Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Ja od dzisiaj nie wychodzę z domu :) I nie śpię po nocach...

Nawet jak pójdę do kuchni, to telefon ze sobą... :)
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Retimno party

Ja od dzisiaj nie wychodzę z domu :) I nie śpię po nocach...

Nawet jak pójdę do kuchni, to telefon ze sobą... :)

Apka jest do bani nie ma sensu kompletnie ;) nie wiem co za typ ją wymyślił ale chyba w grepo nie grał ;)
Daje za dużą przewagę przeciwko graczom bez apki no i ogólnie gra jest cinka przez to bo nie ma elementu zaskoczenia bo puszczasz atak i goście z miejsca się wyrywają idzie atak czeba cofać wojo ;/ i co zrobić jak ty nie masz apki a każdy wokoło ma ;/ na nowym systemie da się obejść ale na starym nie :) To badziewie które daje za dużą przewagę i niszczy element zaskoczenia chyba że koleś akurat siedzi na kiblu i się wypróżnia to wtedy można próbować bo inaczej nic się nie zrobi i to jest takie ja puszczam wojo on puszcza wojo i nic ;) tylko kolony
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Pozwolę sobie jednak skomentować myśli powyżej:
Apka może i cienka, tego nie wiem bo nie mam ale wiem, że cienki to jest gracz który bez zaskoczenia przeciwnika (patrz zastania Go off-line) nie jest w stanie sklecić porządnej akcji i wbić kolona. Jeśli "Element zaskoczenia" ma być tylko poprzez zastanie przeciwnika w kiblu, to po co tu grać?
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Retimno party

Pozwolę sobie jednak skomentować myśli powyżej:
Apka może i cienka, tego nie wiem bo nie mam ale wiem, że cienki to jest gracz który bez zaskoczenia przeciwnika (patrz zastania Go off-line) nie jest w stanie sklecić porządnej akcji i wbić kolona. Jeśli "Element zaskoczenia" ma być tylko poprzez zastanie przeciwnika w kiblu, to po co tu grać?
na pewno grasz bez apki xD

Druga sprawa to jak ja np byłem online to mi kolna wpakowaliście kilka razy ale cofka i kolona nie ma ,a ludzie z apką po prostu nie muszą poświęcać tyle czasu na grepo co ludzie bez a gdy leci kolon to co za problem zrobić cofkę jak zawsze wiesz kiedy idzie kolon ?? Dlatego apka na starym systemie daje zbyt dużą przewagę chyba że siedzisz 24/7 co współczuję chyba że ktoś lubi bo ja bym nie wyrobił :p
No i jak grać bez siedzenia 24/7 jak wokoło wrogowie co mają aplikacje na tele i im ofa nie skasujesz bo zawsze wiedzą kiedy idzie atak a ty nic zrobić nie możesz bo na tym systemie każdy ma gdzieś czy wejdzie atak bez kolona :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Sorry Xalami ale nie masz racji
1. Niema takiego gracza, któremu się nie da wstawić kolona - poza oszustami grającymi na bootach
tylko czasem trzeba znaleźć dobry sposób albo radzić sobie z AT i mieć troszkę farcika

2. Nie trzeba siedzieć 24/7, tylko trzeba sprawić żeby przeciwnik tak myślał

3. To czy idzie kolon, to elementarz Grepo bez wspomagaczy.
Doświadczony gracz na pierwszy rzut oka rozpoznaje kolona

Z tego co piszesz wnioskuję, że nie masz jeszcze wiele doświadczenia w Grepo
i wcale nie mam najniejszego zamiaru Cie obrazić, bo nikt nie rodzi się z wiedzą.
Tylko niepotrzebnie wypowiadasz tezy, które nie są poparte umiejętnościami i wiedzą o
technice tej gry.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Retimno party

3. To czy idzie kolon, to elementarz Grepo bez wspomagaczy.
Doświadczony gracz na pierwszy rzut oka rozpoznaje kolona

Jest to coraz trudniejsze z tymi wszystkimi wspomagaczami i przyśpieszaczami prędkości :))

jestem skłonny napisać że teraz jak wszystko odpalisz na dopalaczach to kolon idzie tyle lub prawie tyle co wolny transport.

