Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.

DeletedUser30831

Guest
Cytując jednego z myślicieli grepolis . ,,Siedzisz na jakimś niszowym froncie zamiast iść na główny front, gdzie biją się najlepsi" (tak mi ta osoba napisała)
Przepraszam ale czy mógłbyś rozwinąć myśl? Mam miasta na m53 m33 i m43 i straciłem tylko jedno miasto podczas pisania egzaminu więc gdzie jest ten największy front to chętnie wpadnę :)

A nawiązując jeszcze do Xiunkos, nie mogę jeszcze bardziej przyłożyć się do gry bo wtedy chyba sam sobie klocki bym wstawiał i oddawał wam miasta bo póki co wszystkie wasze akcje nie przyniosły skutku :p
 
Panie i Panowie przedstawiam wam Hipokrytę, pare stron temu pisał że to Forum nie ma poziomu, że ortografia i interpunkcja jest na niskim poziomie oraz że odpowiedzi nie są na poziomie oraz są nie do zrozumienia a teraz odpowiada mi "XD?". Oj nieładnie się tak wywyższać a później robić dokładnie to samo :( . Już myślałam że dostanę rozbudowaną odpowiedź godną mojego pytania ale cóż :rolleyes:
 
Przepraszam ale czy mógłbyś rozwinąć myśl? Mam miasta na m53 m33 i m43 i straciłem tylko jedno miasto podczas pisania egzaminu więc gdzie jest ten największy front to chętnie wpadnę :)

A nawiązując jeszcze do Xiunkos, nie mogę jeszcze bardziej przyłożyć się do gry bo wtedy chyba sam sobie klocki bym wstawiał i oddawał wam miasta bo póki co wszystkie wasze akcje nie przyniosły skutku :p
Wczoraj miasto straciliście a na okupacji stało niecałe 15k birem chyba, nie uważacie że ta świątynia do ogni jest wam niepotrzebna jak i tak nie odbijacie ?
 
Wtedy nikt inny poza 15 graczami kroniki by nie pisał na tym forum :D

Czy kiedyś zobacze post kiedy OSzczep nie pisze jaki to on jest super dobry xD? Już napisałeś to tyle razy, jaka kronika dobra etc , ze chyba wystarczy co ?


Czy napisałem KIEDYKOLWIEK na FO jaki ja jestem dobry?
Proszę zacytować/wrzucić screena i przelewam stówę na wybrany przez ciebie cel charytatywny.
 

DeletedUser30831

Guest
Wczoraj miasto straciliście a na okupacji stało niecałe 15k birem chyba, nie uważacie że ta świątynia do ogni jest wam niepotrzebna jak i tak nie odbijacie ?
Ale to wy nam wbiliscie okupke pod ogniową czy mowa o m53 gdzie każdy tylko liczy na pw i nic więcej? :D


z miesiąc temu ci pod bonus wjechałem, piszesz egzaminy o 23? XDD

Wbiłeś okupke w mieście które było oddalona od czegokolwiek związanego z sojkiem, gdzie wstawiłem jedynie info na forum, ale gratuluję że po takim czasie wciąż pamiętasz tak wielkie osiągnięcie xD

A fragment o egzaminie odnosił się do straty na m53 :p
 

DeletedUser23982

Guest
Przepraszam ale czy mógłbyś rozwinąć myśl? Mam miasta na m53 m33 i m43 i straciłem tylko jedno miasto podczas pisania egzaminu więc gdzie jest ten największy front to chętnie wpadnę :)

A nawiązując jeszcze do Xiunkos, nie mogę jeszcze bardziej przyłożyć się do gry bo wtedy chyba sam sobie klocki bym wstawiał i oddawał wam miasta bo póki co wszystkie wasze akcje nie przyniosły skutku :p
,,spokojnie bo ci żyłka pęknie " jakby nie patrzeć był to żart
 

DeletedUser26488

Guest
Wbiłeś okupke w mieście które było oddalona od czegokolwiek związanego z sojkiem, gdzie wstawiłem jedynie info na forum, ale gratuluję że po takim czasie wciąż pamiętasz tak wielkie osiągnięcie xD

A fragment o egzaminie odnosił się do straty na m53 :p
jasne, to tylko wyspa obok świątyni do ogni, która już nie jest w waszym posiadaniu
i jest to wioska z 53

a pamiętam, bo cofki 15 sek po kolonie ciężko się zapomina XD
 

DeletedUser30831

Guest
Jeju jak ja uwielbiam takich graczy, najpierw wielkie mniemanie a później takie no ale to się nie liczy booooo...... . Aż mi się cieplutko na serduszku robi jak widzę że ten gatunek graczy jeszcze nie wyginął chociaż jest tępiony od lat ;)
Gdyby nie fakt że jest tutaj ponad 100 stron to znalazłbym fragment w którym mówisz że wbilismy Ci kolona na morzu na którym tylko klepiesz festyny i nie jest Ci do niczego potrzebne - pod nasza ogniową XD
 
Gdyby nie fakt że jest tutaj ponad 100 stron to znalazłbym fragment w którym mówisz że wbilismy Ci kolona na morzu na którym tylko klepiesz festyny i nie jest Ci do niczego potrzebne - pod nasza ogniową XD
O ja ci mogę go znaleźć skarbie, ja tu tylko słupie na tym świecie to ty pare stron temu się wywyższałeś oraz umniejszałeś graczy którzy grają gorzej i pasywniej oraz sugerowałeś że królik poświęca wszystko czym można zinterpretować że chcesz mu dogryźć że nie jesteś tak dobry jak on :)
 

DeletedUser30831

Guest
O ja ci mogę go znaleźć skarbie, ja tu tylko słupie na tym świecie to ty pare stron temu się wywyższałeś oraz umniejszałeś graczy którzy grają gorzej i pasywniej oraz sugerowałeś że królik poświęca wszystko czym można zinterpretować że chcesz mu dogryźć że nie jesteś tak dobry jak on :)
Ja się nigdy nie miałem zamiaru wywyższyć, może źle zinterpretowałaś moje wypowiedzi, moje wpisy od samego początku miały na celu obniżenie ego futerek które od początku świata adorują się w każdym wpisie, i gdyby nie fakt, że ich zachowanie wychodzi poza forum, ba nawet poza grepo i prowadzi do sytuacji w której wysyłane są groźby, to nawet bym jednego wpisu nie zamieścił. Serio, wystarczy że ta gra znowu dla każdego będzie tylko gra i forma rozrywki a nie miejscem gdzie na siłę chce się wywyższyć do rangi Boga wyzywając innych i powodując taka masę agresji. Tym samym aby przerwać to wzajemne nakręcanie siebie nawzajem, przeproszę wszystkich którzy poczuli się urazeni i jeszcze raz zachęcam aby GRA stała się dla was tylko GRĄ
 
Czy napisałem KIEDYKOLWIEK na FO jaki ja jestem dobry?
Proszę zacytować/wrzucić screena i przelewam stówę na wybrany przez ciebie cel charytatywny.
Nie znalazłem, pamięć jak to pamięć bywa zwodnicza, ale do błędu sie przyznawać nie wolno wiec na 100% usunąłeś tego posta, może chociaż 50 ziko dla mnie za chęci ? Ja student to taka hmmm "Wsparcie narodowego dobra naukowego" ? Czy jakoś tak ?


Ps Bano 0 oszczep 1 :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry