Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Możecie się zalogować na Retimno?
Inne światy mi chodzą tylko nie ten.
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

#GREPOPUDELEK DONOSI JAKO PIERWSZY:

REWOLUCJA W REALU! ANCELOTTI WYMIENIA SKŁAD!

CarloAncelotti-thumb-460x276-1836.jpg


Do redakcji #GREPOPUDELKA dotarła szokująca wiadomość, która poruszy nie tylko świat Retimno, ale również wielkiej piłki!

Podobno trener REALU Carlo Ancelotti niezadowolony z ostatnich wyników swojej drużyny natychmiast kazał wymienić cały skład!
Do zwolnienia poszli światowej klasy piłkarze jak CR7, Gareth Bale czy James Rodriguez. Trener powiedział, że teraz postawią na młodych, niedoświadczonych, ale tańszych i z sercem do walki.

W związku z tym skauci REALu poszukując godnych następców Los Blancos natrafili na sojusz Trzciciele Bobrzej Norki/Oręża. Wysłali do graczy tego sojuszu wiadomość, zawierającą jedno proste zdanie:

REAL WZYWA!

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że odzew był znaczący, a do naszej redakcji już trafiły protokoły z pierwszych meczów sparingowych. Jak prezentuje się nowa 11-stka REALU?

#GREPOPUDELEK przedstawia to jako pierwszy:


tbo.JPG


Redakcja #GREPOPUDELKA
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

sestero powiedz mi
ty serio tak głupi jesteś czy tylko udajesz?
na całym serwerze gracze biorą urlopy i mają to gdzieś a ty swoje durne komentarze wymyślasz...
ty i twoje pijaki nie potrafiliście pokonać orłów a co dopiero szukasz okazji do walki z Bobrami
teraz kiedy się dogadaliście z ozetami i orłami myślisz że będziesz kimś? bo nie masz jaj do walki na więcej jak jeden front
ale kto by się tobą i twymi lamentami przejmował
pffff


bajabongo pffff
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

myślę, że jeżeli chcesz się licytować na wykształcenie(bo rozumiem, że to jest dla Ciebie wyznacznikiem głupoty, skoro nie potrafisz odróżnić ironii na bądź co bądź wysokim poziomie) to śmiało możemy się licytować.

co do moich cojones:
kolego najdroższy ZP od początku nigdy nie walczyło na jeden front(ba, sam wywoływałem wojny, które były nikomu nie w smak-w imię zasad)-co więcej dogadaliśmy się z OZ? Z orłami? Ba-Nas jest raptem 20u, ale przecież OZ to nooby są, a na dodatek Redka przecież na urlopie :) nie szukam pretekstu do walki, bo niejako cały czas w niej uczestniczę, ale w żadnej z wojen(ja wiem, my się nie liczymy, coś jak Wulkan na tym świecie) w której brałem/biorę udział-nie uciekałem na urlop, bo mnie Real wezwał :)

traktuj to z humorem, nie ciśnieniuj się :) będziesz dłużej żył jak nie będziesz miał zmartwień.


edycja:

ps mogę Cię zaliczać do swoich fanów? bo chyba wszystkie Twoje 8 postów było o mnie :)
 

DeletedUser22453

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ciekawa ta obrona ;) już wiadomo czemu wszyscy są na urlopie hihi
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

możesz śmiało
załóż klub to nawet do niego się zapisze
nudzą mnie po prostu twoje posty do gloriana by zmienił swój profil
nudzi mnie ciągłe twoje powtarzanie że to ozety wygrały retimno


a najbardziej rozbraja mnie to że ciągle piszesz o ozetach/glorianie a o pijakach nic
nie osiągnęliście nic jako sojusz
w walce byliście lani przez orłów bobrów ozetów - wtedy milczałeś na forum
nagle bum - ozety zaproponowały wam *pomoc w budowie ich cudów* i co? od razu jak na klęczkach do Częstochowy polecieliście a ty i *ozety to tamto sramto i owamto na forum* zacząłeś pisać
a teraz piszesz by się bobry ciebie *bały* bo *wracasz do gry*
co to? ferie zimowe zaczynasz? takiś kozak że gdy inni pracują ty masz *leżing plażing* ?

zacznij pokazywać coś jako Pijak niż jako ozetek którym nie jesteś

bajabongo pffff twój wielki fan!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ojejku od czasu kiedy Glorian ogłosił że Wulkan bezapelacyjnie wygrał Retimno i że przegoni OZ na m34 a ich cuda zrówna z ziemia nikt nie napisał tu tylu głupstw :D

Za Sestera pisała nie będę bo sam sobie da radę. Prostuje tylko bzdury tutaj wypisywane o stosunkach na linii Pijaki - OZ.

- OZ nigdy nie prowadziło wojny z Pijakami i nigdy ich nie lał
- OZ zawsze czuło sympatię do Pijaków ponieważ też nadużywają
- OZ wiedział o planach napuszczenia Pijaków na nas tak, żebysmy mieli front wokoło
- OZ nie proponował Pijakom udziału w budowie cudów i nie liczył na ich pomoc i o nią nie zabiegał
- OZ bardzo cieszą sukcesy militarne Pijakow w walkach z Boberami bo Bober to szkodnik co niszczy wały przeciwpowodziowe i powoduje podtopienia
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

możesz śmiało
załóż klub to nawet do niego się zapisze
nudzą mnie po prostu twoje posty do gloriana by zmienił swój profil
nudzi mnie ciągłe twoje powtarzanie że to ozety wygrały retimno


a najbardziej rozbraja mnie to że ciągle piszesz o ozetach/glorianie a o pijakach nic
nie osiągnęliście nic jako sojusz
w walce byliście lani przez orłów bobrów ozetów - wtedy milczałeś na forum
nagle bum - ozety zaproponowały wam *pomoc w budowie ich cudów* i co? od razu jak na klęczkach do Częstochowy polecieliście a ty i *ozety to tamto sramto i owamto na forum* zacząłeś pisać
a teraz piszesz by się bobry ciebie *bały* bo *wracasz do gry*
co to? ferie zimowe zaczynasz? takiś kozak że gdy inni pracują ty masz *leżing plażing* ?

zacznij pokazywać coś jako Pijak niż jako ozetek którym nie jesteś

bajabongo pffff twój wielki fan!

Drogi mój fanie już Tobie odpisuję:

a najbardziej rozbraja mnie to że ciągle piszesz o ozetach/glorianie a o pijakach nic
nie osiągnęliście nic jako sojusz
gdybyś miał realne pojęcie o naszych wojnach, naszym terenie to zapewne byś wiedział, że ogromnym sukcesem i zasługą graczy, którzy jeszcze grają w ZP jest fakt, że jeszcze tu jesteśmy :) może dla Ciebie to nic, ale dla Nas to sporo :) patrz historia jak powstało ZP-jego rozłamy, brykania graczy itp to naprawdę wielki sukces, że jeszcze jesteśmy i że graczom "się chce" ile osób chciało kończyć-ja to wiem i wiem kiedy :)

