Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Retimno party

4 miesiące ale gdyby były staty z My to bym je wstawił a niestety jak skończył tam Artur każdy wie tak jak wszędzie

no gdzie turek defem jest hahahaha zawsze się chwalił ze on agresor jest:)
no niestety na Koryntos został deffem
no i pisałem nie porównaj świata My
bo tam nawet był stary system
no i zobaczymy jaki jesteś agresor tu :)
a i dodam jeszcze Adasko na Ateny wystartował pod koniec sierpnia a blaszka agresora dostał dopiero pod koniec listopada
no i co Mysiu Puchatek?
staty mówią wszystko
Cala śmietanka odeszła i Adasko został wielkim bohaterem świata Ateny :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

a i dodam jeszcze Adasko na Ateny wystartował pod koniec sierpnia a blaszka agresora dostał dopiero pod koniec listopada

Pod koniec sierpnia miałem przeprowadzkę i bylem 42 dni na urlopie, dopiero po nim zacząłem grac aktywnie na serwerze :) Powiadasz staty :) też to można sprawdzić a jak nie to mam historie urlopu którą już wklejałem an forum aten:) co do tego ze ktos odszedl z serwera kazdy kiedys skonczy grac na danym serwerze tylko ze ci co skonczyli byli w ataku za mna a nie przede mna dlatego nie mialem motywacji by dojsc do 10 mln pkt w ataku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16352

Guest
Odp: Retimno party

No i mówię że jutro też jest dzień a tu się okaże że nie będzie z kim polemizować :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Już mam nick dla Pana Czarnego, Miłośnik Turka Obszczanego Murka.

Pomysłowość hahaha ile Ty masz lat? :eek:
Sojusz istnieje, a dlaczego Ty i twój kolega U.R.F (czy jak mu tam) w nim już nie jesteście? :D
Ba twój ex założyciel ładny profil sobie ustawił hihihihi
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Retimno party

Na obecną chwile kto waszym zdaniem bedzie przodował na retimno chodzi mi o sojusz :>:>?? Jak myslicie :)?
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Retimno party

Pomysłowość hahaha ile Ty masz lat? :eek:
Sojusz istnieje, a dlaczego Ty i twój kolega U.R.F (czy jak mu tam) w nim już nie jesteście? :D
Ba twój ex założyciel ładny profil sobie ustawił hihihihi

U.F.O juz nie ma :(???? Miał byc Topka :D
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Retimno party

Ja myślę ,ze będzie jak zawsze i ta tym świecie będą się liczyć Ci co tak dużo gadają:) hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Pomysłowość hahaha ile Ty masz lat? :eek:
Sojusz istnieje, a dlaczego Ty i twój kolega U.R.F (czy jak mu tam) w nim już nie jesteście? :D
Ba twój ex założyciel ładny profil sobie ustawił hihihihi

No wiem że zazdrościsz profilu. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Na obecną chwile kto waszym zdaniem bedzie przodował na retimno chodzi mi o sojusz :>:>?? Jak myslicie :)?

Tak jak pisałem najładniej wygląda GNIEW trochę "młodych" i "starych" graczy- super ale jak będzie wszystko się okaże za max. miesiąc- dwa :)
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Retimno party

Skoro Turek dostał konto to raczej tylko do kibicowania,o ile pamiętam grał na Koryncie,więc wątpię,że grałby na dwóch światach na wysokich obrotach
 
Odp: Retimno party

Pod koniec sierpnia miałem przeprowadzkę i bylem 42 dni na urlopie, dopiero po nim zacząłem grac aktywnie na serwerze :) Powiadasz staty :) też to można sprawdzić a jak nie to mam historie urlopu którą już wklejałem an forum aten:) co do tego ze ktos odszedl z serwera kazdy kiedys skonczy grac na danym serwerze tylko ze ci co skonczyli byli w ataku za mna a nie przede mna dlatego nie mialem motywacji by dojsc do 10 mln pkt w ataku
ta urlop :)
a staty pokazuje co Wielki Król Adasko
najlepszy wojownik na ziemi
26/08/2012 na świecie Ateny podbił miasto
aż szaraka hehe
 
Do góry