Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

Widzisz masz problem bo mam screeny z rankingów itd :) jak obstawiam okupacje normalnie na atenach mam 25k birem i 40k lądu

Na tym świecie planuje grać jeszcze bardziej off a dlaczego to niedługo się dowiesz:p to nie oznacza oczywiscie że nie będę miał własnych birem czy lądu. To że pierwsze 5-6 miast będzie typowo ofowe to nie oznacza ze przy 20-30 miastach zachowam taki stosunek. Na Atenach miałem o tyle dobrze ze gralem glownie z Gosią gdzie ona była 100% defem ja 100% ofem i się uzupełnialiśmy ale z rozwojem swiata i kont staliśmy się samodzielni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Widzisz masz problem bo mam screeny z rankingów itd :) jak obstawiam okupacje normalnie na atenach mam 25k birem i 40k lądu

Mam problem, bo masz screeny? A jaki to ma związek ze mną? Czy Ty myślisz co piszesz?
Pisałeś najpierw, że jest tchórzem bo gra na deffa. Zaraz piszesz co innego.
Teraz, że grasz tylko offem, a przed chwilą, że masz 40k birem i lądu hahaha
Pisałem Ci już, że Turek deff Ty off- i koniec rozmowy, bo to zupełnie inne bajki

Dobre bajeczki piszesz, to teraz opisz mi proszę jak to było na en- tylko prawdę poproszę, bo już wiemy, że nic szczególnego tam nie zrobiłeś:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

Mam problem, bo masz screeny? A jaki to ma związek ze mną? Czy Ty myślisz co piszesz?
Pisałeś najpierw, że jest tchórzem bo gra na deffa. Zaraz piszesz co innego.
Teraz, że grasz tylko offem, a przed chwilą, że masz 40k birem i lądu hahaha
Pisałem Ci już, że Turek deff Ty off- i koniec rozmowy, bo to zupełnie inne bajki

Dobre bajeczki piszesz, to teraz opisz mi proszę jak to było na en- tylko prawdę poproszę, bo już wiemy, że nic szczególnego tam nie zrobiłeś:D

Pokaż gdzie napisałem że osoba grająca defem to tchórz

No nic szczególnego na serwerach en nie zrobiłem :) grając jednocześnie na 2 serwerach na jednym bylem top 1 w ataku i top 5 jako wojownik a na drugim top 10 jako atakujący i wojownik i wygrałem świat:) ale to w sumie nic z tym co osiąga turek na każdym świecie czyli porażka:)


PS Podałem Ci obecny stan defa jaki mam na Atenach :) przy tylu miastach ile mam gra ofem w 100% była by samobójstwem. Można tak grać do pewnego momentu o ile masz obok siebie osobe która gra defem, Ja taką osobe mialem i moglem tak grać. Widać nadal tego nie rozumiesz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
Odp: Retimno party

Panowie dajcie już spokój :) jutro kończy się ochronka :) wkleicie nam rapki z walki :D i skończy się gadanie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Pokaż gdzie napisałem że osoba grająca defem to tchórz

No nic szczególnego na serwerach en nie zrobiłem :) grając jednocześnie na 2 serwerach na jednym bylem top 1 w ataku i top 5 jako wojownik a na drugim top 10 jako atakujący i wojownik i wygrałem świat:) ale to w sumie nic z tym co osiąga turek na każdym świecie czyli porażka:)

chcesz pomnik z tego powodu ? :rolleyes:
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

chcesz pomnik z tego powodu ? :rolleyes:

Kebabowi postaw bo jego zwolennicy wyznają nową religie i nie maja do czego się modlić i brakuje im świątyni ale to chyba tez za sponsorujesz
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 
Odp: Retimno party