nie osiągnęliście nic jako sojusz
w walce byliście lani przez orłów bobrów ozetów - wtedy milczałeś na forum
wojna z bobrami(nazwijmy ją pierwszą) była zakończona przez moją kłótnię z Mańkiem-ja wiem, że Ty zapewne jesteś z takiego sojuszu, że przelatujecie po wrogach jak walce, my niestety jestesmy ludzmi bez clickerow itp i tu śmiało napiszę-pierwsza wojna praktycznie wygasłą-wyspy wymieszane były pobunkrowane i zarowno jednej i drugiej stronie nie chcialo się walczyc, checi zwyczajnie odchodzily-wtedy napisałem do TBO o pon, druga wojna, która wybuchła po świętach bożego narodzenia-byłaa niejako uderzeniem wyprzedzającym tego co na ptaszki zaspiewaly o wielkich wywodach forumowo-wiadomosciowych jak to bobry nas zniszcza po nowym roku.
co do wojny z Orłami-zawsze chyba tylko ja o nich pisałem, inne sojusze pomijały, a to bardzo dobry sojusz jest i cieszę się, że teraz współpracujemy jak to mówią-z najgorszego wroga może powstać najlepszy sojusznik, ale jeśli pytasz oto to tak-gdyby nie trójka walecznych Fazacool, Dzizus, Trufel to już pewnie dawno byśmy tę wojnę przegrali sromotnie.
co do OZ i walk z nimi-gdy zerwaliśmy PON, jasno było powiedziane, że my pierwsi nie zaczniemy, ale każdy atak na Nas będzie się wiązał z należytą odpowiedzią-co zresztą chyba dwukrotnie tylko zrobiliśmy jak legionista atakował Koris i pomoglismy Cypiskowi w przejeciu miasta.
zresztą przeważnie piszęw temacie sytuacja na świecie, więc nie widzę przesady w komentowaniu wszystkich walk na świecie
o wszystkim pisałem na forum-tak samo jak pisałem, że Bobasy Apokalipsy nas leją i FF-tak, bo zwyczajnie na ich terenach jest Nas za mało, ale latanie ogniami na południowy wschod m46 czy też m47 po 5-6h wiedzac, ze sa wstanie wstawic 15k birem na okupacje mija się z celem i gracze to wiedzieli i byli o tym informowani :)

nagle bum - ozety zaproponowały wam *pomoc w budowie ich cudów* i co? od razu jak na klęczkach do Częstochowy polecieliście a ty i *ozety to tamto sramto i owamto na forum* zacząłeś pisać
a teraz piszesz by się bobry ciebie *bały* bo *wracasz do gry*

a proponowały i OZety i Bobry i dostali takie same odpowiedzi-budowaliśmy sobie na spokojnie i dla jaj karczmę u cerbera z latarnią, gdzie wstawiliśmy ponad 1000 cerberów i brak jaskinii-taki oto nasz mały sukces-cieżką pracą i rekrutacją cerberów okraszony, bez ciśnień i ze śmiechem. co do pomocy-owszem posłałem kiedyś Redce z 8u miast surke, bo mi sie przelewała :) i poprosiłem, żeby Konradwilk na kilka dni do nich dołączył i im pomógł.

a teraz piszesz by się bobry ciebie *bały* bo *wracasz do gry*
co to? ferie zimowe zaczynasz? takiś kozak że gdy inni pracują ty masz *leżing plażing* ?

Bobry się mnie bać nie muszą-ja jestem pokojowy gracz :)
kto i czym się zajmuje w pijakach? ano ja i po części Fazik i Sebski-Fazik ma swoje walki, a Sebski misję edukacyjną, bo jemu się jeszcze chce i prowadzi akademię :) wszak wątroba wieczna nie jest :) mamy prosty układ-ja ogarniam forum, cele, dyplomację, rezerwacje, wymianę butelek i czasami komuś esperal wszyję-taki zestaw małęgo chirurga mam to się bawię. W zamian za co? a to proszę Ciebie za miasta z rozbiórki wewnętrznej, karmię się nimi, są najlepsze! jak się pijakom nudzi-to się sami rozbieramy-skoro od **Gloriana* jestes to powinienes wiedziec jak to jest :) wszak Jony byli Wam jak bracia :) bracia pijacy :)
a co do ferii to miałem je ostatnio bodajże za czasów studenckich, więc dobre 4 lata temu jak robiłem licencjat :) i też mam pracę i gram w pracy-straszne.

zacznij pokazywać coś jako Pijak niż jako ozetek którym nie jesteś

pokazałem to w ostatnim grepopudelku, bo część graczy i ich szybkie urlopy to m.in. moja zasługa-tak tak wiem, że to niemożliwe dla Ciebie.

a i co najważniejsze-OZ wygrały świat, a **Glorian* nie zmienił dalej opisu :)

jak kiedyś będziesz w Trójmieście to napisz-podpiszę się Tobie na piersiach :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

a i co najważniejsze-OZ wygrały świat, a **Glorian* nie zmienił dalej opisu
dodaj do tego: jako Pijacy niczego prócz przetrwania nie osiągnęliśmy podczas gdy Bobry mające wszystkie czerwone granice do dziś wytrwali i lecą dalej po cuda ozetów :) i będę zadowolony :)
jak będziesz kiedyś na południu Polski też daj znaka :) autograf masz jak w banku :)

twój fan! bajabongoo pfffff
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

a mi się wydaje, że jednak osiągneliśmy wiele-Jony zdradzone przez Wulkan już nie istnieją, my zdradzeni przez graczy TBO-mamy się dobrze-a oni urlopują.
Rozumiem, że zaraz wrócisz do tematu, że po cudach ble ble, ale to nie my chcieliśmy blokować OZ, żeby zabawa trwała dłużej, więc jak ktoś z takim nastawieniem budował cuda, to niech teraz podejmie rękawice, a nie ucieka na urlop :)
tyle chyba w temacie, najśmieszniejsze jest jednak to, że nikt z Bobrów tutaj nie ma pretensji, za to Ty z końca świata(bo mniemam, że jesteś z mórz z "centrum", gdzie Wulkan toczył swe boje, skoro nie miałeś bladego pojęcia co się działo na terenach walk ZP) plujesz jadem i próbujesz zdyskredytować mnie jako gracza :)
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

a mi się wydaje, że jednak osiągneliśmy wiele-Jony zdradzone przez Wulkan już nie istnieją, my zdradzeni przez graczy TBO-mamy się dobrze-a oni urlopują.
Rozumiem, że zaraz wrócisz do tematu, że po cudach ble ble, ale to nie my chcieliśmy blokować OZ, żeby zabawa trwała dłużej, więc jak ktoś z takim nastawieniem budował cuda, to niech teraz podejmie rękawice, a nie ucieka na urlop :)
tyle chyba w temacie, najśmieszniejsze jest jednak to, że nikt z Bobrów tutaj nie ma pretensji, za to Ty z końca świata(bo mniemam, że jesteś z mórz z "centrum", gdzie Wulkan toczył swe boje, skoro nie miałeś bladego pojęcia co się działo na terenach walk ZP) plujesz jadem i próbujesz zdyskredytować mnie jako gracza :)

Miałem już nie pisać na forum ale muszę :)
Sestero tobie to cos sie pomyliło z ta zdradą TBO.
Dostaliście jakies info że niby TBO ma was zaatakować po nowym roku.
Gdyby nawet tak naprawdę miały was bobry zaatakować to co jak co ale przynajmniej 24h przed tym byscie wiedzieli że koniec pona będzie.
To akurat może powtwieidzić sporo osób że TBO czy jak się ten sojusz kiedykolwiek nazywał nigdy bez żadnego uprzedzenia paktów nie łamał.
Pakt to pijaki złamały bo bez żadniego wypowiedzenia zaatakowali TBO.
Nawet Gała pisał do ciebie dlaczego nas zaatakowaliście bez zadnego powiadomienia to odpisaliście że wasze ataki to jest właśnie wypowiedzenie paktu.
Więc nie pisz głupot że TBO was zdradziło bo to wy bez żadnego wypowiedzenia pona zatakowaliście TBO
A że ktoś dużo gada na forum to wcale nie znaczyło że bylibyście zaatakowani bo akurat same te osoby nie mogły o tym zadecydować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

o zdradzie pisałem w kontekscie odejscia i rozpoczecia atakow przez ekipę Zgredkovskich, Oszczepów itp, stare dzieje.
fakt-PON był zerwany niezbyt po dżentelmeńsku :)
i nie były to ataki, tylko wspieranie okupacji Orłów u Was, po czy jak rozmowa z Tonym się zakończyła-ruszyły ataki od Oszczepa :)
a to, że namawialiście inne sojusze do walk z Nami poprzez PW i Wasze forumowe rozmowy do Nas dotarły :)
A że ktoś dużo gada na forum to wcale nie znaczyło że bylibyście zaatakowani bo akurat same te osoby nie mogły o tym zadecydować.
a to dziwne, bo jak z Tonym pisałem o PONie to pisał mi, że główny głos należy do tych co z Nami sąsiadują, a info o planowanej przez Was napaści też wypłyneło od tych samych naszych sąsiadów.
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Widzisz tylko nawet jeśli to wszystko prawda to wy bez żadnego ostrzeżenia zerwaliście pona więcc stwierdzenie że TBO was zdradziło mija się z prawdą
No i pewnie tych rozmów które dostałeś nie zamieścisz bo kultura tego wymaga
smiley_emoticons_lol.gif


Twierdzenie że osoby które są tam na froncie uciekły przed wami na urlopy też jest sporo naciągane co zresztą pewnie niedługo zauważysz.
Ciekawe co wtedy napiszesz.
smiley_emoticons_smilenew.gif


normalnie się boję na urlop iść bo zaraz napiszesz że przed pijakami uciekłem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

to się ucieszę, większość z ZP nie wybiera się na nowy świat to będzie co tutaj jeszcze robić, a z Wami zawsze jakieś pkt fajne wpadają :)
zresztą to chyba nie moje słowa są :) a bodajże-Elenny? :)
i znalazłem z dedykacją dla Was :)
bo chyba coś na kacu nuciłeś ostatnio :)
ze sceny zejść

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a co do wklejania rozmów-nie prez grzeczność, a przez obawę przed administracją-za to jest ban na forum, czego już doświadczyłem :)) życie towarzyskie by mi się skończyło
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

o zdradzie pisałem w kontekscie odejscia i rozpoczecia atakow przez ekipę Zgredkovskich, Oszczepów itp, stare dzieje.
fakt-PON był zerwany niezbyt po dżentelmeńsku :)
i nie były to ataki, tylko wspieranie okupacji Orłów u Was, po czy jak rozmowa z Tonym się zakończyła-ruszyły ataki od Oszczepa :)
a to, że namawialiście inne sojusze do walk z Nami poprzez PW i Wasze forumowe rozmowy do Nas dotarły :)

a to dziwne, bo jak z Tonym pisałem o PONie to pisał mi, że główny głos należy do tych co z Nami sąsiadują, a info o planowanej przez Was napaści też wypłyneło od tych samych naszych sąsiadów.

Wiadomo od kogo, tylko mało osób wie w jakim celu "wypłynęła" taka ploteczka, zgrabnie wyssana z palca.
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no na kacu bylem ostatnio ,ale co niby nuciłem?
pytam poważnie bo musiało mi z głowy wylecieć , a nie chce mi sie po forum naszym szukać :)
Jesteś pewnie lepiej w nim oblatany niż ja
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

to się ucieszę, większość z ZP nie wybiera się na nowy świat to będzie co tutaj jeszcze robić, a z Wami zawsze jakieś pkt fajne wpadają :)
zresztą to chyba nie moje słowa są :) a bodajże-Elenny? :)
i znalazłem z dedykacją dla Was :)
bo chyba coś na kacu nuciłeś ostatnio :)
ze sceny zejść

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a co do wklejania rozmów-nie prez grzeczność, a przez obawę przed administracją-za to jest ban na forum, czego już doświadczyłem :)) życie towarzyskie by mi się skończyło


Nie da się podważyć czegoś co nie istnieje, więc nie będę próbował, bo mi się nie chce.
Pora na kolację!
smiley_emoticons_panik4.gif

smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

to się ucieszę, większość z ZP nie wybiera się na nowy świat - jeden plus - mniej zdrajców na świecie
a z Wami zawsze jakieś pkt fajne wpadają - z ZP naliczyłbym 3 aktywnych pijaków - reszta to zupełni deffowcy lub idlerzy - a ta trójka liczy na pomoc orłów i ozetów bo wiedzą co sami mogą
co do *ze sceny zejść* - wy już spadliście

i nie pluje jadem
ale twojego lizania tylnej części ciała ozetów już znieść się nie dało po prostu

bajabongo pfffff
 
Do góry