Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ego, a Ty masz tatuaż?
Po to jest ten temat, żeby sobie swobodnie porozmawiać o grze, pogodzie i wielu innych rzeczach :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ja w najbliższym czasie będę modyfikowała jeden z moich tatuaży. Totalnie mi sie nie podoba, pójdę w cos mroczniejszego :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Mam dobrego speca, od mroczniejszych klimatów.

1904239_708090722546923_466164408_n.jpg

1939970_707522739270388_785673802_n.jpg

1486554_683646081658054_222290835_n.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Moje są bardziej "lajtowe", chociaż kusi mnie, żeby zrobić ten na bioderku:

10304439_387131184759515_6712471229494060336_n.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Polecałbym Ci miejsce bardziej "równe", ponieważ jak masz wcięcie w talii, to obraz z odległości może wydawać się zniekształcony choć w rzeczywistości by nie był.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Polecałbym Ci miejsce bardziej "równe", ponieważ jak masz wcięcie w talii, to obraz z odległości może wydawać się zniekształcony choć w rzeczywistości by nie był.

Równe to zostały mi ręce i jedno udo w zasadzie. Ale bardzo kusi mnie dziara na bioderku :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Na plecach :) Mam w sumie zdjęcie calych pleców, ale nie dam na Forum, żeby nie było :D
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Równe to zostały mi ręce i jedno udo w zasadzie. Ale bardzo kusi mnie dziara na bioderku :p

Widziałem na focie twoje obnażone uda i nic tam nie było :rolleyes: Alboś pinokio albo fota nieaktualna była :p

Mam takie pytanie z innej beczki. Miałem taki fajny niemiecki skrypt i przestał kilka dni temu działać. Nazywał się chyba Quack toolsmalung czy jakoś tak.
Wie ktoś czemu nie działa? Czy będzie moze monopol :confused: GRC teraz, bo to już drugi zniknięty skrypt ostatnio.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Widziałem na focie twoje obnażone uda i nic tam nie było :rolleyes: Alboś pinokio albo fota nieaktualna była :p
Obnażone udo :D Dobre sobie :p
Jak na razie staram się nie robić tatuaży (oprócz nadgarstka) w widocznych miejscach. Wiesz, "przedszkolance" nie wypada ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

(...)

Mam takie pytanie z innej beczki. Miałem taki fajny niemiecki skrypt i przestał kilka dni temu działać. Nazywał się chyba Quack toolsmalung czy jakoś tak.
Wie ktoś czemu nie działa? Czy będzie moze monopol :confused: GRC teraz, bo to już drugi zniknięty skrypt ostatnio.

Spróbuj uaktualnić jego wersję.
 
Ostatnia edycja:
Do góry