Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.
Tak sobie weszłam na forum, wrzucić rączki-polubki Kacpiemu, a tu ciągle te same oznaki braku zainteresowania światem zewnętrznym i dramy :D

Stęskniłam się xD

@edit

Zepka, w Twoim zdaniu również brakuje przecinka. Skoro już się tak czepiasz szczegółów :) Znaczy na screen'ie.
 
Moda na sukces odc.7864. Kornelcia kontynuuje prywatną vendettę - w myśl zasady: "inni nie mają racji bo ja wiem lepiej". Bohaterka naszej soap opera odkryła nowe powołanie, którym jest nauka poprawnej polszczyzny i wpajanie tego wszystkim tu obecnym. Nowe zajęcie nijak jednak nie wpłynęło na zaniechanie intryg w polskim światku grepolis. W końcu nieważne co mówią o niej byle było głośno.
 
Tak sobie weszłam na forum, wrzucić rączki-polubki Kacpiemu, a tu ciągle te same oznaki braku zainteresowania światem zewnętrznym i dramy :D

Stęskniłam się xD

@edit

Zepka, w Twoim zdaniu również brakuje przecinka. Skoro już się tak czepiasz szczegółów :) Znaczy na screen'ie.
Uza, jeżeli już się czepiasz, że ja się czepiam, iż Wera się czepia czepiania XiunKos147 – bądź tak miła i wskaż mi, w którym miejscu go brakuje. :)
 
A może tak dla odmiany zakończycie te dyskusje na tym forum?
Jesteście teraz w jednym sojku/koalicji to może temat tam założycie?
Mnie to naprawdę śmieszyło przez długi czas, ale powoli zaczyna być męczące.
Podobno w myśl zasady mądrzejszy ustępuje ktoś się znajdzie?
Ps teraz na tym forum jak na maturze z języka polskiego.
Pozdrawiam cieplutko w ten piękny czwartkowy dzień. Życzę zdrowia i sukcesów wszystkim.
 
A może tak dla odmiany zakończycie te dyskusje na tym forum?
Jesteście teraz w jednym sojku/koalicji to może temat tam założycie?
Mnie to naprawdę śmieszyło przez długi czas, ale powoli zaczyna być męczące.
Podobno w myśl zasady mądrzejszy ustępuje ktoś się znajdzie?
Ps teraz na tym forum jak na maturze z języka polskiego.
Pozdrawiam cieplutko w ten piękny czwartkowy dzień. Życzę zdrowia i sukcesów wszystkim.
Nie proszę nie. Niech oni już skończą, na dc po 300 wiadomości ich trudnych spraw. Ile można tego słuchać
 
Status
Zamknięty.
Do góry