Ostatnio sobie sprawdzałem.
Kartografia +10%,
Latarnia +15%
bohater Atalanta +11%
czar przyśpieszony ruch wojsk +30%
Hełm niewidzialności +10%

Generalnie trzeba by było to sprawdzić ale to już niezłe przyśpieszenie kolonika
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Ostatnio sobie sprawdzałem.
Kartografia +10%,
Latarnia +15%
bohater Atalanta +11%
czar przyśpieszony ruch wojsk +30%
Hełm niewidzialności +10%

Generalnie trzeba by było to sprawdzić ale to już niezłe przyśpieszenie kolonika

To nie do końca tak jest, bo to się nie sumuje wprost, a te procenty są liczone od jakiejś nieznanej mi bazy
Jednak masz rację, że jest trochę trudniej, ale nadal wolniej od czegokolwiek innego
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Retimno party

To nie do końca tak jest, bo to się nie sumuje wprost, a te procenty są liczone od jakiejś nieznanej mi bazy
Jednak masz rację, że jest trochę trudniej, ale nadal wolniej od czegokolwiek innego

ja nie powiedziałem że to się sumuje. A liczy się to od bazy ale jest tto robione tak:

powiedzmy baza jest 500 sekund
a wiec kartografia przyśpiesza kolona o 10 sekund a wiec my musimy wykonac działanie 500/1,1 = 454sekund
kolejny już leci od 454 bo % są przemienne czyli 454/1,15 = 394sekund
kolejne już jest od 394 itd.

reasumujac daje to niezły wypał haha
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Retimno party

Sorry Xalami ale nie masz racji
1. Niema takiego gracza, któremu się nie da wstawić kolona - poza oszustami grającymi na bootach
tylko czasem trzeba znaleźć dobry sposób albo radzić sobie z AT i mieć troszkę farcika

2. Nie trzeba siedzieć 24/7, tylko trzeba sprawić żeby przeciwnik tak myślał

3. To czy idzie kolon, to elementarz Grepo bez wspomagaczy.
Doświadczony gracz na pierwszy rzut oka rozpoznaje kolona

Z tego co piszesz wnioskuję, że nie masz jeszcze wiele doświadczenia w Grepo
i wcale nie mam najniejszego zamiaru Cie obrazić, bo nikt nie rodzi się z wiedzą.
Tylko niepotrzebnie wypowiadasz tezy, które nie są poparte umiejętnościami i wiedzą o
technice tej gry.

Wysunołem to z tego ile gram na starym systemie czyli niewiele ;) Jednak dla mnie nadal to jest masakryczne z apką nie chodzi o to żeby wstawić kolona bo to da się zrobić ale go utrzymać to inna bajka jak i problem jest taki że jak cie nie ma to czasami skasują ci wojo a ty im tego nie zrobisz bo np raz jak se weszłem na grepo puściłem ognie o jakiejś 2 w nocy i już sówka i inne czary i na pusto :p Przypadek ?? nie sądzę:rolleyes: Ja piszę że apka daję zbyt duże korzyści na starym systemie bo nigdy takim osobom ofa nie upolujesz nie bylo mnie raptem 3-4h już kolony w miastach :p z gościem z apką to nie przejdzie bo będzie wiedział że kolon idze to samo mają inni gracze :) Dlatego nie lubię apki bo daję zbyt dużą przewage na tym systemie w moim odczuci przynajmniej :( możę ty tam se radzisz ja nie ale zauważyłem parę błędów które popełniłem i trochę boli też to że jak ci tego kolona wpakują to ciężko odbić a osobie z apką nie ,ponieważ od razu reaguje na tego kolona robi klina i cofkę :cool: możę nie mam racji ale takie mam odczucia
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: Retimno party

Wulkan wywala gracza który ma okupacje ....
Coś nowego..
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Retimno party

Coobras ,lepiej , jak się pisze po pomoc (kiedy jeszcze tylko 600 birem stało i szły 3 wsparcia) ,twój sojusz olewa sobie...
Próbowali tylko rozbijać moi koledzy z pi i JON'y do których teraz się przeniosłem.
Choć wam gratuluję mobilizacji ,że wytrzasnęliście 5k birem w trybie przyśpieszonym. :(
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Retimno party

Wulkan wywala gracza który ma okupacje ....
Coś nowego..

Coobras a Ty nie miałeś podbić świata z wielką ekipą, którą szykował tutaj *deejay*?
bo już go nie widzę tutaj :)
znowu Robercik naobiecywał i nie wyszło?
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Retimno party

Jest ktoś z forum na tym świecie ? Taki bardziej "nowy" ? ;3
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Retimno party

No tak pytam bo szukam osoby która by ze mną pograła :p
 
Do góry