Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

no na początku wejść chcę, żeby być....ale nie pamiętam abym w coś grał po to, żeby przegrywać
smiley_emoticons_lol.gif
Czemu na Juktasie "dostalem baty" ale uciechy z tego mialem sporo i nigdy nie czulem ze tam przegralem hihi przegrali Ci co tak glosno krzyczeli ze problemow nie beda mieli a sie zdziwili troszeczke:cool:
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Retimno party

no z juktas wyszedł ciekawy świat...moze dla tego, że takie ee lekko mówiąc poradziło sobie w każdej wojnie jaką toczyło, mimo, że zawsze miało o polowę miej miast i graczy od przeciwników...na starym podboju nic dziwnego, ale tam jest nowy
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

no z juktas wyszedł ciekawy świat...moze dla tego, że takie ee lekko mówiąc poradziło sobie w każdej wojnie jaką toczyło, mimo, że zawsze miało o polowę miej miast i graczy od przeciwników...na starym podboju nic dziwnego, ale tam jest nowy
smiley_emoticons_lol.gif
Zaraz tutaj bedzie spinka o Juktas hihi
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Retimno party

hihi Andrzej jak zwykle 4 rano:) kogo tu Kafelku bedziesz lał?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Ja gram, bo mi pasuje ;) a sam zadecydujesz czy zagrasz czy nie.

P.S ale radziłbym ci zagrać, bo na kolejny świat nigdy nie wiesz ile będziesz czekał, a mogą to być np 4 miesiące :/


A ja stawiam max 2-3 tygodnie i wyjdzie świat z nowym podbojem ;)
 

DeletedUser18244

Guest
Odp: Retimno party

Wszyscy może wejdźmy do jednego sojuszu..:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

zapowiada nam się najlepiej obsadzony polski świat na grepolis jak wszystkie ekipy dopiszą które się tu zapowiedziały Korynt pobije na łeb na szyje choć tam już obsada była rewelacyjna mimo że dużo naszych tuzów grało na EN już nie mogę się doczekać tego świata :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

To raczej będzie niewypał bo wszyscy są pochłonięci na FO :p taka mała nienawiść będzie panowała pewnie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

nie wypał moze byc tylko przez czas startu serwera

Mi tam czas nie przeszkadza :D będzie to będzie ja się nie pcham z godziną ani z dniem :) wszyscy tak gadają oj ale będzie dym... a zobaczycie ze to kicha będzie :)
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Retimno party

No kandydatow do bitki to dla was chyba nie braknie:)
 
Do góry