Rozbudowanie wersji mobilnej Grepolis

  • Rozpoczynający wątek Andrew73
  • Data rozpoczęcia

Jak poprawić mobilne Grepolis?

  • Za obiema zmianami

    Głosy: 21 75,0%
  • Przeciwko obu zmianom

    Głosy: 4 14,3%
  • Za zmianą 1, przeciw zmianie 2

    Głosy: 1 3,6%
  • Za zmianą 2, przeciw zmianie 1

    Głosy: 1 3,6%
  • Obojętnie

    Głosy: 1 3,6%

  • W sumie głosujących
    28

DeletedUser

Guest
Witam.

Jestem jednym z użytkowników wersji mobilnej Grepolis na Androida. Generalnie jestem z niej bardzo zadowolony, ale przeszkadzają mi dwa szczegóły, a mianowicie:
1. brak ekwipunku
2. brak możliwości wyświetlania raportów z forum

1. Gdy widzę, że ktoś wysłał na mnie ataki to muszę się przelogowywać na wersję standardową aby rzucić np. Ulepszoną obronę, a to zajmuje sporo czasu bo wersja standardowa nie jest zbyt wygodna w porównaniu do mobilnej.

2. Niejednokrotnie gdy w wersji mobilnej wchodzę na forum sojuszu to wyświetlić mogę jedynie raporty z konwertera, a standardowych raportów wyświetlić nie można, znowu trzeba przelogowywać się do wersji standardowej i się z nią męczyć.

Nie jestem żadnym informatykiem, ale myślę, że te dwa problemy dało by się jakoś technicznie rozwiązać.
Zapraszam do dyskusji i konstuktywnej krytyki co by tu jeszcze poprawić.

Pozdrawiam.
Andrew73
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Rozbudowanie wersji mobilnej Grepolis

Ankieta jest niekompletna, dodaj odpowiedź "Jestem przeciwny obu zmianom".

Ok, widzę że dodałeś.

Ogólnie jestem przeciwny wersji mobilnej, więc zagłosowałem przeciwko obu zmianom.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Rozbudowanie wersji mobilnej Grepolis

Mi się wszystko podoba;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Rozbudowanie wersji mobilnej Grepolis

Ogólnie jestem przeciwny wersji mobilnej, więc zagłosowałem przeciwko obu zmianom.
To, że Ty ogólnie nie należysz do zwolenników wersji mobilnej nie oznacza że musisz głosować przeciwko zmianom aby poprawić grę tym którzy regularnie z niej korzystają... bo to troszkę nie fair. to tak jakby ktoś wolał mobilną a głosował przeciwko wprowadzaniu nowinek do standardowej aby tym grało się gorzej..


Jestem ZA zamianami

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozbudowanie wersji mobilnej Grepolis

Ale ta ankieta dotyczy graczy tylko z androidu czy gracz z IPoda też może się udzielać??
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Rozbudowanie wersji mobilnej Grepolis

Myślę, że wszyscy mają praawo głosu.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozbudowanie wersji mobilnej Grepolis

Całkowicie na tak.

Też mam ten problem i z wersji mobilnej muszę przeskakiwać na wersję standardową.
I mam jeszcze jeden problem oprócz opisanych - na mobilnej mogę spokojnie odpisywać na wiadomości,
zaś na standardowej nie potrafię w ogóle odpisać ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozbudowanie wersji mobilnej Grepolis

Tak samo jest u mnie + przeglądanie forum ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Rozbudowanie wersji mobilnej Grepolis

I mam jeszcze jeden problem oprócz opisanych - na mobilnej mogę spokojnie odpisywać na wiadomości,
zaś na standardowej nie potrafię w ogóle odpisać ;/
Nie rozumiem problemu? Czy możesz go jakoś jaśniej wytłumaczyć ?:)
Dla mnie co do wiadomości nie ma żadnych zastrzeżeń
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozbudowanie wersji mobilnej Grepolis

W wersji standardowej klikając na wiadomość nie otwiera się.
Otwiera się tylko jak nacisnę kopertkę obok (powiadomienie).
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Rozbudowanie wersji mobilnej Grepolis

Hmmm może jakiś błąd u Ciebie się pokazuje bo u mnie z wiadomościami wszystko jest w porzadku, otwierają się po kliknięciu w oknie wiadomości jak również w powiadomieniach, z mobilną jest tak samo.
Chyba, że ktoś jeszcze ma takie problemy?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozbudowanie wersji mobilnej Grepolis

Za zmianą 1, przeciw zmianie 2, decyduję tak, bo nie mam prostego rozwiązania na problem który się pojawi jeżeli będzie można ujrzeć normalny raport na mobilu. 1 zmiana dość prosta, wprowadzenie raczej nie stanowiło by większego problemu więc jak najbardziej dodajmy funkcjonalności. Z raportami niestety dostrzegam pewną komplikacje, nawet jeśli było by je normalnie widać pojawia się pytanie co jeśli będziemy chcieli otworzyć temat lub wiadomość która okaże się napchana takimi raportami? Pewnie zrobi się nieciekawie, duże mulenie na pewno, zawiechy urządzenia itp.
Jakby się tak dobrze zastanowić, może jest na to sposób ale wymaga trochę pracy. Należało by najpierw opracować jakąś uproszczoną wersję raportu, wtedy opcja nr 2 będzie dopiero w zasięgu według mnie. :eek:

Jak się mylę, to niech mnie ktoś poprawi, co jak co ale z mobila to ja w ostateczności tylko korzystam.
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Rozbudowanie wersji mobilnej Grepolis

Za zmianą 1, przeciw zmianie 2, decyduję tak, bo nie mam prostego rozwiązania na problem który się pojawi jeżeli będzie można ujrzeć normalny raport na mobilu. 1 zmiana dość prosta, wprowadzenie raczej nie stanowiło by większego problemu więc jak najbardziej dodajmy funkcjonalności. Z raportami niestety dostrzegam pewną komplikacje, nawet jeśli było by je normalnie widać pojawia się pytanie co jeśli będziemy chcieli otworzyć temat lub wiadomość która okaże się napchana takimi raportami? Pewnie zrobi się nieciekawie, duże mulenie na pewno, zawiechy urządzenia itp.
Jakby się tak dobrze zastanowić, może jest na to sposób ale wymaga trochę pracy. Należało by najpierw opracować jakąś uproszczoną wersję raportu, wtedy opcja nr 2 będzie dopiero w zasięgu według mnie. :eek:

Jak się mylę, to niech mnie ktoś poprawi, co jak co ale z mobila to ja w ostateczności tylko korzystam.

opcja pokaż raport w miejscu rapka i powinno być ok
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Rozbudowanie wersji mobilnej Grepolis

Propozycja zaakceptowana.
Ekwipunek już został wprowadzony.
 
Do góry