. Czyżby wszyscy zmienili nicki, czy jeszcze nie kliknąłem na właściwy sojusz? :p
No bo aż tak ekipa raczej by się nie zmieniła...

oj dony widzidzisz nie odezwales sie do wlasciwych ludzi :p i teraz bladzisz
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Retimno party

no pisac ile pkt ma topek? bo to chyba 3 dzień grania to powinno byc koło 3k lekko
 
Odp: Retimno party

Dziwny ten świat.
Blaszki dostaje się od razu (czego nie powinno być) a nie jak wczesniej po miesiacu.
Błędy z wioskami.
Nawet admini na swoich nickach odważyli się grać...
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Retimno party

Dziwny ten świat.
Blaszki dostaje się od razu (czego nie powinno być) a nie jak wczesniej po miesiacu.
Błędy z wioskami.
Nawet admini na swoich nickach odważyli się grać...
na naksosie się dostało po 2 miesiącach blaszki
 
Odp: Retimno party

co Ty gadasz? a jest gdzieś miejsce na wyspe z którymś?

grają czy tylko patrzą ?

Grają i to z Psychozą :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

na naksosie się dostało po 2 miesiącach blaszki

Na każdym świecie tak się dostawało tu od razu i każdy kto wbił sobie 200 punkcików na starcie ma blache top 20 śmieszne z deka.
Na blaszki nie patrzę tak bardzo ,ale jak już są to powinny być rozdawane tak jak wcześniej.

A już najlepsza jest blacha obrońcy dnia za pokonanie 600 jednostek z misji haha
 
Do góry