Pokaż gdzie napisałem że osoba grająca defem to tchórz

No nic szczególnego na serwerach en nie zrobiłem :) grając jednocześnie na 2 serwerach na jednym bylem top 1 w ataku i top 5 jako wojownik a na drugim top 10 jako atakujący i wojownik i wygrałem świat:) ale to w sumie nic z tym co osiąga turek na każdym świecie czyli porażka:)
oj Adasko Adasko :)
jak osoba deff czyli Turek
ma mieć więcej punktów ataku jak osoba off czyli Ty:)
druga sprawa Twoje screny :)
świat Ateny i Koryntos ile mają różnicy :)
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Retimno party

hehe jak się walki zaczną to dopiero na forum będzie jatka
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

oj Adasko Adasko :)
jak osoba deff czyli Turek
ma mieć więcej punktów ataku jak osoba off czyli Ty:)
druga sprawa Twoje screny :)
świat Ateny i Koryntos ile mają różnicy :)

4 miesiące ale gdyby były staty z My to bym je wstawił a niestety jak skończył tam Artur każdy wie tak jak wszędzie

no gdzie turek defem jest hahahaha zawsze się chwalił ze on agresor jest:)

ta osoba szybko się przekonała co żeś wart ... papierowa lalo :eek:

Nawet nie pomyślałeś że mogło być odwrotnie bo to ja się przekonałem o tym ze jest fałszywą osoba a resztę zachowam dla siebie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16352

Guest
Odp: Retimno party

Dobra panowie skończcie bo zaraz posypią się bany. Jutro też jest dzień
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Ja wtrącę się do tej gadaniny i stanę po stronie *Adasko*.
Według mnie to najlepszy gracz, jak byście mieli się z nim zmierzyć, to od razu zamoczylibyście majty.
Klasa to klasa, nie byle kto ma takie statystyki agresora.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

zaraz dostaniecie Bany :) i co wam z tego ?? Mówię zaczną się walki itd i wtedy każdy się wykaże
No ale zaczną się dla różnych w różnym czasie, a słyszałam, że jeszcze niektóre sojusze ciekawe odczekują by się zalogować tutaj :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Ja wtrącę się do tej gadaniny i stanę po stronie *Adasko*.
Według mnie to najlepszy gracz, jak byście mieli się z nim zmierzyć, to od razu zamoczylibyście majty.
Klasa to klasa, nie byle kto ma takie statystyki agresora.

Oooo jest ten co się tak spinał na początku o sojuszu... I jak tam? Bo widzę twój założyciel już nie jest założycielem, mało tego nie ma już sojuszu hihihihih
Więc jeśli możesz nie wtrącaj się.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Retimno party

No no tylko tyle masz do powiedzenia :)???
sam to powiedzialeś :D
Mam o wiele więcej, ale temat Omegi to za świeża sprawa by ja roztrząsać, a Turek był w zerowcach-dw troszkę wcześniej niż to opisałeś.
Nigdy tez nie prosił o to. Ktoś Ciebie wprowadził w błąd, a wnioski, które wyciągnąłeś z tych bajek są lekko mówiąc slomiano śmieszne.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

A teraz po prosze nicki z tego serwera zobaczymy jak wam idzie i czy macie odwage ujawnić się bo na forum to jeteście zawsze bardzo agresywni tylko szkoda że w grze jak zawsze siedzicie cicho
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Retimno party

Dobra, bo to już nie jest śmieszne. Nie znam Adaśko, ale..

W obronie to może mieć więcej punktów bo jego atakuja a mnie się boja :) do tego dochodzi kwestia tego że często arturek łamie regulamin i otrzymuje karę a wtedy też dostaje sporo atakowi i ma punkty w obronie:) ja natomiast dostaje tylko punkty za wspieranie okupacji i innych graczy a ataki na moją osobę są bardzo rzadko

Black powiedz mi, gdzie Ty tu wyczytałeś, ze gracz deff jest tchórzem? To normalne, że osoba często atakowana ma dużo pkt w obronie. Na świecie gdzie mnie tłukli też byłam top 1.. po kilku miesiącach od zakończenia gry, dopiero ktoś tam mnie przegonił..

Druga kwestia.. z chęcią zobaczę Twoje zdjęcie. Może z Ciebie się pośmiejemy ile masz w bicepsie i jaki fryz masz?
 
Do góry