Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.
Witam wszystkich zgromadzonych ;-) Wyjaśnię mój opis co do wojska skąd mógł pozyskać pan Turek kebab to wioski przez 2 min mógłby zebrać ma 50-70 szt na przyspieszonej produkcji max kilkanaście procek nie był w stanie wyzłocić bo była podmianka po ataku miał niecałe 2 min jak wycofałem kolona i wchodził nowy. Ale mniejsza o to. Ludzie gram w grepo od 2011 roku z przerwami to czy złoce to nie wasza sprawa dużo osób złoci już ten temat był poruszony gram bo mam czas i lubię mam swoje prywatne życie i bardzo dobrze mi się wiedzie więc bez sensu komentarze na moj temat. Dziękuje życzę miłego dnia
XD bullshit

najwyraźniej nie znasz wszystkich sztuczek w grze.
 
Aha a co do mojego złocenia to wyobraź sobie że jest coś takiego jak Wielkie Zbrojenie w połączeniu z neridami i Arystotelesie daje przy max magazynie 186 ogni x2 jest paczka Dedal na max ponad 150 bieremy przy ludności i max Chironie Filoktecie i Odyseuszu paczka deffa też na x2 po ponad 1500do 1800 przy rozwiniętych koszarach i badaniach. ;-)

złoto najwyraźniej nie kupuje umiejętności :p
 
Zaraz koksy Pana Kuli wejdą na świat i zjemy sobię potrawkę z królika w knajpie morderców.
EEEEEE XDD
PlMOhdJ.png
 
GDZIE O GDZIE O GDZIE JEST ELIASS?

GDZIE O GDZIE O GDZIE JEST ELIASS?

GDZIE O GDZIE O GDZIE JEST ELIASS?

GDZIE E... HEROIC JEST?
 
Status
Zamknięty.
Do góry