Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.
hehe a ty ciagle nie mozesz zrozumiec ze poprzeczki tak nisko jak rywalizowanie na to kto komu zabierze wioske uważam za śmieszne ze po nigos moge je zostawic samiec vs xyz xyz 2 itd dyspozycja dnia chwili i tu robi sie istny melodramat zostawie to przeciętniaką.
zdrowa królik zdrowa rywalizacje,wiesz co mamy sobie do wyjasnienia,jakie miales warunki etc prosze o to na tym swiecie masz idealne a i ja tak jak lubie poprzeczka wysoko. wiec moze o to kto ten świat wygra?
 
O co ci chodzi, wychodzisz z jaskini i coś się sadzisz kiedy wszyscy o tobie już dawno zapomnieli. Chcesz coś to pisz mi na priv konkretnie i nie rób szopki pod publiczkę, dość już tu frustratów napisało posty szukając atencji ze wspomnianym przez ciebie samcem na czele.
A jak chcesz się zakładać kto wygra świat to może nie grając w koalicji na 10 sojuszy, samemu mając 4 miasta. Nawet jeśli futerka nie wygrają, to będzie to nasza wina a nie twoja zasługa.
 
O co ci chodzi, wychodzisz z jaskini i coś się sadzisz kiedy wszyscy o tobie już dawno zapomnieli. Chcesz coś to pisz mi na priv konkretnie i nie rób szopki pod publiczkę, dość już tu frustratów napisało posty szukając atencji ze wspomnianym przez ciebie samcem na czele.
A jak chcesz się zakładać kto wygra świat to może nie grając w koalicji na 10 sojuszy, samemu mając 4 miasta. Nawet jeśli futerka nie wygrają, to będzie to nasza wina a nie twoja zasługa.
no ale ja nie :) pisalem ci ze jak nadarzy sie okazja przyjme,o to jest. złożyłeś mi ta oferte "solo" oficjalnie tu wiec nie mam zamiaru pisac privow do ciebie. szkoda mi pamieci na archiwizacje. a co mnie obchodza wszyscy? zadalem tylko pytanie czy aktualna oferta ale schylać sie do rywalizacji na to kto komu zabierze wioche nie mam zamiaru. ale co ty sie martwisz moim problemem? za szczere checi pomocy dziekuje. do bledu trzeba tez umiec doprowadzic.
ale to luzna propozycja krolik
Zamawiam miejsce siedzące w pierwszym rzędzie
nie no we no w drugim,bo mi przeciez zarzuci ze tak sei trzymalem spodnicy ze malo nie porwalem.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry